Temat: meta&testo

czy po metaxie i po tesciu zaleje sie tluszczem ? oczywiście dietę bede jak najbardziej stosowal,niech pisza ci co mnie znają ~~

Odp: meta&testo

jakim tesciu ?

3

Odp: meta&testo

Chyba o mietka chodziło

4

Odp: meta&testo

metaxa mietek ... właśnie niewiem jaki mam wybrac... od października bede sie kloc ale mam dylemat czym

Odp: meta&testo

prop + naposim + proviron

6

Odp: meta&testo

kk Cranwell_Bernadeta1005 dzieki
co do cyklu chciałbym 3 naposimu i te 3 szczalow , nieznam sie na rozpisywaniu wiec jak możesz napisz czy wiecej czy mniej i jak to zapodawać ~~ chodzi i konkret masę , sredniej jakości , jak sie da to lepszej , ~~ niechce sie zatłuścić ani ztuczyc
mysle 3 napo i 3 szcalow ~~ co o tym myslisz ?

7

Odp: meta&testo

xXxBonioxXx a ty znów walisz cykl, podziwiam cie chlopie nie za wcześnie na kolejny, odblokowałeś sie juz po tamtym?? zebys nie zdupczyl i nie przyblokował na amen.

8

Odp: meta&testo

i jak to gino, to stwardnienie pod sutkiem ? zeszło ?

9

Odp: meta&testo

nie zeszło ; caly czas jest twarde gówno , w prawdzie niewidac tego ale mozna wyczuc dotykiem

a na cykl jest najodpowiedmniejszy czas !! bede robił 3 cykle w roku ~~

10

Odp: meta&testo

a moze by tak troche na sucho , ale co tam ja za rok gora dwa tez pewnie bede walił w bara big_smile.

Odp: meta&testo

jak duza masa to dlugie estry i DIETA i aeroby a nie wpierdalanie jak swinia.

12

Odp: meta&testo

no , racja , ale jak juz cykl to cykl a nie cyklik ~~ coprawda niebede mial za dużo floty ale te 7 zl mysle ze dam rade ? masz jakas propozycje za ta kwotę ? wiem ze mało , ale SZUKAM pracy

Odp: meta&testo

a ze 2 bolski, ze 3 paki omki, hcg, nolca i clom, chyab sie zmieścisz

14

Odp: meta&testo

... chciałbym to powaznie zaplanować , niechce kupować znów jakiegoś shitu , nieobliocze co i jak , i wpieprzać zalezy mi natym by był to cykl zaplanowany
ah i omen odpada ^^

Odp: meta&testo

a co zaroznica, czy omen czy prolka czy susta czy cypionat ? big_smile

16

Odp: meta&testo

bądźmy powazni

Odp: meta&testo

xXxBonioxXx 8 tyg na nadrolonie, 1 na tescie, dodatkowo hcg, nolva, clomid i moze byc troszke mietka, ale perfkt dieta wtedy

18

Odp: meta&testo

okis , thx Cranwell_Bernadeta1005 walne se do tego z 2 metaxy i bedzie ok , dietę oczywiście bede trzymał , kupuje se wage do jedzenia wiec obliczone bedzie co do grama , co do nandro jak możesz msgme z jakiej firmy jest najpewniejszy , zebym se znów oleju nie pakowal w siebie ah i ile nandro na tydzień

z gory thx

ps.czyli niemam sie bac ze jestem za stary na towar ? bo juz styki mialem ze za późno zaczynam ;p

Odp: meta&testo

nie wegle tylki bialko. duuuuzo bialka masz jeść 4g na kmc minimum. wiaze sie to z dopijaniem miedzy posilkami 40g bialka big_smile

ec, grecka, british, niebawem Europę arena.

20

Odp: meta&testo

kk , eu ch wezmę hyba , jak możesz na prv msgme ile to all kosztuje

21

Odp: meta&testo

a jak z holendreM...??