1

Temat: :(((( help

cze
zabawe z silownia zaczolem jakieś 2 lata temu. Ale glownie ćwiczyłem z nudów bo nie było nic lepszego do roboty, wiec chodziłem kiedy mi sie chcialo. Od jakiegoś roku wziąłem sie w garść i ćwiczę normalnie. Z nasze j siłowni placowej przeniosłem sie do kumpla. Tam wszyscy ćwiczyli intensywniej robiąc po 6 cwiczen na kazda partie miesni, biorąc do tego koxy. Ja prawie ciagle jadę na sucho, raz tylko kupiłem do kumpla bialko później dokupiłem krete i dextroze. Po roku cwiczen zaczęły wyskakiwać mi rozstepy :cry: w tej chwili widze ze robi mi sie ich wiecej a wcale nie wyglądam jakoś wielko smaruje 2x dziennie maścią fissan i kupiłem sobie capivit a + e forte. Ale widze ze nadchodzi nowa fala rozstepow czy ktoś moze mi pomoc, doradzić w tej sprawie. myślałem nad zakonczeniem cwiczen ale doszlem do wniosku ze niema mowy. Wiec bardzo bym prosił o rady z gory wielki dzieki pozdrawiam

2

Odp: :(((( help

przed i po siłowni natłuszczaj skore.

3

Odp: :(((( help

thx ale czym??

4

Odp: :(((( help

jak 2x dziennie fissan nie pomaga, to stosuj go częściej i to właśnie nim natłuszczaj

5

Odp: :(((( help

olwka dla dzieci

6

Odp: :(((( help

thx oby to pomogło bo sie chyba zalamie :

7

Odp: :(((( help

nie przejmuj sie rozstepami czlowieku! spytaj na forum kto ich nie ma.
Gwarantuje Ci ze przynajmnie polowa z użytkowników ma z nimi problem ( w tym ja hehe ). każdy bedzie Ci pisal: walić ROZSTEPY, GRUNT ZE ROSNIESZ!!! i ja tez tak twierdze

8

Odp: :(((( help

Rozstepy znaczą postepy.
Wyloozuj i nie pękaj

9

Odp: :(((( help

hehehehe wielkie thx za wsparcie dzisiaj klatka