1

Temat: .: kreatyna i gainer - jakie najlepsze, jak dawkowac :.

Witam.
Mam pytanie odnośnie przyjmowania kreatyny i gainera. Prosze o sprostowanie, jeśli moje rozumowanie jest bledne. Otoz rozumiem, ze sama kreatyna nie wystarczy do zbudwania masy miesniowej, gdyż ona odpowiada za szybsze i efektywniejsze dostarczenie substancji odzywczych, bialek do miesni. Substancje te natomiast dostarczamy do organizmu w pozywieniu, badz za pośrednictwem odzywek, np gainerow. jeśli moje rozumowanie jest poprawne, to prosze o doradzenie, jaki gainer i jaka kreatyna (firma) jest godna polecenia i zapewnia nejlepsze rezultaty. Mam 27 lat, 185 cm, 85 kg. 3 lata temu przyjmowałem kreatynę hiteca i gainer - jaki nie pamietam. Napiszcie jak optymalnie przyjmować kreatynę i gainer. Jakie są zasady przyjmowania kreatyny i gainera. Wiem, ze chyba powinno sie gainer i kreatynę przyjmować możliwie w dużych odstępach czasu od siebie - a nie np popijać kapsułek kreatyny gainerem. Pozdrawiam.

2

Odp: .: kreatyna i gainer - jakie najlepsze, jak dawkowac :.

Witam

Coz... Moze nie jestem tutaj specjalista, ale wg. mojej wiedzy o kreatynie mogę postarać sie pomoc.
Tymbardziej ze nie widze zeby ktoś odpowiadal, jeśli ktoś uwaza ze sie mylę - niech mnie poprawi.
Otoz, sama kreatyna wystarczy do budowania masy miesniowej, oczywiście przy unikaniu pewnych produktów (typu kawa, itp.) Kreatyna sprawia ze mięśnie wchłaniają wiecej wody, ktora trzeba zresztą pic w dużych ilosciach podczas stosowania kreatyny, a co za tym idzie mięśnie są stymulowane do rozrostu, przez co staja sie wieskze i zdolne do wykonywanai wiekszych wysilkow.

Pozdrawiam

3

Odp: .: kreatyna i gainer - jakie najlepsze, jak dawkowac :.

Wiec tak do kreatyny niemozna spożywać kawy oraz mleka i alkoholu !
kreatynę sie laczy z dextrose lub glutamina zeby byla lepiej wchlaniana i miala wiekszego kopa !! A gainer do kreatyny to dopelnienie diety jak masz dobra dietę to niepotrzebny ci mass xxl ale jest dobry niepwoiem !!
Gainer godny polecenia to ja zawsze pisze mass xxl ( TRECA ) + kreatyna Moze byc vitalmax !!

4

Odp: .: kreatyna i gainer - jakie najlepsze, jak dawkowac :.

Picie kawy, coca coli i innych prodoktow zawierających kofeinę w czasie brania kreatyny w niczym nie przeszkadza pod warunkiem ze kofeinę przyjmuje sie dopiero około 15 min po przyjeciu suplementu.. jak kreta sie wchłonie mozna napić sie kawki albo coca coli :-)