1

Temat: ja sie pochwale

witam nikt nie odpisał na mój poprzedni post ale nic to, zrobiłem po sweojemu i zakupiłem taki maly zestaw :
ktp creatine (Hi-tec) 360kapsulek
NUTREND BCAA Liquid 1 ml
BIOGENIX Carb Bx 23 g
OLIMP Whey Pro Matrix 225 g
big_smile wydalem na to wszycho 371 zł no w tym jescze shaker olimpu big_smile
hihi bede jadł

2

Odp: ja sie pochwale

na Twoim miejscu kupił bym Gainera 28 firmy Nutritech + kreatynę (oczywiście z glukoz1 albo dextroz1).
Ten gainer ma glutamine, bcaa, serwatke, taurynę i kreatyne.
Białka jest tam 28g/100g odżywki - w tym większość serwatki.
Z tym ze kreatyny ma oladowe ilości dlatego to tego mozna by jeszcze do3o?ya czystą, mikronizowan1. Obecnie ta odżywka kosztuje w promocji: 2,25kg - 73 zł, a 4,5kg - 135 zł

Pozdrawiam! 8)

3

Odp: ja sie pochwale

(oczywiście z glukoz1 albo dextroz1).

Przecież to jest tosamo lol

4

Odp: ja sie pochwale

No niby tak?! Ale glukozy zalecają brać o wiele wiecej niż dextrozy, wiec wydawa3o mi sie że to nie tylko duża roznica cenowa dzieli te 2 weglowodany.

5

Odp: ja sie pochwale

JAk mogą zalecaa brać glukozy wiecej niż dextrozy jeżeli to jest to samo bo dextroza to tylko nazwa glukozay nic pozatym, tak samo jak odżywka weglowodanowo-bialkowa to gainer.

6

Odp: ja sie pochwale

Strong Men, Iadronkx ma racje.
Pewnie pomyliło ci sie z RYBOZY, bo tak, to by sie wszystko zgadza3o, że brać mniej.
Pozdrawiam.

7

Odp: ja sie pochwale

nie, nie pomyliło mi sie. czyli udzielili mi b3ednych rad kiedyś na forum sfd.pl
nie wiem jak mogli dopuocia żeby ktoś kto sie nie zna wprowadza3 ludzi w błąd.

do Iadronkx: wiem co to jest gainer. trenuje juz 3 lata i nie musisz mi tego t3umaczya.

8

Odp: ja sie pochwale

Strong... na SFD najlepiej sie s3uchaa ludzi z najwieksza ilości1 SOGow.
To świadczy o ich wiedzy i doowiadczeniu, bo czasami jakiś małolat coś palnie i leci fama, że tak jest goot.

9

Odp: ja sie pochwale

myslalem, ze po walkowaniu tego samego tematu po 1395784762764 razy juz każdy wie, ze dextroza to glukoza :roll:

10

Odp: ja sie pochwale

no to przepraszam za to że paln13em taką g3upote...

PS>ja juz od 14 miechow nie jestem na sfd.pl bo mnie zbanowali.
poklucilem sie tam kiedyś z jednym z gosci (jakiś młody 17 latek), który jak sie potem okaza3o został administratorem czy kimo tam odpowiadającym za czystooa forum. :evil: