1

Temat: :::Co i jak najlepiej laczyc ?:::

Hej, jestem nowicjuszem w sprawach treningu i odzywek dlatego mam pytanie.
Jakie suplementy najlepiej ze sobą łączyć ? Wiem np.
tyle ze dobrze jest połączyć bialko z kreatyna lub HMB z kreta gdyż kreatyna nie ma właściwości budulcowych.
Natomiast osobiście chciałbym przybrać na masie i czy polaczenie bialka z HMB lub gainera z HMB bedzie odpowiednie ? Wiem ze do przyswojenia bialek potrzebna jest odpowiednia ilość energi i węglowodanów dlatego nie chce wyrzucać pieniędzy w błoto na niepotrzebne odzywki które beda sie marnowac.
Z gory thx

2

Odp: :::Co i jak najlepiej laczyc ?:::

jeżeli mowa o masie i o tym, ze nie chcesz wyrzucać kasy w błoto - odpuść sobie HMB

skoro jesteś poczatkujacy to narazie sobie odpuść cokolwiek w sumie.
zacznij we wrzesniu gainerem,bialkiem

3

Odp: :::Co i jak najlepiej laczyc ?:::

tak jak jesteś nowy to wystarzcy dieta na masę i trening na masę i to bedzie ciebie kopalo ...

4

Odp: :::Co i jak najlepiej laczyc ?:::

poćwicz 1miesiac a puzniej kup gainera a zkreatyna poczekaj z 9 miesięcy

5

Odp: :::Co i jak najlepiej laczyc ?:::

No spoko, tylko ze nie mam czasu na dietę na mase.
jeść 5-6 posilkow dziennie i liczyć ile musze zjeść bialek, węglowodanów i tluszczy to troche uciazliwe.
Poza tym moi rodzice pracują i nie beda specjalnie dla mnie robić takie posilki.
A sam nie mam kasy i az tyle czasu zeby robić sobie zakupy i układać jakieś diety.
Dlatego chce wziasc coś co by mnie wspomoglo.

6

Odp: :::Co i jak najlepiej laczyc ?:::

w takim razie zapomnji o odzywkach, a najlepiej zapomnji o silowni, bo to bedzie dla ciebie pasmo niepowodzeń i rozczarowań !

7

Odp: :::Co i jak najlepiej laczyc ?:::

no to juz jest twój problem ze nie chhce ci sie liczyć bialek i weglow od tego są tablice kaloryczne a po za tym bez diety dużej masy nie zrobisz a będziesz tylko czul zakwasy

8

Odp: :::Co i jak najlepiej laczyc ?:::

no jak niemasz czasu to ostateczna ostatecznascia jest kupno gainera albo bialka... to uzupełni ci braki w diecie

9

Odp: :::Co i jak najlepiej laczyc ?:::

Jeszcze nie poznałeś dobrze tego sportu, a masz juz negatywne podejscie.
Powiem ci, ze dla chcacego, nic trudnego Tylko trzeba chcieć zastanów sie.

10

Odp: :::Co i jak najlepiej laczyc ?:::

Ej ludzie jakbym mial warunki to bym sobie ułożył jakas diete.
Ale moi rodzice robią obiad dla całej rodziny i mi nie beda specjalnie robić diety.
chętnie bym sobie ja ulozyl, ale co z tego gdy w czasie szkoly nie bede mial czasu nawet odpocząć i czegoś zjeść a co dopiro przygotowywać sobie dietę . Gdybym mila warunki to z pewnością bym praktykowal.
Dlatego chciałem sie dowiedzieć o jakieś odzywki z tego właśnie powodu co wyzej napisalem.
A tu od razu mi piszecie zebym sobie dal spokoj z tym sportem itd.

11

Odp: :::Co i jak najlepiej laczyc ?:::

A to ty masz przepraszam 8 lat? Nie umiesz sobie sam kupić kostki twarogu i rozrobić z cebulka/pomidorem i zjeść z ciemnym pieczywem, czy puchę tuńczyka z grahamkaż Wiedz o tym, ze w diecie kulturysty spożywasz 5-6 posilkow dziennie.
Wiec oprócz standardowych trzech posilkow, które ci zrobi mama... dwa zrob sobie sam.
Proste, prawdaż Bez dobrej diety nie ma atlety! Ewentualnie możesz dokupić jakiś matrix (mieszanke) bialkowy, np.
Biogenix Prolongatum, Olimp Matrix, System Protein 8 itp

12

Odp: :::Co i jak najlepiej laczyc ?:::

strary ja mam tak samo i zawsze mowie jako taka dieta tez starsi gotuje i jem, ale twoja dieta bedzie sie opierała na wykluczeniu nadmiaru tluszczy oraz pustych kalori i zwiekszenie spożywanych bialek
to jest dieta ktora nie trudno utrzymać do tego co zrobi ci strzy dozyc sobei coś lub coś odejmij i bedzie gut to są 3 posilki a te 2 to bracie trzeba sobei ssamemu
a wyskoko bilkowe ręczy to : kurczk, tunczyk, jajka, nabiał i przetwory
a np. ryz ma wile wegli a mało tluszczu, polecam ryby są swietne
i amz dite na mire swoich mozliwosci i potrzeb zaawanswoania-jak chesz to dodaj , nów sumei bedzie ok jak dodasz jakas odzywke i sadze ze możesz byc zadowolony