Temat: Pomozcie, bo trace cierpliwosc...

Z reguly nie wypowiadam w tym dziale, ponieważ z dopingiem wspólnego mam bardzo mało (NIC), ale jeden z moich kumpli z którym trenuje w sierpniu sie zeni.
Panna suszyła mu głowę ze on musi jakoś wyglądać na ten slub, ze wyglada fatalnie itd... koleś zdecydował sie na sterydy.
Wazy około 65 kg, jego staż to to jakieś (regularnie) moze 3 miesiące ... kiedyś coś tam ćwiczył (z dwa lata temu) i jakoś mu szlo.
Jak mial 16 lat to wziął Metanabol i pomieszał go z Omadrynem, nie trzymając przy tym represyjnej diety ani nic ( a podobno przy dopingach to ważne - dopiero tu sie tego dowiedzialem). Obecnie ma 21.
Jak juz nabrałem z waszego forum troche wiedzy, to zacząłem odradzać mu sterydy. Za maly staz, wiedza, nie potrafi trzymać wiedzy, nie trenuje regularnie. Czyli wasze najczęstsze odpowiedzi dla szesnastolatków chcacych sie szybko rozrosnac.
Nic nie dalo.
W zwiazku tym... czy ktoś z was ma jakiś pomysl jak mu to odradzic?? Albo co mu doradzić zeby nie zrobił sobie krzywdy?? On bedzie brał to co wciśnie mu byli jaki koleś który tym handluje... chciał zebysmy mu doradzili ... Prosze o ewentualne propozycje mistyfikacji, cykli, badz czegokolwiek innego.... Sory ze tak długo ale chciałem dobrze naświetlić sprawe... Dzieki.

2

Odp: Pomozcie, bo trace cierpliwosc...

gupić szmula,gorzej jak bedzie chciała miec noc poslubna : albo dziecko za jakiś czas :

3

Odp: Pomozcie, bo trace cierpliwosc...

po pierwsze to ja bym sie tej dziewczyny zapytał dlaczego z tym gościem jest,jak jej sie jego wyglad nie podoba:D
ale jak gosc tak sobie ćwiczy nieregularnie to to ze sobie walnie jakiegoś steryda to raczej to mu nic nie da a sierpień jest juz niedaleko i by musiala byc to jakas porzadna dawka zeby z 65 kilo coś zrobic,przynajmniej tak mi sie wydaje

4

Odp: Pomozcie, bo trace cierpliwosc...

taa czego sie nierobi z miosci

5

Odp: Pomozcie, bo trace cierpliwosc...

Taaa.... To jest niezły Cyrk, ale o tym opowiem kiedyś w dziale Humoru, albo jakimś innym.... Tak sie składa ze GrillsPL trafił w dziesiątkę z ocena dziewczyny.
A teraz na serio... mogę dostać w aptece coś nieszkodliwego co koleś bedzie mógł sobie wstrzyknąć a my powiemy mu ze to np....Deca, czy Winstrol?? chłopak juz coś tam bral, ale ogólnie rzecz biorąc jest zielony... uparł sie na zastrzyki, ponieważ twierdzi ze to napewno da mu najwiecej... Rozumiecie, szkoda nam go... Po ca ma sie zmarnowac... także jak macie jakieś pomysly...

6

Odp: Pomozcie, bo trace cierpliwosc...

to jak wam go szkoda to mu sterydów nie dwajcie big_smile

7

Odp: Pomozcie, bo trace cierpliwosc...

Leki injekcyjne w aptece bez recepty?! Nigdy w zyciu Lepiej uśmiechnąć sie do jakiegoś dila po B12 w strzalach.

8

Odp: Pomozcie, bo trace cierpliwosc...

Moje zdanie jest takie !~! jego dupa jest jakas pojebana ! LOL wbija mu dym ze hujowo wyglada ? LOOOOL to znaczy sie ze go niekocha !! Moja dziewczyna mówi ze zawsze good wyglądam chociaż nieraz wyglądam jak jakiś burak ;p mówi mi ze wyglad niema znaczenia i dlaniej mogę niecwiczyc !!

Co to za zdzira !!?? a tak na marginesie powiedz mu odemnie : ze niech sie nie zeni z blachara bo jak takie typićra ma podejscie do zycia to i tak czy srak mu rogi pierdolnie :LP !!!

Co do koksu nic nie mowie , NO COMMENT!!!

Pozdro i sorka ze sie wkurwiłem !! ale 1 raz widze taka idiotkę !!!

9

Odp: Pomozcie, bo trace cierpliwosc...

zobaczy dziewczyna goscia troszku zbudowanego i sie poślini i ze szczęśliwego małżeństwa beda nici,to musi byc dopiero fajna laska jak gosciowi takie coś gada big_smile

10

Odp: Pomozcie, bo trace cierpliwosc...

ta...
SUKA !

11

Odp: Pomozcie, bo trace cierpliwosc...

kupa jakieś tablety i powiedz ze to winiacz w tabsach albo metka

12

Odp: Pomozcie, bo trace cierpliwosc...

hehh dobre kup jakieś tablety np na przeczyszczenieto po kilku dniach stwierdzi ze nie ma sensu

13

Odp: Pomozcie, bo trace cierpliwosc...

albo daj mu słodzik i powiedz ze to metka,niech sobie chłopak papakuje na słodziku big_smile

14

Odp: Pomozcie, bo trace cierpliwosc...

;p najlepszym pomysłem to kupić jakas krete w tabsach i mu dac same pigoly,nieh se wkreca ze to jakiś koks co go na strzępy rozpierdoli ;p
tabsy są duze wiec łyknie XD

A dla tej suki proponuje....cjanek potasu !!!!!!!!!

15

Odp: Pomozcie, bo trace cierpliwosc...

i wbij mu do łba ze musi jeść jak swiniak:D tak z 8-1 g wegli bo ianczej nie bedzie efektow, i powiedz ze jak chce w takim krótkim czasie to wyada na to ze 3 tysiaki:D moze mu sie odechce, a ze słodzikiem to niegłupie jest, mzoe na tym urośnie i potem bedzie powtrazal slodzikowa kuracje i jeszcze bedzie wielki na czysto myslac ze koksil:D heh, a co do przyszłej żonki to zgadzam sie z Juliann_Oml'em

16

Odp: Pomozcie, bo trace cierpliwosc...

niedoceniacie efektu placebo, koleś gdyby na serio uwierzył ze ten słodzik to mietek, byłby w stanie osiągnąć naprawdę niezły rezultat, ćwicząc na sucho! wbrew pozorom dużo lezy w naszej glowie.
ofkors nie mowie tu o przyrostach jak na cyklu, ale i tak lepszych niz bez slodzika