1

Temat: zawody w Gdansku

Organizator: Fitness Authority, Polski Zwiazek Kulturystyki, Fitness i trójboju siłowego
tytuł imprezy: międzynarodowy PUCHAR POLSKI W KULTURYSTYCE I FITNESS.
MISTRZOSTWA POLSKI juniorów I weteranów W KULTURYSTYCE I FITNESS.
Miejsce: Gdansk, Hala Widowiskowo-Sportowa AWF
Termin: 12-13 listopad 2005 rok Godzina: 10.00-21. Charakter imprezy: Impreza o charakterze miedzynarodowym.
wyłonienie zdobywcy Pucharu Polski z pośród zawodnikow z całej Europy.
Eliminacje do Mistrzostw świata – Szanghaj 2005
wyłonienie Mistrza Polski juniorów i weteranów w Kulturystyce i Fitness.
Eliminacje do Mistrzostw świata – Budapeszt 2005
Wstep: Impreza biletowana
W programie:
1. Sobota 12 listopada od godz. 10. - eliminacje do finału zawodnikow Mistrzostw Polski juniorów i Weteranow.

Godz. 18. – Puchar Europy Strong Woman

2. Niedziela 13 listopada od godz. 12. - finał Pucharu Polski oraz Mistrzostw Polski
- w przerwie artystyczny pokaz Brazylijskiej Sztuki Walki CAPOEIRA
- seminarium z Aleksandrem Fedorovem,
- pokaz kulturystyczny w wykonaniu zawodowców z areny Mr Olympić.
wystąpić m.in.:
Alexander Fedorov, Rolandas Poicus oraz specjalnie zaproszeni goscie.
3. Zaproszeni goscie:
Wladze Miasta Gdanska, Sopotu, Gdyni, mistrzowie polskiego sportu oraz gwiazdy polskiego kina i estrady.
4. Patronat Medialny:
POLSAT SPORT, TVP 3, Radio Eska, Dziennik Baltycki, Magazyn branżowy Kulturystyka i Fitness, Sportowe Forum Dyskusyjne.
5. Kontakt: Piotr Jodello 509 111 06 - Leszek Michalski 501 74 55 18
6. Organizatorzy proponują miejsca hotelowe:
Hotel rzemieślnik 80-341 Gdańsk - Jelitkowo, ul. Piastowska 206, tel: (48 58) 553-18-12. E-mail: biuro@rzemieslnik.pl pełne informacje zawodnicy otrzymają w biurze zawodow. Wraz ze zgloszeniem imiennym należy zarezerwować miejsca noclegowe dla zawodnikow i osób towarzyszących (wraz z okresleniem ilosci miejsc).
Orientacyjna cena pokoju na dzien 12.08.2005: pok. 1 osobowy: 1 PLN pok. 2 osobowy: 15 PLN.

zrodlo: animalpak.pl

zapraszam wszystkich do Gda ceny biletów jeszcze nie podali ale jak pojadę na miejsce to sie dowiem i napisze zainteresowanym

2

Odp: zawody w Gdansku

dowiec sie ile wstęp a napewno wpadnę to zobaczyć

3

Odp: zawody w Gdansku

z tego co wiem to narazie sie wacha miedzy 10-15 zl

4

Odp: zawody w Gdansku

bilet oczywiście na dwa dni ? a trzeba wykupić go wczesniej czy mozna przy wejsciu i od kiedy sprzedaja bilety

5

Odp: zawody w Gdansku

Jedzcie bo warto zobaczyć moja koleżankę Marlenę z Grudziądza bedzie występować w sylwetkowym z tego co z nią gadałem i wydziałem jedzie tam po 1 miejsce

6

Odp: zawody w Gdansku

odwiedziłem dziś hale awf i niesty ja wiedziałem wiecej od nich : oni kompletnie nic nie wiedza jedyne czego sie dowiedziałem to ze bilety mozna kupić dopiero przed zawodami choć babka ktora to mówiła nie byla pewna : za tydzień znów pojadę

7

Odp: zawody w Gdansku

hehe tak to niestety jest w tych czasach ok dzieki jak będziesz cokolwiek wiecej wiedział to napisz bo ja mam troche kawalek do gdanska i niezbyt oplaca sie jeździć co tydzień i sprawdzać

8

Odp: zawody w Gdansku

mam nadzieje ze nie dostane bana za tego linka apropo zawodow - http://www.pzkfits.pl/modules.php?name Organizacja_zawodow&file index&func org_PP_MP_Gdansk_2005111311 http://www.pzkfits.pl/modules.php?name Org...ansk_2005111311

9

Odp: zawody w Gdansku

no to juz wiem - napisałem do organizatwrow a oni mi napisali ze bilety beda dostępne tuz przed zawodami po 20-3 zl