1

Temat: Skuteczne metody podrywiania =)

Nie mam co robić a ponieważ nie znam sie na kulturystyce to zamieszczę coś co sie moze komuś przydac a jak nie to to poprostu skasujcie
Mianowicie jest to artykuł o metodach podrywania dla nieśmiałych :

Zastanawiasz sie zapewne, jak to jest, ze jedni nie maja problemów z poznaniem, poderwaniem nawet najbardziej atrakcyjnej kobiety, a Ty jesteś samotny? Bardzo często są mniej atrakcyjni niz Ty, wyglądają gorzej, są grubsi, często maja mniej wlosow na glowie. Pewnie ciagle zastanawiasz sie jak to sie dzieje, ze jesteś ciagle sam?

Jak zapewne zauwazyles, inni maja juz swoje kobiety, są z kims. I najczęściej nie ma znaczenia czy są bardzo atrakcyjni. często widzisz mezczyzn, którzy nie są zbyt atrakcyjni z bardzo ładnymi kobietami, lub tylko z ladnymi.
Musisz wiedziec, iz nie ma brzydkich kobiet, są tylko zaniedbane i smutne. Kazda kobieta ma w sobie coś interesujacego, ma swoja niepowtarzalna urode, i kazda w końcu znajdzie kogos, dla kogo bedzie najpiekniejsza i najukochansza.
Pamietaj, aby nigdy nie mówić kobiecie, ze jest brzydka nawet, jeśli jesteś o tym przekonany. Kobieta ma zapewne przyjaciolki, którym powie to, co usłyszała od Ciebie, a wtedy juz jesteś spalony. Przekonasz sie na własnej skorze, jak plotka potrafi ranic, jak szybko potrafi wpłynąć na twoje zycie. zastanów sie czy warto dla chwili szczerości narażać sie na niepochlebne opinie na swoj temat i ranić uczucia innej osoby.

Wydaje Ci sie, iz jesteś niesmialy, nie potrafisz powiedzieć sensownie kilku zdan, w towarzystwie kobiet tracisz glowe. Boisz sie, ze zostaniesz wysmiany. No prosze, bardzo ciekawe podejscie. To przemawia przez Ciebie strach, nie sprawdziłeś jak to jest, boisz sie odmowy, a tak na prawdę nigdy jej byc moze nie doswiadczyles. Zareczam, iz jest dużo wiecej gorszych rzeczy, niz odmowa lub wyśmianie przez kobiete. jeśli jednak zostaniesz wysmiany, poniżony przez kogos, wez pod uwage, iz dobrze, ze wyszlo to właśnie teraz, a nie podczas zwiazku. Lepiej od razu wiedziec, z kim ma sie do czynienia, jak przygotować swoja linie obrony. Wiesz, jak postepowac i zdążysz w porę sie wycofac. dużo gorsze są kobiety, które na poczatku udają kogos, kim naprawdę nie sa, maskują sie, a potem wysysają z Ciebie wszystko, niszczą Cie, zostawiają wtedy, kiedy naprawdę je pokochales. Nie pozwól sobie na coś takiego. Nie ran, ale również nie daj sie zranic.
pamiętaj - w miłości i na wojnie wszelkie chwyty są dozwolone.

Przygotowania

Prawdopodobnie myslisz, iz brak Ci odwagi, nie masz pieniedzy, nie ubierasz sie modnie, jesteś nieciekawy. usiądź wygodnie, wez kartkę papieru, długopis i napisz wszystko, w czym jesteś dobry, wymień wszystkie rzeczy, na których sie znasz. Potem rzeczy, na których znasz sie mniej i na końcu te, o których nie masz pojecia. Tylko badz uczciwy w stosunku do siebie, wiesz przeciez, jaki jesteś naprawde, zresztą siebie nie oszukasz.
Majac taka listę zauwazysz, iz są rzeczy, o których możesz rozmawiać godzinami, na których znasz sie jak nikt inny. To bedzie podstawa, na tych tematach będziesz starał sie oprzeć przykładowe dialogi, które juz w niedługim czasie będziesz toczyć z nowo poznanymi kobietami. W razie paniki, będziesz starał sie pokierować tak rozmowa, aby skierować ja na właśnie te tematy, które są ci doskonale znane. Przeczekasz, nabierzesz sil i przystąpisz do kontrataku z silnej pozycji.
Przygotowanie intelektualne jest bardzo wazne. Staraj sie powiększyć obszar swojej wiedzy, zasob swoich slow. Codziennie przeczytaj, chociaż gazete, raz w tygodniu ksiazke. Poswiec na to, co najmniej 15 minut dziennie, opłaci sie to. ćwicz swoj umysl, prowadź ciekawe rozmowy ze znajomymi. Pisz listy. Badz na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami. Staraj sie miec swoje zdanie w każdej kwestii. Moze byc ono takie, jak reszty osob, ale jest twoje wlasne, nie zapożyczyłeś go bezmyślnie od nikogo. możesz kolekcjonować ciekawostki, ciekawe publikacje, niezwykle wydarzenia. Wszystko to możesz wykorzystać podczas rozmowy.
Nie musisz interesować sie: poezja, sztuka, tancem, muzyka, wyprawami gorskimi, teatrem, moda, filmem, aktorami, ale musisz miec podstawowe informacje z tych dziedzin. Co z tego, ze to Cie nie interesuje? większość kobiet jest tym zainteresowana i jeśli chcesz czuc sie swobodnie w ich towarzystwie musisz to opanować lub, co najmniej miec o tym podstawowe pojecie i wlasne zdanie.
Mysl jak kobieta, przyjmij ich zachowanie. Spraw, by kobiety myślały o Tobie jak o przyjaciolce. To wszystko sprawi, ze beda bardziej szczere, odkryją swoje slabe strony, wtedy latwiej zdobędziesz ich zaufanie, wkradniesz sie w ich laski, osłabiając ich naturalne mechanizmy obronne.

Zadbaj o swoj wyglad.

Nie musisz od razu kupować oryginalnych ciuchow i markowych perfum. ważne jest, aby: twoje ubrania byly zawsze czyste, aby buty byly czyste (to wazne, kobiety zwracają uwagę na takie detale ). Kobiety bardzo lubia mężczyzn w garniturach, kamizelkach, ubranych odświętnie . Takich, którzy sprawiają wrazenie biznesmenow. Nie jest to regula, jeśli zle czujesz sie w garniturze, lepiej go nie nos, będziesz sztuczny. Nawet ze zwykłych jeansow i koszuli, koszulki polo lub spodenek i koszulki, mozna wyczarować przyjemny i wygodny zestaw.
jeśli chcesz sie dobrze ubierać wzoruj sie na reklamach. Nie musisz od razu kupować reklamowanych ciuchow, ale zwróć uwagę na to, jak są dobrane, jak ubrani są modele, przejrzyj strony internetowe producentów ubran, katalogi mody itd. Podpatruj wszędzie i zawsze.

najważniejsze jest jednak to abys zawsze był CZYSTY, SCHLUDNY.

Higiena. Musisz byc czysty, miec zadbane, czyste paznokcie, czyste zeby, swiezy oddech (do tego nadaje sie guma do zucia, ale pamietaj- gdy rozmawiasz z dziewczyna wyjmij gumę z ust i zawin w papierek), czyste wlosy. dłonie mogą byc spracowane, ale powinny byc czyste.
Zarost. Ciagle modny jest dwu, trzydniowy zarost. jeśli jednak nie jesteś zadowolony ze swojego zarostu, miej gladka, dobrze ogolona twarz. jeśli używasz perfum, dezodorantów to oszczednie, nie możesz pachnieć jak perfumeria. Wystarczy pare kropel. Wode po goleniu mozna wetrzeć we wlosy zaraz po ich umyciu i wytarciu. Jej zapach bedzie unosił sie dlugo.

Sposob Poruszania. chodź prosto, lecz nie sztywno, plynnym, lekkim, tanecznym krokiem. Tylko rob to naturalnie, bez niezdrowej przesady, bo będziesz wyglądał smiesznie. Staraj sie sprawiać wrazenie cieplego, dostepnego, przyjacielskiego, albo po prostu taki badz.
Zawsze możesz dbać bardziej o siebie. możesz zacząć biegac, wspinać sie, zapisać sie na silownie, basen, jeździć na rowerze. Poprawi to twoja kondycje, sylwetke, zaczniesz niezauważalnie czuc sie lepiej, staniesz sie znacznie pewniejszy siebie. Nie pozostanie to również bez wpływu dla Twojego zdrowia. Warto zwrócić uwage, iz w takich miejscach możesz spotkać wiele kobiet.

Jestem gotow, co dalej? Jak zaczac?

Oto kilka fundamentalnych prawd, których powinieneś sie nauczyc.

Sluchaj, słuchaj wszystkiego, co kobiety maja do powiedzenia. Zawsze sprawiaj wrazenie zainteresowanego i obecnego. Od czasu do czasu zadaj jakieś pytanie, kontrolne pytanie, aby je upewnic, iz słuchasz nudnego często wywodu. Nie daj po sobie poznac, ze np. jej wywody są nudne, nie interesują Ciebie, są w twoim odczuciu glupie lub niepowazne. Zapamietaj, ze jej problemy nigdy nie są glupie. Nawet, gdy chodzi tylko o zlamany paznokiec.

Mlode dziewczyny, zwłaszcza przy 2-6 letniej różnicy wieku miedzy wami (ty jesteś starszy), traktuj jak kobiety. jeśli to twoja rowiesnica ten sposob jest rownie dobry.
Dziewczyny w tym wieku lubia byc traktowane powaznie, jak dużo starsze niz są w rzeczywistosci. Nie mow do nich: dziewczyna tylko kobieta:
- jesteś najpiekniejsza KOBIETA, jaka znam.
- Nie uwazam, ze 16 ( 17,18,19) lat to śmieszny wiek, kobiety dojrzewają znacznie szybciej niz mezczyzni, są madrzejsze.
- Naprawde, nie wyglądasz na 16 lat, sadzac po twoim zachowaniu.
- Myslalem, ze masz 2 lat, jesteś taka rozwazna.

Na pytanie o wiek (Jak myslisz, ile mam lat?) podajesz wiek odpowiednio wyższy niz ten, na który dziewczyna wyglada. dodając np. dwa lata. Warto zdawać sobie sprawę z tego, iz dziewczyny w tym wieku są bardziej zainteresowane starszymi od nich chlopakami, mezczyznami. Swoich rówieśników uważają za małolatów i twierdza, ze nie znajduja z nimi wspólnego jezyka. Uwazaja, ze rowiesnicy są dziecinni, nie nadają sie na partnerów i mysla tylko o seksie. Wykorzystaj wiec te informacje, ale bardzo ostroznie. Nie klam, mowiac, iz masz wiecej lub mniej lat. Lepiej postaraj sie, aby ta kwestia pozostala niedomowieniem, tajemnica, ktora wyjawisz pozniej.

Dojrzalsze, starsze kobiety uwazaja, iz ich wiek jest przeszkoda z zwiazku, zwlaszcza, gdy partner jest mlodszy. Musisz je przekonac, iz tak nie jest. Iz mlodszy partner potrafi byc rownie odpowiedzialny, jak starszy i mozna na nim polegac. Przy zdobywaniu kobiet, które maja wiecej niz 22 lata, nie poruszaj tematu ich wieku. są bardzo czule na tym punkcie, gdyż juz po przekroczeniu pewnej granicy, kobiety za wszelka cenę pragną sie odmlodzic, byc mlodsze niz są w rzeczywistosci. W tym przypadku stwierdzenie:
- Nie wyglądasz na swoje XX lat - jest NIE na miejscu. Moze zniszczyć wszystko, zniweczyć Twoje starania.
Na jej pytanie o wiek tzn. -Na ile lat wygladam? odpowiadasz najczesciej- wyglądasz na 18- 2 lat- NIE WIECEJ! Infantylne, lecz bardzo skuteczne.

znajomość

Rozpoczecie znajomosci jest łatwiejsze niz myslisz. jeśli nie czujesz sie na silach, aby podejsc do upatrzonej dziewczyny i powiedziec: Witaj, pieknie wygladasz, znajdziesz moze troche czasu na rozmowę z nieznajomym? możesz uzyc do tego innych srodkow. W dobie telefonów komorkowych, internetu nie ma nic prostszego niz rozpoczecie znajomosci.
jeśli jednak jesteś odwazny, nie boisz sie, iz zostaniesz wystawiony na posmiewisko, gdyż wiesz, iz nie jest to takie straszne, masz nadzieje, ze dziewczyna okaze sie godna poswiecenia uwagi i czasu, wtedy wystarczy, ze podejdziesz i coś powiesz. często zwroty, które przyjdzie ci uzyc wydaja sie smieszne. Racja, niektóre są smieszne, jednakże o dziwo, doskonale spełniają swoja role. Kobiety uwielbiają byc podrywane, adorowane i zasypywane komplementami i często nie zwracają uwagi na jakość slow.

Warto zauwazyc, iz podrywać mozna wszedzie. Na basenie, w parku, na ulicy, knajpie, dyskotece, szkole, przystanku, sklepie, silowni, na rowerze. Nie ma sie czego wstydzic. Wystarczy podejsc i coś powiedziec.
- Takiego kogos, jak Ty, szukałem bardzo długo
- O której kończysz prace?
- jeśli teraz odejdziesz, ryzykujesz tym, ze juz nigdy sie nie spotkamy. A jeśli to przeznaczenie?
- Masz moze czas wieczorem?
- Jedziesz w moim kierunku?

będąc np. na 17,18,19) dyskotece możesz zaproponować upatrzonej kobiecie wspolne, zrobienie czegoś naturalnego, oczywistego.
zresztą spójrz na przyklad:
- Napijemy sie czegos?
a) kobieta wyraza zainteresowanie i mowi: Chetnie. Pytasz- Na co masz ochoteż I starasz sie zrealizować jej prośbę
B) kobieta nie wyraza zainteresowania, widocznie nie pije, mowisz:- Szkoda, nikt dziś nie ma ochoty na sok. Wszyscy mysla o alkoholu. To powinno ja zaskoczyc, powinna przychylniej spojrzec na Ciebie. Wtedy mowisz- Moze jednak zmieniłaś zdanie?

Lubisz sama wracać do domu?
a) odpowiedz: nie lubie - riposta: pozwolisz, ze bede Ci towarzyszyl?
B) odpowiedz lubie- riposta- ja rowniez, milo jest znaleźć bratnia dusze, nie sadzisz?
Zatanczymy?
a) odpowiedz- bardzo chętnie
B) odpowiedz- nie potrafię tanczyc- riposta- ja rowniez, w takim razie moze porozmawiamy?

jeśli sam nie czujesz sie na silach, aby wymyślić coś nowego, jakiegoś schematu rozmowy, możesz oprzeć sie na tych oto wypowiedziach. Wszystkie one zostały uzyte, dodam tylko, iz z bardzo dobrym skutkiem.

* jesteś druga najpiekniejsza kobieta, jaka znam. Na jej pytanie, kim jest ta pierwsza kobieta odpowiadasz: - Pierwsza jest moja mama (kobiety uwielbiają czułych mezczyzn).
* Masz ochote na spacer z nieznajomym?
* Nie uwazasz, ze twoje koleżanki dadzą sobie rade bez Ciebie?
* Co tak piekna kobieta, jak Ty robi sama w tym miejscu?
* Czy my przypadkiem sie nie znamy?
* Wiesz, widziałem twoje zdjecie, tak to byłaś na pewno ty. Teraz nastepuje chwila milczenia i kobieta bedzie sie chciała dowiedziec, gdzie rzekomo widziałeś jej zdjecie. Po chwili odpowiadasz - Wiem, juz wiem, widziałem je w encyklopedii, pod hasłem uroda.
* Dlaczego wlascicielka tak wspaniałego uśmiechu siedzi samaż
* Przepraszam, bardzo bolalo? Pytanie: Co? Odpowiedz Jak spadłaś z nieba na ziemie.
* Dlaczego tak niebianska istota nie jest w niebie?
* Czy mogę liczyć na chwile interesujacej rozmowy?
* Szukam przyjaciela, pomożesz mi ocenić czy mogę byc Twoim przyjacielem?
* Roze są rownie tak piekne jak Ty smutna- co sie stalo?
* Kobieta w czerni jest piekna, możesz dac mi swoj numer telefonu?

który schemat wykorzystać zalezy tylko od tego, jak oceniasz kobietę i jak rozwija sie sytuacja. Wiesz przeciez, ze są głupiutkie blondynki i rozważne brunetki (a moze odwrotnie?), romantyczne szare myszki i przebojowe pieknosci. są kobiety, które uwielbiają bezpośrednich troszke bezczelnych mezczyzn, są takie, dla których liczy sie kultura mezczyzny. są tak sam rozne jak mezczyzni. Jednak kazda kobieta jest lasa na komplementy. Powiedz coś milego. Tylko, aby to było prawda. Nie mow kulawej, ze ma piekne nogi, ani grubej, iz ma sliczna figure, bo one odbiorą to jak drwine, szyderstwo.
Nawet osoby, wydawałoby sie tak niedostepne, jak kelnerki, przy odrobienie wprawy są do zdobycia.
Nie zrażaj sie odpowiedzią odmowna, kobiety lubia byc zdobywane. Miej w zanadrzu dowcipna riposte. Np. na tekst: Z malolatami nie tancze- odpowiadasz: Boisz sie, ze nie dotrzymasz im kroku? To powinno dac dziewczynie do myslenia, a na pewno narazi ja na wieksza śmieszność niz Ciebie.
Miej zawsze kilka tematów do rozmowy. Nie możesz zakladac, iz dziewczyna na 100% cie splawi. Byc moze ona również ma ochote na nawiazanie nowej znajomosci? Pomysl wiec rowniez, co odpowiesz, kiedy ona sie zgodzi. Milczenie nie jest najlepszym pomysłem na zdobycie kobiety. Nie na tym etapie. rozmawiać możesz o wszystkim. możesz szukać wspólnych znajomych, znajomych miejsc, ulubionych potraw, zainteresowań itd. To zalezy od Ciebie jak potoczy sie rozmowa.
jeśli wszystko potoczy sie po twojej mysli, a tak zapewne bedzie, nie zapomnij wziąć numer telefonu, adresu, a najlepiej odprowadź dziewczynę do domu.

Przy nawiązywaniu znajomosci staraj sie zaskakiwać kobiety. Nie daj sie zbic z tropu i miej zawsze przygotowany wariant awaryjny rozmowy. najczęściej dziewczyna moze twierdzic, iz ma juz chlopaka, wtedy wystarczy rzucic: - Gdybys Ty byla moja dziewczyna, nie pozwoliłbym Ci samej wracać do domu. lub- chętnie poznam takiego szczesciarza, byc moze udzieli mi kilku rad, jak zdobyc tak wspaniala dziewczyne. Wszystko zalezy oczywiście od sytuacji, w jakiej sie znajdujesz w danej chwili.
Nie martw sie, jeśli ona zawoła swojego chlopaka, jeśli jest trzeźwy pochwal jego dziewczynę i popros, aby zdradził Ci tajemnice, jak ja zdobyl. jeśli chłopak jest na poziomie, nie bedzie problemow. W przeciwnym razie lepiej udać sie na z gory zaplanowane pozycje.

Doba internetu i telefonów komorkowych.

Nie powinno byc dla Ciebie problemem zdobycie numeru telefonu lub adresu e-mail.
Majac juz potrzebne dane możesz zacząć podrywanie. Najlepiej, kiedy pobudzisz wyobraznie wybranki. Nie pisz, kim jestes, czego chcesz. Badz tajemniczy, niedostepny. Nie nalegaj na spotkanie, pozwol, aby kobieta myslala, ze spotkanie to jej inicjatywa. Do końca nie pozwol, by wiedziala, kim jestes. jeśli oddzwoni nie odbieraj telefonu. Nie spiesz sie, masz przeciez czas.
przykładowe wiadomosci:

* Puk puk.
* Masz ochote na chwileczkę zapomnieniaż
* Przepraszam, ze sie narzucam, ale chciałbym z Toba...
* Ach ta technika, gdyby nie ona... ( drugi sms: nigdy bym Cie nie poznal)...
* Czy lubisz deszcz?
* Wiesz jak pieknie brzmi noc?
* Lubisz słuchać pociagu?
* Nie mam pojecia, dlaczego pomyliłem numer (e-mail), to... a moze nie pomylilem?
* Czy twoje serce jest zajeteż
* Do serca przytul psa, wez na kolana...
* Szukam prawdziwej przyjazni.
* Masz ochote na nietypowa randke?

To są oczywiście tylko przyklady. Wiem, iz mogą wydawać sie infantylne, takie jednak nie sa. mogą wydawać sie takie, gdyż zostały wyrwane z sytuacji, w której zostały uzyte. każdy z tych przykładów związany był z jedna niepowtarzalna sytuacja i okazał sie bardzo skuteczny. Nie bójcie sie pozornej infantylnosci, kobiety uwielbiają sie opiekować takimi właśnie mezczyznami. W okazywaniu uczuc i wszystkiego, co jest z nimi zwiazane, również nie ma niczego zlego. Co poruszy serce kobiety? Maly bezbronny psiak czy duzy, obslizgly aligator?

Przy pisaniu e-maili i sms'ow nie ma konieczności uzywania polskich znakow. Warto jednak uważać na bledy ortograficzne. To odstrasza.

Warto zwrócić uwagę na pewna sprawe. Zawsze staraj sie byc soba. Podstawowa zasada, ktora powinna towarzyszyć ci przez caly czas: Nie klam. kłamstwo jest dobre na jedna randke, jest jednorazowe. kłamiąc bardzo łatwo zapominasz, co mowiles, zaczynasz podawać kilka roznych wersji tej samej rzeczy, sytuacji i w końcu w najmniej odpowiednim momencie prawda wychodzi na jaw. Wtedy jesteś spalony .
Jednak obawa przed spaleniem nie powinna byc powodem tego, ze mówisz prawde. Pomysl, czy zwiazek budowany od poczatku na kłamstwie ma szanse, aby stać sie prawdziwym, mocnym i odpowiedzialnym zwiazkiem? kłamstwo jest najgorszym fundamentem dla budowanego zwiazku. Prawda zawsze wychodzi na jaw i kłamstwo kogoś dotkliwie rani.
Czy ty chciałbyś sie związać z kobieta, ktora cie okłamała i brnie dalej w tym klamstwie? Jestem pewien, ze nie jest to twoim marzeniem.
możesz powiedziec, ze wszystko jest do naprawienia. Zgoda, lecz wymaga to olbrzymiego wysilku, poswiecenia i nie zawsze jest to jednak mozliwe. Wiedz jedno, najtrudniej na swiecie jest odzyskać zaufanie kobiety, ktora zawiodles, oklamales.

Zdobywanie, podrywanie kobiet, to bardzo zlozony proces. jednakże majac podstawowe informacje na ich temat możesz z powodzeniem rozpocząć swoja przygode. Wiecej umiejętności możesz zdobyc tylko podczas prob. Nie zrażaj sie niepowodzeniami, wszak nie od razu nauczyłeś sie chodzic. Zdobycie niektórych kobiet to proces, który ciągnie sie nawet miesiacami. Musisz byc cierpliwy.
Uwazaj, podrywanie wciaga. Jest emocjonujace, niesie w sobie ogromny ladunek emocji i z czasem nie nagroda (randka) bedzie dla Ciebie wazna, lecz proces zdobywania, podrywania- gonić kroliczka, ale go nie złapać .
Kiedy jednak znajdziesz te jedyna, wtedy podrywanie przestanie cie bawic. będziesz zastanawiał sie, jak utrzymać zwiazek, w jaki sposob sprawić by ona chciała byc z tobą na zawsze. będziesz robił wszystko, aby ona została przy tobie, byla twoja podpora. będziesz wiedzial, iz jest kims, kto zasłużył na wszystko, co najlepsze i będziesz szukał sposobu, aby utrzymać ten zwiazek.

2

Odp: Skuteczne metody podrywiania =)

bla bla bla wedlog mnie to do dupy z takim podrywaniem jak tu pisza big_smile

3

Odp: Skuteczne metody podrywiania =)

ja niemam nic do podrywania w jakiś centrach handlowych albo coś takiego ale te teksty są beznadziejne mi np teksty same podchodzą co mam mówić te są serio BEZNADZIEJNE ! jedyna rada dla podrywaczy : Wiecej wiary w sibie!!!! big_smile

4

Odp: Skuteczne metody podrywiania =)

hrhr właśnie to co najwyzej mogą poprobowac czytelnicy Bravo big_smile rhrhhr :

5

Odp: Skuteczne metody podrywiania =)

Pozdrawiam czytelników Bravo, jesteście cudowni. Fajny Masz Brzuch, skąd Dojezdzasz...

6

Odp: Skuteczne metody podrywiania =)

ehhe to niestety nie z bravo nie chciałoby mi sie pisać ) nie chcecie takich postów to nie bedzie LASKI bez big_smile
A tak wogle to wy na jakie sposoby wyrywacie?? Na kulturysteż :

7

Odp: Skuteczne metody podrywiania =)

Ja podrywam jedynie sztangę w martwym... big_smile

8

Odp: Skuteczne metody podrywiania =)

ja podrywam na najszerszego zdejmuje koszulkę staje tylem napinam i wsyztskie moje big_smile:D:D:D:D hrhrhrhr joke :

9

Odp: Skuteczne metody podrywiania =)

hehe big_smile:D:D

10

Odp: Skuteczne metody podrywiania =)

Pierw koszulka a potem heheheheh

11

Odp: Skuteczne metody podrywiania =)

Johnny Bravo mówi : jeśli wszystko zawiedzie, POKAZ KLATE!! Prymitywna ale jakże skuteczna demonstracja sily

12

Odp: Skuteczne metody podrywiania =)

ehhehe no ale niestety nie wszystkie leca na tych dobrze zbudowanych ;

13

Odp: Skuteczne metody podrywiania =)

ba, większość dziewczyn nie lubi przypakowanych

14

Odp: Skuteczne metody podrywiania =)

nom ale kazda leci na fajnie zbudowanego

15

Odp: Skuteczne metody podrywiania =)

cóż Johnny Bravo tego farta nie ma, ale facet to dla każdej kobiety rzecz gustu.
Ja jestem tego najlepszym przykładem

16

Odp: Skuteczne metody podrywiania =)

heh no fakt ale wam powiem ze Johny Bravo rlz ) widze ze lubicie te bajki oglądać

17

Odp: Skuteczne metody podrywiania =)

Johnego i South Parka zawsze

18

Odp: Skuteczne metody podrywiania =)

no pewnie big_smile

19

Odp: Skuteczne metody podrywiania =)

Ja podrywam jedynie sztangę w martwym... big_smile

ja rowniez...:D..

co do tego textu to jakas wielka sciema...najwazniejsze jest przełamanie samego siebie..albo podchodzisz i gadasz albo siedzisz i czaisz sie jak gówno w trawie.

20

Odp: Skuteczne metody podrywiania =)

Nieumiesz panienek wyrywać to na disco rusz i same przyjdą siedząc w domu niczego nie wyrwie nikt !! Pare browarków i bendziesz odważniejszy

21

Odp: Skuteczne metody podrywiania =)

heh no z tymi browarkami to wiadomo, zawsze jak sie coś wypije to łatwo jest : ale to ma duza wadę bo nie zawsze sie wszystko na 2 dzien pamięta a moze sie okazać ze to co wczoraj było ładne wcale nie jest ...

22

Odp: Skuteczne metody podrywiania =)

ja tam bez browakrow jestem odważny bo bezsensu pic zeby poderwać dziewczynę większość dziewczyn tego nie lubi...

23

Odp: Skuteczne metody podrywiania =)

to nie jest tak big_smile pije sie zeby sie dobrze bawić ) i zeby fajnie było :

24

Odp: Skuteczne metody podrywiania =)

Ja tam uważam ze na sucho to tak inaczej lepiej wypic kilka piwek
Bajer to podstawa chyba ze szukasz jakiejś na dluzej big_smile

25

Odp: Skuteczne metody podrywiania =)

najlepiej zeby razem z dziewczyna wypic, wtedy lepiej gadane jest i wogule ;;, sam nie probowalem ale bede musial