Temat: Kreatyna Trec

Ktora kreatynę z Treca uważacie za najlepszaż?

2

Odp: Kreatyna Trec

Ja brałem z jablczan kreatyny TREC REACTOR PRO 3 (15 kap.) Jest naprawdę dobry.
Po miesiącu i skończeniu cyklu złapałem dużo wiecej sily.
Qubus pewnie napisze, ze poleca Vitalmax jak to zawsze lol

3

Odp: Kreatyna Trec

vitalmaxa polecam poczatkujacym.
chociaż na mnie najlepoiej dziala Crea Mass.
xXxRiemerxXx takie uwagi możesz dla siebei zachowac, bo jescze tydzień temu nie wiedziałeś jaka jest roznica miedzy monohydratem a Jablczanem kreatyny : Pozatym pomysl zanim coś komuś podpowiesz, bo niesprecyzowane pytanie moze sie zle skonczyc! Krzysiek nieważne jaka jest najlepsza, tylko jaka jest najlepsza dla Ciebie! Napisz jakie odzywki/suplementy brałeś do tej pory i co chcesz osiagnac! Wtedy dostaniesz dobra odpowiedz!

Odp: Kreatyna Trec

Jak do tej pory nic nie bralem.
chciałbym nabrać masy mięśniowej

5

Odp: Kreatyna Trec

dietę masz zwykle mono by ci wystarczyło

6

Odp: Kreatyna Trec

Kreatyna jest juz raczej dla osób które maja juz staz.
Kreatyna pobudza mięśnie do rozwoju wtedy kiedy po pewnym czasie juz nie chcą sie za bardzo rozwijac.
jeżeli jesteś poczatkujacy to dadze sie zabrać glownie za odpowiednia dietę a do tego odpowiednie bialko jeżeli chcesz nabrać masy miesniowej.
Bialko głównym budulcem hehe.
A za krete to gdzieś tak dopiero wtedy jak będziesz mial bardzo male efekty z diety i normalnego bialka.
Pozdro

7

Odp: Kreatyna Trec

Dlaczego tak koniecznie z treckaż czyżby wpływ reklam ? Z mono trecka dobra jest Creatine mikronized 2 mesh.

Odp: Kreatyna Trec

96639:date sro, 29 lis 2006 - 10:32:name Qubus) ''(Qubus @ sro, 29 lis 2006 - 10:32) snapback96639/snapback ''!Dlaczego tak koniecznie z treckaż czyżby wpływ reklam ? Z mono trecka dobra jest Creatine mikronized 2 mesh.Poprostu mam możliwość kupienia w sklepie Treca.
Inne suple musiałbym zamawiać przez neta co wiaze sie z wiekszymi kosztami

9

Odp: Kreatyna Trec

nieraz warto zapłacić 10zl wiecej za przesyłkę niz kupić coś gownianego:>

10

Odp: Kreatyna Trec

heh, niestety czasem los sie do nas uśmiecha czasem nie... kreatynę jak juz chcesz kupić to pamiętaj zeby naprawdę duzo, al to bardzo dużo jeść i gainerka tez dokup, przy Twojej wadze przyda sie nawet taki z bardzo duza ilością wegli