1

Temat: Dziewczyny do dziela :-))

Wed3ug OBOP-u 59% ankietowanych nie widzi w tym nic niew3aociwego.
Z tej damskiej inicjatywy zadowoleni są w wiekszooci me?czyYni - 66%, ale i kobiety coraz chętniej pierwsze prosz1 o randkę - 51% spytanych kobiet stwierdzi3o, że dla przystojnego i dobrze zbudowanego mężczyzny gotowe byłyby zrobią pierwszy krok.
częściej niż daniej zdarza sie, że to kobiety zabiegają o mężczyzn, a nie odwrotnie.
Jeśli wiec jesteś dobrzez zzbudowany i każda dziewczyna zawiesza na tobie oko, ale jeszcze nie masz nikogo na sta3e - nie przejmuj sie.
Niech to ona zrobi pierwszy krok...... big_smile

2

Odp: Dziewczyny do dziela :-))

jasne zamiesza sie bicepsem i wszystkieleca hehehehheh :

3

Odp: Dziewczyny do dziela :-))

jasne zamiesza sie bicepsem i wszystkieleca hehehehheh :

wiadoma sprawa, laski lubi1 u facetów potężne ramiona, wiec jest to kolejny powód dla którego warto go ćwiczyć hehe big_smile

4

Odp: Dziewczyny do dziela :-))

Zeby to była prawda,ale coś mi sie wydaje ze tak łatwo to nie jest

5

Odp: Dziewczyny do dziela :-))

tak łatwo nie jest prawda .... bo trzeba miec jeszcze czym zamieszac heheh ;p

6

Odp: Dziewczyny do dziela :-))

trzeba,trzeba...

7

Odp: Dziewczyny do dziela :-))

A mi sie wydaje ze Panie( bo panienki to na autostradzie) lubia najbardziej cztero packa (wyrzezbiony brzuszek) Takie przynajmniej mam doniesienia z terenu

8

Odp: Dziewczyny do dziela :-))

xXxmacpainxXxA mi sie wydaje ze Panie( bo panienki to na autostradzie) lubia najbardziej cztero packa (wyrzezbiony brzuszek) Takie przynajmniej mam doniesienia z terenu

Tutaj musze sie zgodzia, że laski lubi1 ładnie wyrzeYbiony brzuszek. Taki brzuch jest bardzo przydatny gdy nie ma pod rek1 pralki automatycznej i trzeba praa na tarce..... big_smile lol

9

Odp: Dziewczyny do dziela :-))

coś w tym jest.......jako kobieta uwielbiam duuze barki, ogólnie dużych facetow...czuje sie bezpieczniej ;-)

10

Odp: Dziewczyny do dziela :-))

Jacek77 nale?a3oby jeszcze dodaa, że lubicie jeszcze kilka innych miejsc --- mowa oczywiście o dużych ramionach i .... big_smile

11

Odp: Dziewczyny do dziela :-))

i.... dużych nogach :-) hehe cenzura big_smile

12

Odp: Dziewczyny do dziela :-))

Co prawda to prawda ale oprócz wielkich barkow i ładnego brzuszka trzeba miec coś w glowie.
Poza tym Tan1aiku wiadome ze ta meska czesc jest jest przez nas uwielbiana.
:-Dh

13

Odp: Dziewczyny do dziela :-))

MERRILL co do tego to nie mam wątpliwości, wrecz przeciwnie uważam, że kobiety mają swoje ulubione miejsca na męskim ciele i na odwrot, ale to już nie bede sie wypowiadał.... lol

14

Odp: Dziewczyny do dziela :-))

moja ostatnio stwierdzi3a że musze przestać ćwiczyć bo mi laski spokoju nie dają i jest zazdrosna

ona poleciała na mój brzuszek bardzo go lubi ale jak ją nosze na niedYwiedzich 3apach to też sie jej podoba ma sie kim pochwalić a nie jakimś huderlakiem

hehehehehe