51

Odp: Co mam zrobic

lol

52

Odp: Co mam zrobic

Mieszka niedaleko mnie typ co chce domnie skakać ale wie ze dostanie w pier*ol  tak wiec woli zucac wemnie kamieniami  i zo mam zrobić z tym fantem ?? Niebede w niego zucac bo to lamerskie wole wyjsc na solo a on sie strabu:-Dha gdzie Ty mieszkasz ze sie kamieniami rzucacie?!

53

Odp: Co mam zrobic

Jak nabrać pewności siebie ?? bo mi coś nic nieprzychodzi do głowy

54

Odp: Co mam zrobic

poprostu zacznij sie ciułać a nie zadawaj takich glupich pytań wszystko przyjdzie z czasem

55

Odp: Co mam zrobic

Porozmawiaj z duszpasterzem w swojej parafii.
On z pewnością znajdzie odpowiednie biblijne cytaty, które pomogą Ci zrozumieć sens zycia, istnienia i nabrać pewnosci.
Z Bogiem ':trening:'

56

Odp: Co mam zrobic

Powiedz sobie jak Songo KU  z dragon Bal Z "kame chame cha"!! ogólnie idź na hardcor big_smile Bo jak tak dalej bedzie to sie załamiesz całkiem i ich pozabijasz siekiera big_smile

57

Odp: Co mam zrobic

ja pierd...ale koleś ma problem...kamienie :-D

58

Odp: Co mam zrobic

Bez OBrazy kolego ale najwieksze psychole  mialy w latach młodzieńczych takie problemy heh

59

Odp: Co mam zrobic

musisz byc poprostu pewny tego co robisz

60

Odp: Co mam zrobic

jakiś dzieciak dorwał Neostradę i jaja sobie robi a wy powazni kulturyści rozwijacie ten watek

61

Odp: Co mam zrobic

Od momentu gdy założył ten temat smieje sie z tych wszystkich poważnych odpowiedzi ':trening:' 'cosl'

62

Odp: Co mam zrobic

to jest glupie, co mamy mu powiedziec, pierdolnij sie patelniaż to wszystko to psychika później liczy sie umiejętności i doswiadczenie, każdy jak zaczynał jakieś powaniejsze walki stresował sie bal etc później juz luz