26

Odp: Co mam zrobic

w sumie trudniej zachować jakieś wartości moralne lub przyznać się do błędu niż sklepać komuś miche

27

Odp: Co mam zrobic

swiete slowa ale i tak imponuje bardziej zlanie kogoś słabszego izeli nizwracanie uwagi na zaczepki czy obelgi

28

Odp: Co mam zrobic

111341:date nie, 18 mar 2007 - 09:21:name Tiffanyy) ''(Tiffanyy @ nie, 18 mar 2007 - 09:21) snapback111341/snapback ''!te - Dalenee ! swedzi mnie to czy on ci sie podoba czy nie , rozumiesz parowo? czuje ze z ciebie tez ciezki frajer ???Alez mi pojechałeś az nie wiem co z sobą zrobić :blink: człowieku powiedziałem tylkoze masz beznadziejny ten avatar bo to jest kaleka nie człowiek :blink: jeżeli cie uraziłem tym ze obrażam twojego idola to PRZEPRASZAM :

29

Odp: Co mam zrobic

tylo sie niepobijcie bo ktoś sie jeszcze poplacze ;-)

30

Odp: Co mam zrobic

"swiete slowa ale i tak imponuje bardziej zlanie kogoś słabszego izeli nizwracanie uwagi na zaczepki czy obelgi" myskiak wytłumacz mi ten post? mam rozumieć ze jak ktoś ci jedzie to należy nie reagowac?? bicie słabszych rozumiem - frajerstwo ale brak reakcji na zaczepki?? obgadywanki za plecami to rozumiem ze olewamy bo za plecami to ja mogę golocie nawbijać ale jak ktoś ci pluje w twarz to będziesz udawał ze deszcz padaż?

31

Odp: Co mam zrobic

Chyba chodziło mu o to, ze niereagowanie na glupie zaczepki jest godne pochwaly, ale w tym chorym spoleczenstwie wiecej w oczach zyskasz lejąc slabszych, niz unikaniem przemocy.
Ja to tak rozumiem przynajmniej.O ile bicie słabszych to jak mówi Cecile06T frajerstwo, to ignorowanie zaczepek mozna pochwalic, ale czasem sie "pala przegina".

32

Odp: Co mam zrobic

SS tak jest ale z tym niereagowaniem to jest trudna sprawa... jest wiele przypadków w których niememy wyjscia: na ten przykalad: SS jakiś pakniety pajac w obcislej różowej koszulce obraza ciebie , Twoja dziewczynę albo matke... i co wtedy?co do zaczepek prosto w twarz to jush jest sprawa charakteru i tego ...kim jest ten który cie obraza zawsze jest lepiej wyjsc do walki i przegrać niz nie wyjsc i spierdolić (choc są wyjatki)

33

Odp: Co mam zrobic

Napisałem do czasu aż się "pała przegnie", nie warto po prostu robić awantur ze spraw błahych, lub głupich, ale czasem w ryja trzeba dać //:-D :-D /Tak se przed chwilą byłem na rowerze bo mam późno zajęcia dzisiaj i jadę przez Bytom.
Na przejściu stoi jakaś emerytka o lasce i nikt się nie zatrzymuje.
No to ja oczywiście stanąłem przed przejściem, a za mną jakiś młody burak w tirze trąbi i drze ryja, że stanąłem przed przejściem.
Myślałem, że skubańca z szoferki wyciągnę. Ludzie nie mają kultury, ale i tak młodzież jest najgorsza...

34

Odp: Co mam zrobic

Inni Cie pewnie wysmiali, ze pomogłeś babci... teraz to smieja sie i prowokują z każdego powodu, dlatego powinno sie niektórych nagminnie lac po mordzie, zeby ich ucywilizować /

35

Odp: Co mam zrobic

właśnie o to mi chodziło szeryfie;-)

36

Odp: Co mam zrobic

No ale mam jeszcze taka prozbe powiedzcie co mam zrobić aby niebyc ciota pozdro

37

Odp: Co mam zrobic

jeśli jesteś ciota to nie zmieniaj sie na sile.
W końcu najważniejsze jest byc soba.

38

Odp: Co mam zrobic

nawal kiedyś komuś jakimś kijem albo jakas pala jak Cie bedzie denerwował czy tam chciał sie bic, wtedy nie będziesz juz ciota a swirem, tez dobry sposob //:-D :-D /

39

Odp: Co mam zrobic

No nie zauważyłem tego tematu.
Co tu sie dzieje roll roll //laugh.gif lol laugh.gif hm... synu mój jak będziesz dalej tak beczał i zachowywał sie jak sierota, to zawsze będziesz ciota (w odczuciu twoich rowniesnikow, ja mam inne zdanie o tym). Musisz im czymś zaimponowac, bo zawsze kozlem ofiarnym w klasie są frajerzy czystej postaci (byl kiedyś taki film "frajerzy" czy coś takiego). A czym masz im zaimponowac?? Na pewno nie bojkami, bo w tym jesteś slaby np;. poprzez sport, naukę itp.
w taki sposob beda mieli do ciebie szacunek...

40

Odp: Co mam zrobic

hehe, albo przyprowadź na osiedle jakas zajebista dupę (najlepiej nie raz i nie jedna)

41

Odp: Co mam zrobic

Sugerujesz, ze mieszka na pasztetowym osiedlu i musza importować mięso ?

42

Odp: Co mam zrobic

albo poprostu poproś kogoś zeby cie tak długo tłukł az sie przelamiesz.
a widzieliście film z seri zemsta''frajerow'' az strach sie bac;-)

43

Odp: Co mam zrobic

Widziałem "Zemstę Frajerow", ale zemsty "frajerow" nie widziałem, to coś innego ?

44

Odp: Co mam zrobic

a ten jak zwykle hehe

45

Odp: Co mam zrobic

Jaki koles.. musisz sie przelamac, kiedyś im wszystkich wpier**lisz /pozdro //:-D :-D /

46

Odp: Co mam zrobic

przelamie sie jak bedzie juz psycholem i ich pozabija i trafi w kaftanik

47

Odp: Co mam zrobic

xXxCandacexXx - mozliwe /

48

Odp: Co mam zrobic

no no no bardzo mozliwe nawet bym powiedział

49

Odp: Co mam zrobic

Mieszka niedaleko mnie typ co chce domnie skakać ale wie ze dostanie w pier*ol tak wiec woli zucac wemnie kamieniami i zo mam zrobić z tym fantem ?? Niebede w niego zucac bo to lamerskie wole wyjsc na solo a on sie stra

50

Odp: Co mam zrobic

chwyć taki kamien w zeby i rozkrusz go na jego oczach... na pewno sie zlęknie gdy to zobaczy...