Temat: Co mam zrobic

To troche dziwne ale mam taka prozbe do was A chodzi mi oto z ze jestem wolny i nadodatek placze jak chcem sie bic kumple z osiedla mówią na mię ciota tak wiec ja mam takie pytania:1 Jak sie powstrzymać od płaczu 2 jak wyprowadzać dobre ciosy prosze pomóżcie mi i przepraszam za bledy

2

Odp: Co mam zrobic

Ja tez placze /Fajna prowokacja /

3

Odp: Co mam zrobic

no to koleś musiałbyś sie kiedyś przełamać w końcu ;-)

4

Odp: Co mam zrobic

kiedyś tez tak mialem //:-D :-D jak ktoś mnie był to płakałem hhe jednak teraz mnie to nie obchodzi lab nie szklankę sie nie potłucze a propo ile mas zlat ? bo chyba z 12 //:-D :-D /

5

Odp: Co mam zrobic

wg mnie to jest tak wpierw jest strach później dochodzi do przełamania i powoli człowiek staje sie kozaczkiem ale później znów mu sie coś dzieje i staje sie dojrzalszy i omija klopoty.

6

Odp: Co mam zrobic

ano podstawowka to strach chociaż czasem ida spary, gimnazjum to prawie ze codzienne walki a od kiedy poszedłem do lo to sie nie bilem ani razu //:-( :-( /

7

Odp: Co mam zrobic

hehe ale ja mam 16 lat i dlatego jest to dziwne i jestem w gimnazjum i jak placze to sie słabo bije a jak nieplacze to jestem silny i kozak tylko ze przy każdej walce ja placze : i niewiem co mam zrobić moze sie przelamie dzinx za porade pozdro

8

Odp: Co mam zrobic

porade poproś psychologa

9

Odp: Co mam zrobic

'' ''!porade poproś psychologa<:-Dha>lub skonsultuj sie z lekarzem lub farmaceuta //:-D :-D /prawde mówiąc to jeśli nie placzesz a jesteś silny to nie placz !!!!

10

Odp: Co mam zrobic

moze zaduzo soli jadasz i ta sol wydostaje sie poprzez lzy??

11

Odp: Co mam zrobic

I tak zrobie chyba Psycholog dla mnie pomoże bo to tak nie moze byc zeby miec tyle lat i płakać jeszcze Pozdro i dzienx za odpowiedzi na poczatku myślałem ze mnie olejecie ale pozory myla //:-D :-D /

12

Odp: Co mam zrobic

tylko nie przesadz bo kaftanik czeka;-)

13

Odp: Co mam zrobic

Nie... my nie olewamy idiotow.
Jak chcesz to Ci Qubuś loda zrobi /!--coloro:#FF0000--span color:#FF !--/coloro--edit by VANG /!--colorc--/span!--/colorc--

14

Odp: Co mam zrobic

Kaftanik to chyba nie hehe bo sie tak łatwo nie dam oile sie nie poplacze : A z lodzika jednak zrezygnoje Pozdro

15

Odp: Co mam zrobic

rozjebałeś mnie kolega!!!placze- .i ty sie dziwisz ze wołają na ciebie ciotażmozesz dostawać po łbie ale nie placz, bo niedługo bendo wolali- PLACZACA DAMA !HAHA

16

Odp: Co mam zrobic

hehe no kijowe są takie przezwiska;p

17

Odp: Co mam zrobic

110835:date śro, 14 mar 2007 - 06:20:name Tiffanyy) ''(Tiffanyy @ śro, 14 mar 2007 - 06:20) snapback110835/snapback ''!rozjebałes mnie kolega!!!płacze- .i ty sie dziwisz ze wołają na ciebie ciotażmozesz dostawać po łbie ale nie płacz, bo niedługo bendo wołali- PŁACZACA DAMA !HAHAMasz beznadziejny avartar :blink: :blink: jak patrze na tego kalekę to mi sie rzygać chce : :blink: bleeee

18

Odp: Co mam zrobic

czemu ta laska chyba zle niewyglada mleczko tez nie tylko ten kolo fujjjj

19

Odp: Co mam zrobic

Ja bym wolal zeby kobieta to robiła nie Facet fujj Pozdro

20

Odp: Co mam zrobic

te - Dalenee ! swedzi mnie to czy on ci sie podoba czy nie , rozumiesz parowo? czuje ze z ciebie tez ciezki frajer ???

21

Odp: Co mam zrobic

spokojnie chlopaki, każdy moze miec na avatarze co chce choć wszyscy wiemy, ze synthol to frajerstwo...

22

Odp: Co mam zrobic

ta i nie trzeba z tego powodu płakać he he

23

Odp: Co mam zrobic

niezlee rozwiniety topić chłopaki <:-Dha>a tak na uboczutylko wariaci nigdy sie nie boja.. a tacy młodo umierają /

24

Odp: Co mam zrobic

spoko tylko sie czepić,to ma pojechane!

25

Odp: Co mam zrobic

taaa ja kiedyś słyszałem ze prawdziwa odwaga to przyznanie sie do bledu i umienie sie wycofać