1

Temat: kreatyna VITAL MAX (500g) + gainer Activita Best Xtreme Mass (100g)

Witam !!A wiec mam 17 lat 172 cm wzrostu i 56 kg wagi.Chce przybrać troche na masie ale mam straszne szybki metabolizm na poczatku udawało mi sie to bez zadnych suplementów ale teraz sie to zatrzymało wiec kupiłem kreatynę i bialko.Spedzam gdzieś 8 gódź w szkole wiec troche z dieta ciezko mam //:-( :-( Prosze o pomoc z gory thx

2

Odp: kreatyna VITAL MAX (500g) + gainer Activita Best Xtreme Mass (100g)

Z kreta poczekaj jeszcze z 3 miechy.
Dieta to podstawa i nie truj ze nie da rady bo tez siedzę dziennie po kilka godzin na uczelni.
A bez diety ta kreta i tak ci ni nie da

3

Odp: kreatyna VITAL MAX (500g) + gainer Activita Best Xtreme Mass (100g)

dieta to podstawadokup dextroze30minut przed posilekiem, przed sniadaniem dawkę i po treningu lub w jego okolicach w dni nietreningowe100g gainerażgainer jako uzupelnenie brakow w posilakach i po sesji

4

Odp: kreatyna VITAL MAX (500g) + gainer Activita Best Xtreme Mass (100g)

Na twoim miejscu kupiłbym sobie Top Mass albo gainera za ta kasę na krete bo dużo ci ona nie da.
Z twoja waga to Ci dieta nie potrzebna, wpieprzaj co sie da i ile sie da bo tragicznie z tobą

5

Odp: kreatyna VITAL MAX (500g) + gainer Activita Best Xtreme Mass (100g)

Sorx tam miało byc 1000g Dzieki za rady //:-D :-D /OK to po ile gram później brac tej kreatyny ??

6

Odp: kreatyna VITAL MAX (500g) + gainer Activita Best Xtreme Mass (100g)

coś czuje ze i tak weźmiesz ta krete, ale to twoja sprawa, 5g rano na czczo 5g po treningu

7

Odp: kreatyna VITAL MAX (500g) + gainer Activita Best Xtreme Mass (100g)

A tak wogole od czego zalezy branie kreatyny od starzu ??Jak chodzi o suplementacje to jestem ciemny wiec prosze nie łachać //:-( :-( /OK dzieki za pomoc //:-D :-D /

8

Odp: kreatyna VITAL MAX (500g) + gainer Activita Best Xtreme Mass (100g)

z kreatyna jak najdłużej powinno sie czekac, na poczatku nie ma sensu ponieważ organizm szybko wzrasta w sile i masa tez idzie niezle

9

Odp: kreatyna VITAL MAX (500g) + gainer Activita Best Xtreme Mass (100g)

masz dopiero 3 miesiące stażu - ja bym jeszcze niebral kreatyny, upewnij sie ze dobrze wykonujesz cwiczenia, przylorz sie do diety i przy twojej wadze zaiwestoj w gainery a gwarantuje ci ze lepiej na tym wyjdziesz niz na kreatynie przy twojej wadze.

10

Odp: kreatyna VITAL MAX (500g) + gainer Activita Best Xtreme Mass (100g)

To tak do końca nie jest z tym starzem bo w wieku 15 lat ostro ćwiczyłem gdzieś z pol roku pzniej przestałem bo nie mialem dostępu do siłowni i po tamtym czasie juz mialem problemy z masa i sila na poczatku szlo to jak burza ale później wszystko sie zatrzymalo.
Jak mialem 16 lat to tak ćwiczyłem sporadycznie ,,raz na ruski czas''. Teraz to znów wzielem sie ostro za treninigi.