Temat: co jesc przed i po 'treningu na rzezbe'?

nic dodać nic ujacpytanie jak w temacie

2

Odp: co jesc przed i po 'treningu na rzezbe'?

Przynajmniej godzinę przed węglowodany zlozone + bialkoBezposrednio po węglowodany proste + bialko

3

Odp: co jesc przed i po 'treningu na rzezbe'?

a podczas stosowania diety CKD gdzie powinno sie prawie całkowicie ograniczyć weglowodany?

4

Odp: co jesc przed i po 'treningu na rzezbe'?

całkowicie sie nie da bo prawie wszędzie są wegle ale mozna zredukować do minimum ( tzn.
ile sie da )

5

Odp: co jesc przed i po 'treningu na rzezbe'?

dieta ckd ma ta wadę ze nie uzupelnia tak szybko strat w organizmie.
Tu raczej zapodaj samo bialko

6

Odp: co jesc przed i po 'treningu na rzezbe'?

ok bialko przed bialko po odzywki ratują zyciethx

7

Odp: co jesc przed i po 'treningu na rzezbe'?

bialko to suplement a nie odzywka hrhrhr /

8

Odp: co jesc przed i po 'treningu na rzezbe'?

chyba właśnie odzywka kurde apropos nazywania tego supłami a tego odzywkami to każdy ma chyba inne zdanie /

9

Odp: co jesc przed i po 'treningu na rzezbe'?

nie, suplementy to jedzenie w proszku ( gainery, bialka ) i dodatki do diety ( spalacze )a odzywki to kreatyny itp

10

Odp: co jesc przed i po 'treningu na rzezbe'?

suplementy to uzupelnienie diety a odzywki zastępują posileksuple bierze sie cyklami a odzywki mozna brac przez caly czas(glowna roznica)

11

Odp: co jesc przed i po 'treningu na rzezbe'?

Niestety, ale Mumin ma racje (i stawia kolacje) //:-D :-D No jak kreatyna moze byc odzywkaż Czy ona nas odzywiaż Czy dostarcza nam jakieś substancje odzywcze? Czy jest niezbedna w naszym zyciu? Nie.
A wiec to suplement.Sprawa jest prosta... to co dostarcza nam niezbednych substancji odżywczych to ODZYWKA, czyli gainer, bialko, carbo.
Wszelkiego rodzaju piguly, staki kreatynowe, glutaminy, boostery, spalacze... to suplementy.
I nie mylcie slow "substytut" i "suplement" //:-D :-D bo to są dwie inne bajki //:-D :-D /

12

Odp: co jesc przed i po 'treningu na rzezbe'?

czyli ja tez mam racje jeaaaa zajarałem sie /taki offtop

13

Odp: co jesc przed i po 'treningu na rzezbe'?

:blink: /