1

Temat: P2P Jakie macie transfer??

Jakie macie transfery w programach Kazaa, Emule, Ares, DC++, Edonkey,Azureus? Ja mam slabe bo mam Low id a admin z sieci nie chce udostepsnic najwiecej mialem w Aresie 90kb/s

2

Odp: P2P Jakie macie transfer??

maks jaki wyciągnąłem to 65kb/s

3

Odp: P2P Jakie macie transfer??

na Kazaa mialem najwiecwej 15 a ten DC++ czy Emule to taka lipa ze to tylko wybrani umia włączyć ten program: kilka razy probowalem go włączyć i dupa z tego byla big_smile

4

Odp: P2P Jakie macie transfer??

ja na kazie mialem max 12 kb/s a średnio mam około 5-1 a reszty nie mam i raczej nie bede mial bo nie potrzebuje

5

Odp: P2P Jakie macie transfer??

heh dc++ ciezko ale HaugenPL jak bys posiedział troche to fajny program ja tez sie nie znalem

6

Odp: P2P Jakie macie transfer??

ja nie siedzie wogole na p2p, kiedyś coś sciagalem- mam gówniane lacze...
na kazie po 10,12kb ssą
ale na dniach bede mial lepsze lacze to moze zacznę sie bawić tymi progsami...

7

Odp: P2P Jakie macie transfer??

ten głupi firewall w sieci

8

Odp: P2P Jakie macie transfer??

po 1 to musicie napisać jakie macie zlacze a dopiero transfery...
NEO 640/786 max około 85 non stop przez jakieś 3 h <potem juz nie było coś ściągać > na BitCOMET i Azureus..ze ftp-a ponad 100k/s

9

Odp: P2P Jakie macie transfer??

ja cie........... szkoda ze u mnie nie ma neo tylko mam radiówkę nie raz na stronkach wyciąga po 200kb/s zalezy jaki ma admin humor bo ogranicza

10

Odp: P2P Jakie macie transfer??

jak sie dorobie nowego kompa to od stycznia 2006 2MB/s to wtedy bedzie sie dzialo big_smile

11

Odp: P2P Jakie macie transfer??

neo czy chello??

12

Odp: P2P Jakie macie transfer??

chello do mnie nie dochodzi....a neo troche potanialo wiec wiesz moze sie skusze....a poza tym bedzie promocja, u mnie np , DIALOG wstawił 1MB za 9 zl, nie ograniczony transfer ściągania a NOE ma w zależności od opcji pakietu..

13

Odp: P2P Jakie macie transfer??

no tak bo w neo masz ograniczenia a tak to nie będziesz mial u mnie moze za 2 lata zrobią

14

Odp: P2P Jakie macie transfer??

heh ja ciagl mam 18 kb/s a np wczoraj mialem na dc++ 200kb/s big_smile i tak od typa ciagle az od poczatku do końca film ściągnąłem war of the world czy jakoś tak hmm nie iwem ile czasu ciągnęło ale coś kolo godzinki caly film big_smile

15

Odp: P2P Jakie macie transfer??

to zalezy wszystko od tego jakie lacze maja kolesie od których sie sciaga....ja używam programu iMesh i jak ściągam to z dobrego usera idzie nawet do 8 kb.
Jak ludzie ode mnie ściągają to około 40...;