Temat: supelementy

big_smile hej własnie jestem po secie mety oczywiście brałem pod okiem 2 lekarzy,efekty som bardzo fajne ale mam takie pytanie ile miesięcy zrobią przerwy z supelementami bo chciał bym do nich wrucia lekarz powiedział że po miechu ale jakie jest wasze zdanie pozdro big_smile

2

Odp: supelementy

jeżeli tymi suplementamin ie są SAA i pijesz dużo wody, oraz bierzesz coś na ochrone/regeneracje watroby, to możesz je zacząć brac odrazu

3

Odp: supelementy

A mnie ciekawią komentarze tych lekarzy.
Napisz co mówili kontrolując cie.

4

Odp: supelementy

Najlepiej od razu zaczniej je brać........;

5

Odp: supelementy

mówili że jest wszystko w porzo brałem rurznego typu os3onki dzieki czemu nic mi nie jest efekty też fajne big_smile powiedzieli że powinienem zrobią przerwe z odrzywami ale zastanawiam sie czy warto

6

Odp: supelementy

Jakie os3onki?

7

Odp: supelementy

na watrobe ale nie pamiętam nazwy zapytam sie to ci powiem

8

Odp: supelementy

A jak efekty po 1 mety??
Ile kg, i cm....

9

Odp: supelementy

i jaka metę ruskaż? czy bulgarska ,,bionabol ??

10

Odp: supelementy

Ruska meta efekty fajne aż bardzo fajne

11

Odp: supelementy

big_smile hej własnie jestem po secie mety oczywiście brałem pod okiem 2 lekarzy,efekty som bardzo fajne ale mam takie pytanie ile miesięcy zrobią przerwy z supelementami bo chciał bym do nich wrucia lekarz powiedział że po miechu ale jakie jest wasze zdanie pozdro big_smile
Siemka!!!
Ile Ci poszło po tej mecie ile na klatę i ile na bicku.Mam taka na sprzedaż i nie wiem co może daa (ja w takie rzeczy sie nie bawie).
Z gory dzieki!!!

12

Odp: supelementy

to znaczy zalerzy jakom piramidę se we?niesz czy 1.2.3.4.3.2.1.
to troche s3apsze a jeśli 2,3,4,3,2 i tak dalej ruska ma 0.05 a polska 0.01 wywalaki a jeśli chodzi ci oto czy polecam no trudno mi jest to powiedziea poniewarz wszystko jest dla ludzi jak brać sterydy to zg3owom pozdro big_smile

13

Odp: supelementy

Widze że jesteś bez kultury dobra powiem ci chociarz nie powinienem na klatę 23 kg po 3 tygo.
3 cm.
w lapie

14

Odp: supelementy

wykurwiscie ...   napisz to albo spierdalaj

przej?yj regulamin, albo przyjdzie Hades i zrobi Ci be,be

15

Odp: supelementy

¦WIETA RACJA
color orangesize 3TROCHE KULTURY!!!!
to jest pobliczna strona (jak chyba każda)

16

Odp: supelementy

lysinka bije posty ale jeszcze nic przydatnego nie napisal...
moim zdaniem troche przesadza...albo przychodzisz sie czegoś dowiedzieć lub pogadać albo sam wypierdalaj z tego forum :trening:

17

Odp: supelementy

Future - a powiedz mi taka rzecz... to prawda z tymi lekarzami czy tylko taka ma3a sciema ??

No bo tak;
1. jeśli bierzesz mete, to po co Ci 2 lekarzy - wystarczy 1.
2. A jeśli już brałes to pod okiem 2 lekarzy - to oni nic nie mówili ? nie odradzali Ci tego itd ?? Troche dziwne...

18

Odp: supelementy

z lekarzami to nie iema