Temat: NUTREND ZMA + bialko ??Pomocy!!

Witam, wszystkich mam pytanie.Mam zamiar kupić sobie NUTREND żmą to taki specyfik pobudzajacy wydzielanie testosteronu o to link tego suplementu: http://megapower.pl/product_info.php?cPath 35&products_id 546&osCsid 54a3955850e2fc740cd7221934310515 http://megapower.pl/product_info.php?cPath...cd7221934310515 . Nie wiem czy to mi pomorze ale chcem brać to razem z bialkiem Super Gain- to taka mieszanka biaka+HMB+kreatyny.Prosze doradźcie mi czy oplaca sie mi kupić te ZMA.Aha mam 17 lat i chodze ne siłkę od 3 miechow a rekord zciowy na klatke 100kg przez ostatni miesiąc ten rekord nie zwiększył sie choćby o 0,5 kg i dlatego postanowiłem kupić żmą ale prosze was o pomoc.PoZdRo 8)

2

Odp: NUTREND ZMA + bialko ??Pomocy!!

żmą nic ci nie da, żmą podnosi poziom naturalnego testosteronu, którego ty w tym wieku masz od zarypania, wychodzi ci nosem, uszami, wszystkimi otworami dlatego, oprócz wyrzucenia pieniędzy nic nie uzyskasz.
Dużo ludzi nie potrafi tego zrozumieć i sie napalają na ten środek.
A to jest tylko cynk + magenz + witamina b6, jakbyo miał z 3 lat, wtedy poziom testo jest już niższy, a teraz zapomnij.
Wyprobuj sprawdzon1 kombinacje: bialko + kreatyna + ewentualnie glutamina, a nie baw sie w zma!! bo to tylko strata kasy.
Pozdro

3

Odp: NUTREND ZMA + bialko ??Pomocy!!

żmą jest bardzo dobre ... nie tylko podnosi poziom testosteronu - ma inne zastosowania rowniez.
Jednak nie powinno sie go zarzywac w mlodym wieku ... z tego powodu co napisał anelkapracamgr
jeżeli masz taką sytuacje to zrob 2 tygodnie treningu regeneracyjnego i dopiero potem przystąp znów do treningow.
Ja polecam taki zestaw:
gainer+kretka+carbo+tauryna+bialko+witaminy

anelkapracamgr - będziesz pisał poprawkę z matury :-) ?

4

Odp: NUTREND ZMA + bialko ??Pomocy!!

DO31czam sie do opinii kolegow. W twoim wieku żmą jedynie korzystnie wp3ynie na sen. Bedzie g3ebszy i spokojniejszy, a co za tym idzie, lepsza regeneracja. Ale za mniejsze pieniądze możesz sobie skomponowaa w3asne ZMA. Nie beda to oczywiście pierwiastki wysoko chelatywne, ale... chelaty/niechelaty... w twoim wieku to wsjo rawno
Generalnie polecam żmą w3asnej roboty, gdyż korzystnie wpływa na przemianę bia3ek w ustroju (pomijając sprawę wzrostu wydzielania w3asnego testosteronu, przy której bym polemizowa3). :-)

5

Odp: NUTREND ZMA + bialko ??Pomocy!!

Wielkie thx chłopaki ze mi to uświadomiliście :-) zastosuje sie napewno do waszych rad.PoZdRo big_smile