26

Odp: Brzuch - cwiczenia

Grabii, pisałeś ze dotrzymałeś do 5 tyg.
I byly zachecajace efekty.. mógłbyś napisać jakie ty cwiczenia wykonywales.. i jakie również bys polecil???

27

Odp: Brzuch - cwiczenia

polecam coś takiego:
1 ćwiczenie. W leżeniu na plecach, ręce wyprostowane wzd3u? tu3owia, unosimy klatke piersiowa zginając kregos3up do przodu w czesci piersiowej (czesa led1wiowa pozostaje prosta na pod3o?u) jednocześnie unosimy jedna nogę w gore zginając czesa udowa w biodrze do konta 90o i kolano d3onmi i oby stron. Jest to pozycja maksymalnego napiecia, ktora utrzymujemy, przez 2-3 sekundy. następnie wykonujemy szybkie przejscie do leżenia początkowego i powtarzamy ćwiczenie do drugiej nogi, co daje nam pe3ne jedno powturzenie.
2 ćwiczenie. Wykonujemy je analogicznie do pierwszego ta tylko roznica, że ruch jest wykonywany jednocześnie do obu nog.
3 ćwiczenie. WYkonujemy je analogicznie do pierwszego z ta roznica, że ręce nie le?a w pozycji początkowej na pod3o?u wzd3u? tu3owia, lecz splecione zakarkiem, a przytrzymanie w momencie maksymalnego napiecia nastepuje nie d3onmi leczłokciami.
4 ćwiczenie. Wykonujemy je analogicznie do drugiego z ta tylko roznica, że ręce nadal są splecione jak w ćwiczeniu nr3
5 ćwiczenie. Wykonujemy je analogicznie do trzeciego z roznica, że nie wystepuje tutaj zatrzymanie w momecie maksymalnego napiecia miesni lecz caly sens poleg na tym żeby wszystkie skretoskłony wykonywaa w jak najszybszym czasie (tzw. rowerek)
6 ćwiczenie i ostatnie big_smile Wykonujemy je analogicznie o drugiego z ta tylko roznica, że nie zginamy nóg w kolanach lecz unosimy nogi do gory ca3kiem wyprostowane.

28

Odp: Brzuch - cwiczenia

S3ysza3em że podobno jednym z najlepszych na swiecie ćwiczen na brzuch, a dokładniej na gorne partie jest coś w rodzaju swiecy.
Le?ysz na plecach, ręce na pod3odze, dosa szeroko rozstawione.
Unosisz nogi (bez bioder) do pionu, a następnie unosisz biodra tak, by jedyny kontakt tu3owia z pod3oga był na odcinku piersiowym kregos3upa.
Sprobowaćem i powiem wam jedno.......masakra!!!! mięśnie brzucha pracują tak jak przy ?adnym innym ćwiczeniu!!!!!!...sprobujcie ;