1

Temat: Kreatyna

mam creaine mega caps 125 15 kapsułek i nie mam pojecia jak brac jestem zielony w tym temacie do tego mam tylko dextroze chcem na brac masy waze tylko 64 kg i nie koniecznie chem brac tego typu zeczy mam w domu ławeczkę sztanege i hantle pomożecie

2

Odp: Kreatyna

jaki staż treningowy ??

3

Odp: Kreatyna

co do kreatyny to bierz 3 rano i 3 po treningu kapsułki oczywiście organizm przyjmnie tylko 5 g dziennie wiec tak bedzie dobre pozdro

4

Odp: Kreatyna

ja tez ja kupuje i bede brał 2kapsy 15min przed i 4kapsy bezpośrednio po treningu

5

Odp: Kreatyna

staż treningowy raczej go nie ma zawsze sobie ćwiczyłem bo trenuje pilke nozna ale tearz chcailby mprzybrac na masie nie iwem jak ćwiczyć i co jeść

6

Odp: Kreatyna

i czy to mi coś pomoże mam przeciez tylko 15 kapsułek ??

7

Odp: Kreatyna

hehehe - pilka nozna i kreatyna ??? masa i pilka nozna ???? chyba ci sie sporty pomyliły to po pierwsze.
Po drugie jak wogole nie ćwiczyłeś a chcesz zacząć to po kiego grzyba kupujesz juz suplementy ??? jak jeszcze nie otworzyłeś tej kreatyny to nie otwieraj - poćwicz z 6 miechow i wtedy dopiero możesz myśleć o jakimkolwiek suplemencie.
A monowodzian dawkuje sie wg starcyh sprawdzonych zasad - zazwyczaj 5 g w dni nietrenigowe i 2 x 5 g w dni treningowe.
Najlepiej rano na czczo i po treningu.
nieważne czy są to kapsułki czy proszek.
Trzeba sobie wyliczyć dawki (ile kapsow to 5 g) i tyle brac.

8

Odp: Kreatyna

po 1 jak nie masz stażu na siłowni to ci nie potrzeban zobaczysz jak szybko pójdzie waga od samego treningu a pozatym 15 to za mało nie bieresz dopiero tak po 7-8 miecha treningu najszybciej

9

Odp: Kreatyna

słyszałem ze po kreatynę wytrzymałość troche spada (ale nie dam se głowy uciąć ) wiecie coś moze o tym ?

10

Odp: Kreatyna

szczerze ja nigdy nie odczułem czegoś takiego po kretce a wrecz na odwrót

11

Odp: Kreatyna

ok wstrzyma sie z suplementami i poćwiczę tylko nie iwem co jeść zeby zacząć tyc jem dużo a efektow nie widać ??i moze jeszcze powiedzcie mi jak ćwiczyć i co w dany dzien po ile serii itd i nie cwaniakujcie jak niektozy zwas potrafia tylko pomuzcie znacie sie to liczę na to ze pomożecie

12

Odp: Kreatyna

to pewnie do mnie big_smile to nie cwaniakowanie tyle ze na forum jest tego od cholery i jeszcze wiecej bierzesz opcje > szukaj < i wpisujesz masa, trening, tycie, itepe - czytasz i masz big_smile

13

Odp: Kreatyna

w dziale trening jest podwieszony temat i tam są dobre treningi dla poczatkujacych a jedzienie dużo wegli i bialka tez jest w dziale dieta napewno znajdziesz

14

Odp: Kreatyna

ale czy jest to mozliwe dosyc dużo biegam wkoncu trenuje pilke nozna nie jestem chudy waze mało ale coś tam widać chodzi mi o masę

15

Odp: Kreatyna

im mniej biegania tym lepiej dla Ciebie. co do porad to chłopaki maja racje, na forum wszystko znajdziesz wystarczy tylko poszukac...

co do mono, faktycznie odstaw sobie na potem. jak sie juz zdecyduesz za jakiś czas to beirrz tylko 4 kaps po treningu, to wtedy powinieneś miec zadowalajace efekty a i starczy Ci to opakowanie na caly cykl, no prawie caly, bo na ok 5tygodni (cykl powinien trwać otymalnie 6tygodni)