1

Temat: Spadki formy

Wiem ze to moze glupie pytanie ale jak szybko mniej wiecej maleją miesnie?
Zauzmy ze mialbym np. 2 miesiące przerwy od silowni, odżywiał sie bez rządnej specjalnej diety, zaprzestał suplementacji jak wielkie mógłbym miec spadki? (to pytanie czysto retoryczne poprostu pytam sie bo jestem tego ciekaw) Czy jest to uzaleznione od genetyki?

2

Odp: Spadki formy

po 2 tyg zaczyna juz spadać
wiem to po sobie.....

3

Odp: Spadki formy

wszysko tez zalezy ile dalej jesz Ja jak mam dluzsza przerwe miedzy treningami to staram jeść jak najwiecej i przynajmniej w domu chantelkami pomachać i pare pompek zrobić wtedy spadki nie są az tak duze!!

4

Odp: Spadki formy

u mnie po tygodniu wakacji nad morzem z rodzina gdzie starałem sie jeść chociaż 4x dziennie ale nie byly to typowe kulturystyczne posilki spadly 3 kg które wróciły po jakichś 3-4 tygodnaich dopier zapewne nie byly to same mięśnie ale w przypadku ektomorfika takeigo jak ja każdy kilogram jest cenny

mysle ze to zalezy od tak wielu czynnikow ze trudno generalizowac.. jednemu po 8 tygoiniach balangowania spadną 2-3 kg a innemu tyle samo w 2 tygodnie

5

Odp: Spadki formy

mnie po miesiącu w którym nie było ani diety (2-3 posilki niekulturystyczne), ani snu (3-4 godziny dziennie) ani treningu spadło 5kg.
wg mnie to nie dużo jak na takie warunki, tymbardziej ze odstawiłem tez krete (mono) a wiadomo, ze potem zawsze są jakieś spadki.
obwód bicepsa nieco ponad 1cm w dol wiec ogólnie nie jestem zawiedziony...

6

Odp: Spadki formy

przed wakacjami ćwiczyłem 2 miechy mialem 33,5 w bicu a na wakacje przerqwalem wszystko bo sie załapałem do roboty wszystko spadło od wrzesnia znowu zaczelem od 31,5 ale teraz juz nieprzerwe treningów bo zzabardzo to polubiłem big_smile