Temat: koniec z dieta

dziś zdecydowałem ze od przyszłego tygodnia kończę z dieta poprostu mnie to meczy strasznie i juz mam poprostu tego dość ćwiczył bede jak zawsze i mam zamiar jeść tylko pozadny posiłek po treningu i wogole przezucam sie na razie na robienie sily moze jeszcze kiedyś wrócę do diety

2

Odp: koniec z dieta

Za długo na diecie tez nie mozna bo psychika cierpi //:-D :-D /

3

Odp: koniec z dieta

choć do Szeryfka, Szeryf Cie przytuli bidulko.
Taki smutniawy, nie smutaj sie.
Bedzie dobrze, kupimy gainerka, kinder bueno i Ci przejdzie //:-D :-D Biedactwo.
BuZi BuZi :*

4

Odp: koniec z dieta

Szalony S.
a ja dostane jakieś lakocie???? -> grzeczny bylem!!!! hihitak na powaznie trzymanie diety to kuresko ciezka sprawa... mało komu sie tak naprawdę to udajepozdrawiam

5

Odp: koniec z dieta

po prostu trzeba złapać troche dystansu do tego sportu o co przynajmniej na poczatku bardzo trudno, ważne zeby to byla zabawa, odstresowanie a nie dodatkowy stresadam, moze po prostu narzuciłeś sobie zbyt ostry reżim dietetyczny? idealna dieta to na redukcji a masa rządzi sie swoimi prawami //:-D :-D

6

Odp: koniec z dieta

to mozna pokombinować np 5 dni w tygodniu dieta a weekend szamiesz co chcesz i jak chcesz //:-D :-D /

7

Odp: koniec z dieta

Na dietę to trzeba miec czas.
Dlatego ja z dieta ruszam w ferie

8

Odp: koniec z dieta

Ja tez juz nie wiem jak dopilnować tej diety kiedy co i jak //:-( :-( na ferie jeszcze sie zmobilizuje //:-D :-D ale potem to sie zobaczy

9

Odp: koniec z dieta

Nie mam zbyt dobrej diety ale mimo to tez mnie to juz meczy.......

10

Odp: koniec z dieta

trzeba cierpieć jak chesz byc wielki

11

Odp: koniec z dieta

ogólnie troche mnie to juz meczy dietę nigdy nie trzymałem w 100% bo tak raczej nie da moze jeszcze zatęsknię za tuńczykiem ale narazie bede robił tak jak napisał Szeryf kupie jakiegoś gainerka i zobaczę jak to będziesz szlo jak nie bedzie zadnych efektow to zaczniemy od nowa ale zato jak sie moja mam ucieszyła ze nie musi dla mnie oddzielnie nic robić jedzienia

12

Odp: koniec z dieta

dobrze rozumiem? :blink: masz 17 lat i mama gotuje specjalnie dla Ciebie? jeśli tak to ja nie mam pytan...jesli dobrze zrozumiałem sytuacje to moze po prostu zmień sport? bo z takim podejscie nie wroze Ci niestety sukcesów w budowie sylwetki..moze sprobuj sil w TS? do jakiegoś przyzwoitego poziomu mozna tam dojsc bez super diety, zakładając ze posiadamy dobrego trenera/sami dysponujemy odpowiednia wiedza i mamy predyspozycje siłowe

13

Odp: koniec z dieta

14

Odp: koniec z dieta

'' ''!np 5 dni w tygodniu dieta a weekend szamiesz co chcesz i jak chcesz dokaldnie //:-D :-D polecam '' ''!Za długo na diecie tez nie mozna bo psychika cierpikurde poprostu to jest pzrejebane //:-( :-( /

15

Odp: koniec z dieta

jechałem na diecie od 3 lat z przerwami tylko na jakieś wyjazdy i wycieczki, ale od miecha juz mi sie odechcialo.
Jestem zmeczony jedzeniem, a z drugiej strony jak teraz malutko jem to sie zrobiłem anemiczny.
Waga stoi w miejscu, tluszcz spada, ale jestem non stop slaby wiec za jakieś 3 tygodnie znowu rusze z dieta.
Fajnie jest od czasu do czasu sobie poglodowac, ale z umiarem.
zresztą juz mi wszyscy mowia, ze jestem za duży i dziewczyny nie lubia karykatur czlowieka... a przynajmniej tak mowia. /

16

Odp: koniec z dieta

Jemu pewnie chodzi, ze nie moze sobie pojeść czegoś dobrego w dużych ilosciach np.
ziemniaczki mmmmmm /. pamiętam jak na wigilie wjebałem miske ziemniakow i nic wiecej nie ruszyłem tak sie przejadłem bo wkoncu jedzenie ryżu tyle czasu moze sie znudzić /