Temat: KIEDY ODBYWAJA SIE KULTURYSTYCZNE DEBIUTY???

Mam pytanie kto wie, kiedy odbywają sie kulturystyczne debiuty, bo chciałbym za rok lub dwa wystartować w tej imprezie i juz teraz przygotować strategie na te impreze, tzn tak, zeby przed impreza np w 2006 roku szlifować forme, dla sprawdzenia ile mi to zajmie itd.

Wiec jaka jest data tych zawadow??

2

Odp: KIEDY ODBYWAJA SIE KULTURYSTYCZNE DEBIUTY???

odbywają sie w poadzierniku listopadzie

możesz pomyśleć o starcie ale w roku 2009, bo poziom na Debiutach jest niesamowity i bez pozadnego wspomagania nie masz tam czego szukac, zresztą poszukaj na niecie fotorelacji

3

Odp: KIEDY ODBYWAJA SIE KULTURYSTYCZNE DEBIUTY???

aha cóż
bede dążył
czeka mnie 3 lata ciężkiego treningu
ale dzieki za informacje a znasz jakieś linki do relacji??

4

Odp: KIEDY ODBYWAJA SIE KULTURYSTYCZNE DEBIUTY???

Devillee a jak z poziomem na MP Juniorow? do 70kg lub 75? mas zjakies fotorelacje? ja tlyko widziałem Klimka na żywo bo obok w bloku mieszka hmm zobaczymy moze za 2-3 lata sie coś ebdzie mysallo chybaa juniorzy sie eni wspomagają co? :

5

Odp: KIEDY ODBYWAJA SIE KULTURYSTYCZNE DEBIUTY???

poziom wyzszy, juz da debiutach jest ostre wspomaganie, a co dopiero MP
jak chcecie widzec relacje, to wejdźcie na oficjalna stronę Kulturystyki i fitness

6

Odp: KIEDY ODBYWAJA SIE KULTURYSTYCZNE DEBIUTY???

3 lata ciężkiego treningu + 6 lat ciężkiego koksowania 9 lat ciężkiej harówy + duuuzo wyrzeczeń to ze moze sie zakwalifikujesz;;;

człowieku , tam są tacy rzeznicy ze bez dużej ilosci pieniędzy + ostry koks + odzywki przez okrągły rok nawet sie niezakwalifikujesz

ale good Łuck tez chce kiedyś sprobowac

7

Odp: KIEDY ODBYWAJA SIE KULTURYSTYCZNE DEBIUTY???

to jest naprawdę ciezki sport- te wyrzecznia, które występują tylko w tym sporcie
polowa piłkarzy to pewnie alkoholicy

bez $$$$$$$ nic sie nie osiagnie...;/;

8

Odp: KIEDY ODBYWAJA SIE KULTURYSTYCZNE DEBIUTY???

smutne wiadomosci mi przynosicie, ale cóż jak na razie mam taka strategie finansowa, ze wszystko co mi z wyplaty zostaje idzie na odzywki, ale jeśli warunek startów to kox to ja dizekuje...
ja chce byc czysty i albo wystartuje na czysto albo wcale...

9

Odp: KIEDY ODBYWAJA SIE KULTURYSTYCZNE DEBIUTY???

wiec wcale ...

10

Odp: KIEDY ODBYWAJA SIE KULTURYSTYCZNE DEBIUTY???

heh nie da rady tak wyglądać bez tego? przewalone ... ale kiedyś przeciez nie było tych całych koksow a kolesie jakoś wyglądali ...

11

Odp: KIEDY ODBYWAJA SIE KULTURYSTYCZNE DEBIUTY???

byly... tylko, ze nie az tak popularne dla zwykłych zjadaczy chleba jakoś - każdy jakoś wyglada. moza miec bdb sylwetkę bez dopingu (Devillee wstawiał b.stare zdjecia kulturystow), ale na obecny poziom debiutów to za mało ...
chyba, ze po 15-2 latach pełnych wyzeczen, ciężkiego treningu, diety ..

12

Odp: KIEDY ODBYWAJA SIE KULTURYSTYCZNE DEBIUTY???

juz hitler koxowal ss-manow a w polsce juz w latach 6 był stosowany
wybis sobie starty z głowy a jak chcesz zdarzyć na 2009 to lec do dila po metkę bo nie zdarzysz

13

Odp: KIEDY ODBYWAJA SIE KULTURYSTYCZNE DEBIUTY???

właśnie , nie wystartujesz bez koksu chyba ze w debiutach podwórkowych TT

14

Odp: KIEDY ODBYWAJA SIE KULTURYSTYCZNE DEBIUTY???

dobra panowie posłucham was jutro ide sobie zakupić coś mam 15 lat to do 19 bede wielki ...

15

Odp: KIEDY ODBYWAJA SIE KULTURYSTYCZNE DEBIUTY???

ale ja znam osoby z zajebisty** warunkami które niebraly koksow ćwiczą a niejeden koksiaz by sie przy nich schowal, moim zdaniem na zakwalifikowanie sie do debiotow czy tez do mistrzostw czy pucharu polski juniorów da rade sie wypakować bez koksow,jezeli ktoś bedzie taki twardy w dazeniu do swego celu jak cwany w gatce i tym co pisze to mocno chcąc osiągnie to:

16

Odp: KIEDY ODBYWAJA SIE KULTURYSTYCZNE DEBIUTY???

TAK , oczywiście ZE DA RADE PO WARUNKIEM ZE : twój staż TO 1 LAT , PRZEZ TE 1 LAT wydawałeś KROCIE NA ODZYWKI I NA dietę , ZE MASZ CUDOWNA genetykę

17

Odp: KIEDY ODBYWAJA SIE KULTURYSTYCZNE DEBIUTY???

no jeden mój ziomek ćwiczy 5 lat a wyglada jak koksiaz a tylko kilka razy brał odrzywki, nawet niecwiczy tak zeby sie temu całkowicie oddac!!

18

Odp: KIEDY ODBYWAJA SIE KULTURYSTYCZNE DEBIUTY???

ja tez mam zamiar pokazać sie na debiutach 2007 i mam takie pytanie mugl bym do układu dołączyć jakieś salta moze jakieś elektro ??

19

Odp: KIEDY ODBYWAJA SIE KULTURYSTYCZNE DEBIUTY???

no zobaczymy chłopaki jak daleko mi sie uda zajsc bez koxow. moz epryznajmniej kwalifikacje bym przebrnal...

jak nie to trudno.

zobaczymy co i jak sie potoczy

20

Odp: KIEDY ODBYWAJA SIE KULTURYSTYCZNE DEBIUTY???

ja tez mam zamiar pokazać sie na debiutach 2007 i mam takie pytanie mugl bym do układu dołączyć jakieś salta moze jakieś elektro ??

tym mnie juz rozje**es pierw wstaw foty zobaczymy jak wyglądasz i czy sie na debiuty nadajesz. chyba ze juz od 2 lat koxujesz to wtedy ok

21

Odp: KIEDY ODBYWAJA SIE KULTURYSTYCZNE DEBIUTY???

PNphpBB2&file viewtopic&t 4522 4522 i ty chcesz na debiuty jechać a:-D:-D:-D:-D:-Dhha zaraz pęknę ze smiechu.
chyba ze chcesz jechać pokibicować innym :-D:-D lol masz chlopie fantazje

22

Odp: KIEDY ODBYWAJA SIE KULTURYSTYCZNE DEBIUTY???

pierdolicie tam %) zeby zajac miejsce na debiutach trzeba po garach walić no ale sam star bez towaru to jakieś 5 patoli