Temat: z czym kreatyna?

Mam male krótkie pytanko: mam troche tluszczu, czy biorąc kreatyne, przy średnio przestrzeganej diecie,( zdarza mi sie zjeść jakiegoś fastfoda i napić napojów w stylu cola 2-3 razy w tyg), mogę wspomóc sie jakimś preparatem na szybsza redukcje tkanki tluszczowej? nie wadzi to kreatynie? jeśli tak, to jakim? z gory dzieki za odpowiedz.

2

Odp: z czym kreatyna?

Z tego co słyszałem coca-cola wadzi kreatynie...

3

Odp: z czym kreatyna?

do krety Glukoza spozywcza albo Dextro Jouice i nic co ma kofeine!

4

Odp: z czym kreatyna?

jedząc fast foody nie schudniesz.
Bo... zakladajac, ze zrobisz na siłce ta godzinę steppera, wspomagając sie jakimiś supłami i spalisz ok.
5 kcal, to jak zjesz Big Maca kalorie wrócą z podwojona sila w 5 minut //:-D :-D To coś a la syzyfowa praca, tylko ze skutek jest coraz wiekszy, a raczej bencwal coraz wiekszy //:-D :-D Fakt, jest sposob, ze tak powiem, umiarkowanie przestrzegać diete, ale trzeba podwoic, albo potroić treningi cardio.
Wtedy równowagę zachowujesz.
Sposob bardzo dobry przy robieniu masy (jesien/zima). I zdecydowanie dla zaawansowanych kulturystow.
reasumując twój przypadek to... albo rybka, albo pipka //:-D :-D /

5

Odp: z czym kreatyna?

no ok, ale dodatkowo jeszcze mam 2 razy w tyg trening w pilke halowa, czy tam mogę sie wspomóc jakimś preparatem na szybsze schudniecie? nogruby nie jestem na siłowni cwczylem 3 miesiące ale na sucho, i nie wiem czy kreatynę mozna łączyć z czymś na szybsze spalanie tkanki tłuszczowej

6

Odp: z czym kreatyna?

ta wycinkę zostaw na lato narazie bierz kreatynę z dextroza i cwicz, w maju kwietniu możesz zacząć sie rzezbicn, narazie to nie ma sesnu jeszcze możesz zdążyć sie zalac spowrotem tym wszystkim

7

Odp: z czym kreatyna?

102845:date sro, 17 sty 2007 - 18:37:name ghaeettanL) ''(ghaeettanL @ sro, 17 sty 2007 - 18:37) snapback102845/snapback ''!no ok, ale dodatkowo jeszcze mam 2 razy w tyg trening w pilke halowa, czy tam mogę sie wspomóc jakimś preparatem na szybsze schudniecie? nogruby nie jestem na siłowni cwczylem 3 miesiące ale na sucho, i nie wiem czy kreatynę mozna łączyć z czymś na szybsze spalanie tkanki tluszczowejDo krety niebardzo, bo spalacze maja najczęściej w składzie kofeine.
Zeby schudnąć nie musisz brac zadnych odzywek tylko jeść dobrze i sie ruszac, nie mow, ze sie nie da bo w 3 miesiące spadłem z wagi 5kg nie tracac obwodów a niektóre nawet zwiekszajac.
Dieta jest trudna ale jak sie chce to sie da rade

8

Odp: z czym kreatyna?

Dextrose ,HMB //:-D :-D (czlowiek nie bezdomny pies ,jesc musi )

9

Odp: z czym kreatyna?

HMB :blink: szkoda kasy.... nie dosc, ze tutaj ludzie mowia, ze to gówno to jeszcze w klasie u mnie kumpel zassał chyba z 500tablet i mowi, ze nie czuje różnicy

10

Odp: z czym kreatyna?

jak widzisz koledzy proponują dextroze i ja sie podpisuje pod tym, a możesz tesh zakupić taurynę ktora jak najbardziej wspolpracuje z kreta a do tego zwieksza wydolność treningowa

11

Odp: z czym kreatyna?

siwyy mzoe i pomyliłem sie ale daje coś napewno nie jeden z mioch kumpli to brał i dało rade .. są juz i lepsze spalacze ale ja jakoś mialem zaufanie do tego ,nigdy nie brałem bo jestem chudy /

12

Odp: z czym kreatyna?

Tak sie klucicie i klucicie... a co do coli... to pewnie nie wiecie to cola jest sama w sobie napojem !dietetycznym! wiksa, nie?

13

Odp: z czym kreatyna?

tak ale cola light, zawodowcy na redukcji wala cole light litrami /

14

Odp: z czym kreatyna?

o tej coli light wiemy, ale Szaraff mylisz sie //:-D :-D coca cola sama w sobie zawiera mniej kcal, niz mleko, soki, lub nawet herbata (slodzona oczywiscie)!!!

15

Odp: z czym kreatyna?

Ja tam nie wiem pije tylko Kubusie i Karotki heh za cola tak nie przepadam ..

16

Odp: z czym kreatyna?

A ja jak niewypije dziennie chociaż z 4 litrów koli to zle sie czuje!Z koli napewno niezrezygnuje zresztą tak samo jak z wielu innych produktow...........

17

Odp: z czym kreatyna?

Wielkie dzieki, napewno wykorzystam czesc rad tutaj napisanych, jeszcze raz dzieki.

18

Odp: z czym kreatyna?

Thermo + HMB + 4L coli dziennie //laugh.gif lol laugh.gif rzezba murowana jak nie bedzie sie spalał fat to mozna dorzucić dziennie 5 cheseburgerow z MC Donalda + duze frytki A teraz na powaznie, cola ma inne zastosowania mój stary używa coli ( tej oryginalnej ) jako odrdzewiacza jak jakiejś śruby nie moze odkręcić :blink: /

19

Odp: z czym kreatyna?

hmmm byc moze, nie spieram sie, ale jakoś coli nie wrzucił bym jako element diety /

20

Odp: z czym kreatyna?

aha coś mi sie przypomnialo, jeśli bede brał kreatynę 10g w dni z silka i 5g w dni wolne, to jak mam dawkować HMB?? przy mojej masie 85 kg? sory za tak szczegółowe pytanie ale wole sie poradzić ludzi którzy juz sprawdzali to na sobie niz przesadzic z ilością odzywek?

21

Odp: z czym kreatyna?

Z ilością HMB raczej nie przesadzisz! Ja brałem porcje takie jak zaleca OLIMP (Mega Caps) x2 i naprawdę po 3 miesiącach efektu HMB ma dzialanie witaminopodobne, nie oczekuj po nim zbyt wiele //:-D :-D /

22

Odp: z czym kreatyna?

Tak, bys brał ok.
3-4 gr dziennie.
Poza tym, miej swiadomosc, ze taka suplementacja HMB musi byc dluga (minimum 4 miesiace). Ja zjadłem 3 puszki Olimp HMB megacaps (3 szt.) czyli w sumie 9 kapsow przez kilka miesięcy i... wiecej tego nie zrobie //:-D :-D Ale musialem sie sam przekonac.
Zero efektow.
Powodzenia.