Temat: Dieta dla patyka... tzn bardzo chudego goscia :p

Witam!

Mam taki problem mam 18lat 184 cm wzrostu i waze TYLKO 64kg... wydaje mi sie ze to bardzo mało w sumie to jest bardzo malo... jeszcze patrzac na to jaki jestem wysoki... chciałbym zacząć ćwiczyć ale najpierw chciałbym na masie przybrac... prosiłbym o jakieś rady... ewentualnie linki do jakiś diet... dziekuje za pomoc...

Pozdro!

2

Odp: Dieta dla patyka... tzn bardzo chudego goscia :p

Jedz przynajmnie 6 razy dziennie , dokup sobie do tego odzywke typu gainer do tego dobry trening i jedziesz efekty przyjdą z czasem

3

Odp: Dieta dla patyka... tzn bardzo chudego goscia :p

Ja mam tez 18 lat, 181 cm i 65 kg, ćwiczę od 5 miesięcy i tez szukam treningu i diety...Ale nie jestem jakoś bardzo chudy ....

Najpierw zacznij trening obwodowy, zeby dobrze sie przygotowac, gdzieś na tym forum jest, tylko dobrze poszukaj, a co do diety to : dieta na mase, tez tutaj jest. miłego Szukania i Powodzenia

4

Odp: Dieta dla patyka... tzn bardzo chudego goscia :p

sarimmm ....na samym poczatku odzwyka ? hmm...no nie zabardzo, najpierw z rok lec bez zadnych odzywek itd...na diecie + trening dobry, efekty po 2 miesiącach

5

Odp: Dieta dla patyka... tzn bardzo chudego goscia :p

Znajdz sobie dietę dla 70kg.
Wez plan cwiczen dla poczatukacych w Dziale Trening.
Masz troche fatu czy jesteś zupełnie suchy?

6

Odp: Dieta dla patyka... tzn bardzo chudego goscia :p

Czy to dobra dieta ?

Witam, chciałbym poddac dietę ocenie i poprawce jeżeli tak owe beda,

To dieta na mase, mam 18 lat, waga: 65 kg, wzrost 181 cm.

Trening 3 x w tygodniu. - skończyłem obwodowy i tez zamierzam napisać jakiś na masę

Sniadanie:
1 g. platkow owsianych
chleb chrupki lub tez inny - 2 kromki

II Sniadanie (szkola)

2 bulki - do tego jakas szynka + ser żółty

Obiad - Tutaj problem, to zalezy co rodzice zrobia, bardziej jakie produkty tutaj mogą byc, zebym wiedział co mniej wiecej jesc, ale raczej bede jeść właśnie rzeczy odzywcze, na oliwie z oliwek itd.

W dzien Treningu
-przed treningiem:
banany
-po treningu
1 g bialego ryżu + jogurt

W dzien bez treningu o tej samej porze, tez ryz bialy + banan + jogurt

Kolacja

Jajecznica lub coś innego

Mam ptaynie co uważacie i jakie są bledy lub czym zastępować niektóre produkty ? Z Moich obliczeń wyszlo ze musze spożywać 351 kcal 24 h

B: 52 kcal
T: 117 kcal
W: 182 kcal

Prosze o poprawki i ocenę

7

Odp: Dieta dla patyka... tzn bardzo chudego goscia :p

Napisz ile bialka,wegli,tluszczy spozywasz.
Dieta do kitu.

8

Odp: Dieta dla patyka... tzn bardzo chudego goscia :p

Jestem laikiem wiec tak myslalem, choć starałem sie...

2 g bialka kg masy ciała
7g węglowodanów kg masy ciała
1,5 - 2 g tluszczy kg masy ciała

Hmm...to jest sporządzone dziś przeze mnie, a ile ja dotychczas spożywam to nie wiem, ale wg. kalkulatora i danych w innym poscie to właśnie tak to powinno wygladac, waze 65 kg 181 cm.

9

Odp: Dieta dla patyka... tzn bardzo chudego goscia :p

zeby przybrać na masie dobrze jest spożywać przed snem dużo porcje węglowodanów np: makaron, ryz, platki kukurydziane i czytałem ze dobrze jest zjeść w środku nocy

10

Odp: Dieta dla patyka... tzn bardzo chudego goscia :p

KenneyPol - no niewydaje mi sie ze to dobrze jeść w środku nocy, najlepiej niejesc dac odpocząć zoladkowi.

11

Odp: Dieta dla patyka... tzn bardzo chudego goscia :p

Wg.
mnie i tego co tutaj juz prrzeczytalem, większość postów Lee, stwierdzam ze węglowodany jest sie zawsze rano i do poludnia, a na wieczor wyłącznie bialko.

12

Odp: Dieta dla patyka... tzn bardzo chudego goscia :p

Przed snem to należy zjeść odpowiednia ilość bialka a nie węglowodanów

13

Odp: Dieta dla patyka... tzn bardzo chudego goscia :p

Znajdz sobie dietę dla 70kg. Wez plan cwiczen dla poczatukacych w Dziale Trening. Masz troche fatu czy jesteś zupełnie suchy?

mozna powiedzieć ze jestem 'kompletnie suchy' : w lapie mam ze 24cm... czyli marnie wg mnie... nie lepiej byłoby najpierw zapićc dietę a dopiero potem zacząć cwiczyc??

14

Odp: Dieta dla patyka... tzn bardzo chudego goscia :p

Cwiczenia dają sygnal anaboliczny, organizm rozpoczyna rozbudowę tkanki mięśniowej zeby dac sobie rade z ciezka praca( podnoszeniem ciezarow). Do rozbudowy miesni potrzeba budulca(bialka), energii(weglowodanow) i tluszczy, z których to powstają wszelakie hormony.
Bez cwiczen nie zbudujesz masy a bez diety nie będziesz mial energii.
Trzeba połączyć jedno i drugie.

15

Odp: Dieta dla patyka... tzn bardzo chudego goscia :p

hmmm.... a mógłby mi ktoś zapodać linkami do takich diet... tzn dla bardzo bardzo poczatkujacych i bardzo chudych bede bardzo wdzięczny

16

Odp: Dieta dla patyka... tzn bardzo chudego goscia :p

chłopcy ale ja tego nie wymyślam tylko spisuje z miesięcznika kulturystyka i fitnes i jak chcesz przybrać na masie po powinieneś jeść wieczorem weglowodany.
a jeśli juz masz masę to jesz bialko na wieczor.
no ale jak jesteś chudy to powinieneś to zastosować i poczytaj wiecej gazet kulturystycznych bo tam jest dużo o odzywianiu

17

Odp: Dieta dla patyka... tzn bardzo chudego goscia :p

Chyba na wadze a nie na masie.
Podczas snu ludzki organizm zwalnia i nie zużywa tyle energi co w dzien. Zjesz cukry na noc to pójdą w tluszcz, w malym stopniu na potrzeby energetyczne. zaś bialko uchroni cie przed katabolizmem i dostarczy potrzebnego budulca.