1

Temat: Moja Dieta. Pomozcie!

Witam!

ułożyłem sobie dietę oparta na dużej ilosci bialka no i kilku daniach z diety ktora rozpisał Don_Dada (sory ale bardzo mi przypadla do gustu i chyba sie nie pogniewasz ze troche zkseruje? )! Mam ok. 177 wzrostu i ok 80-85 kg(wiecej masy tłuszczowej niz miesniowej)! I czy taka dieta pasuje dla takiego osobnika jak ja ?

A o to ona:

Sniadanie:

--platki owsiane lub musli z owocami suszonymi i rodzynkami mleko 0,5%(jest roznica wieksza jakbym te mleko ugotował czy zjadł je normalnie zalewjac mlekiem prosto z lodowy?)
--2-3 kromki chleb ciemny razowy ze słonecznikiem szynka z piersi kurczaka
--jogurt naturalny 2% lub jugurt bananowy 2%
--1-2szklanki(250g) lub dwie mleka

Sniadanie w szkole ok 11-12

1.Opcja:

--1-2 banan
--1-2 jablka
--1 jogurt truskawkowy 1,5% lub jogurt naturalny 2% badz 0,5 l mleka 0,5%

2.Opcja

--2 kanapki z kromkami chleb ciemny razowy ze słonecznikiem szynka z piersi kurczaka
--1 jogurt truskawkowy 1,5% lub jogurt naturalny 2% badz 0,5 l mleka 0,5%
Obiad ok. 15:
--1 danie zupa tu juz nie wiem zalezy jaka ugotują rodzice wiec wybór do mnie nie należy
--2 danie ryz brązowy lub bialy badz makaron bezjajeczny lub czterojajeczny plus jakas sztuka mięsa np. pierś z kurczaka smazona panierowana lub bitki wolowe badz jakas smazona ryba

--------- Od 16.3 do 18.3 trening w domu jestem ok. 19.-------------
---------(Na silownie chodze: pon. sr. czw. pt. st. i niedz. regeneracja)---------
---------(Trenuje na masę 10-8-6-4 lub 12-10-8 zalezy od dnia i cwiczen)-------

Kolacja:

--1 puszka tuńczyka w oleju
--2-3 kromki chleb ciemny razowy ze słonecznikiem szynka z piersi kurczaka lub z serem gouda a na to wszystko pomidor lub salata badz ser twarogowy chydy z 2-3 kromkami
--1 jogurt truskawkowy 1,5% lub jogurt naturalny 2% badz 0,5 l mleka 0,5% albo kawa zbozowa
Przed snem:
--1 paczka sera twargowego chudego do tego wlewam szklankę mleka(250g)

I to tyle ! chciałbym zebyscie pomogli mi doradzili co mam odjąć dodać wogole wasze plusy i minusy mojej diety na których z wymienionych produktów powinienem skupić sie najbardziej które z płynów najlepiej pic coś jeść częściej co zadziej.
Za pomoc z gory WIELKIE DZIEKI! POZDRO!

2

Odp: Moja Dieta. Pomozcie!

ile jest w tej diecie B, T, WW??
jeżeli jesteś otłuszczony możesz zmniejszya ilość wegli jeżeli bedzie ich za dużo
przed snem odradzam picie mleka(laktoza), sam serek wystarczy

3

Odp: Moja Dieta. Pomozcie!

ile jest w tej diecie B, T, WW??
jeżeli jesteś otłuszczony możesz zmniejszya ilość wegli jeżeli bedzie ich za dużo
przed snem odradzam picie mleka(laktoza), sam serek wystarczy

o co chodzi z tym B, T, WW? scoster17
zmniejszyć ilość wegli? wiec co mam wyelimonowac? z podanej przezemnie diety?

4

Odp: Moja Dieta. Pomozcie!

pytanie było ile jest w tej diecie Bialka Tluszczy I węglowodanów big_smile

5

Odp: Moja Dieta. Pomozcie!

wiesz tego nie liczyłem ale ta dieta jak sam widzisz jest chyba najbardziej bogata w bialko i sie właśnie chcem was zapytać czy jest dobra itd + i -.

6

Odp: Moja Dieta. Pomozcie!

niewidze w tej diecie białka zawartego w jajku ku?ym wiec mysle że powinieneś dodaa 3 białka jajka kużego po treningu i powinieneś jeść 5-6 razy w ciągu dnia a ty jesz tylko 4 razy po ćwiczeniach proponuje zrobienie sobie szejka składajacego sie z 1 banana 250g mleka 3-ech jajek ku?ych i wszystko razem wymieszać mikserem w kuflu 0,5l wszystko powinno sie w nim zmiescia .