1

Temat: Koszulka z plastrami miodu :)))

Witam Serdecznie, czy ktoś wie gdzie mozna kupić koszulkę OLIMP, cala czarna z tylu taki napis OLIMP i takie jak by plastry miodu /)) Najlepsza jaka widzialem, sporo osób u nas je nosi na silowni, tez taka chce //:-D :-D /)) Na allegro nic nie ma <_< ktoś wie gdzie mozna ja zamowic? //:-D :-D z gory wielkie dzieki!

2

Odp: Koszulka z plastrami miodu :)))

sprobuj na stronce olimpu albo zapytaj sie ziomkow z siłowni skąd oni je koluja;-)

3

Odp: Koszulka z plastrami miodu :)))

'' ''!zapytaj sie ziomkow z siłowni skąd oni je koluja;-)a jak juz sie spytasz, napisz nam tutaj, bo mnie tez interesują takie bajery //:-D :-D /

4

Odp: Koszulka z plastrami miodu :)))

Moze wystarczy zapytać w sklepie z supłami //:-D :-D /

5

Odp: Koszulka z plastrami miodu :)))

u mnie np.
są w sklepach z supłami

6

Odp: Koszulka z plastrami miodu :)))

w sklepach są /z czego wiem to jak sie wywali wiecej kasy na suple to dają w promocjach często /

7

Odp: Koszulka z plastrami miodu :)))

95636:date czw, 23 lis 2006 - 18:03:name ghost69) ''(ghost69 @ czw, 23 lis 2006 - 18:03) snapback95636/snapback ''!u mnie np.
są w sklepach z suplamiu was czyli gdzie?No pytałem kumpla to on dostał taka koszule od Anetki, bo ona pewnie ma tego duzo, bo dostaje zapewne za FREE /

8

Odp: Koszulka z plastrami miodu :)))

http://www.olimp-supplements.com/pl/index2.php?page=show_pro&ID_prod=104&alf=T o ta koszulkę chodzi ? //:-D :-D /Do moderatorow- jeśli ten link jest wbrew regulaminowi prosze o usuniecie tego posta.
Nie chce tu nic reklamowac, chciałem tylko pomoc koledze

9

Odp: Koszulka z plastrami miodu :)))

75 zlotych :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: /

10

Odp: Koszulka z plastrami miodu :)))

bo w dzisiejszych czasach płaci sie za firmę //:-D :-D /

11

Odp: Koszulka z plastrami miodu :)))

to juz wole chodzić w koszulce z targu za 5zl przynajmniej nie bede płakał jak sie coś z nią stanie

12

Odp: Koszulka z plastrami miodu :)))

'' ''!75 zlotych dokladnie- cena tez mnie przerazila.
Przesadzili //:-D :-D jakby byla dopieciu dyszek, to bym sobie nawet taka sprawił //:-D :-D ale tyle kasy wydawać + przesylka...no to to juz jest przesada

13

Odp: Koszulka z plastrami miodu :)))

Złodziejstwo w biały dzień ! Tym bardziej, że zrobienie takiej koszulki to koszt + - 1 zł - czyli niezłą mają marżę !!

14

Odp: Koszulka z plastrami miodu :)))

swint moze wyprodukuj takie koszulki i sprzedawaj za 20zl sam bym kupił taka będziesz mial kasy na konkursy

15

Odp: Koszulka z plastrami miodu :)))

nie no 75zl to na prawdę przesada, za taka kasę to mogę sobie zamówić taka sama z wlasnym logiem i jakimś napisem!

16

Odp: Koszulka z plastrami miodu :)))

75zl + przesylka to ponad 80zl...to jest troche za duza przesada To nawet koszulki nike czy adidasa tyle nie kosztują To jest naprawdę przesada... to juz lepiej isc na targ i kupić sobie za 15-20zl podrube takiej koszulki hehe