Temat: Niewiedzialem gdzie to zamiescic...>>>

Moim tematem są PLACKI BRZOZKI i podam wam całkowity przepis.Wiadomo ze każdy kulturysta zjada rano owsianke,co na dluzsza metę moze stać sie dość monotonne.Pawel postanowił wnieść troche urozmaiceniaw te monotonność dnia codziennego.Podstawowymi składnikami sa: -10bialek z jaj -2-4 zoltka -100g platkow owsianych -20g maki zytniej pszennejWszystko trzeba wymiksować przez chwile,smazymy na patelni teflonowej oczywiście bez tluszczu lub na "Pamie" tak jak grubsze nalesniki.Zeby placki byly pulchniejsze,mozna dodać proszku do pieczenia.Po usmażeniu podajemy z przecierem jablkowym lub dżemem bezcukrowym.W okresie osterej diety przedstartowej,platki owsiane mozna zmienić na ryzowe,a make zytnia na ryzowa.Nie dodajemy wtedy zoltek.Dla urozmaicenia smaku mozna dodać owoce,orzechy,rodzynki,cynamon,platki kukurydziane.Sprobujcie warto bardzo smaczne są te PLACUSZKI sam je jem co rano.
życzę miłego pichcenia ;P Przepis zapożyczony z gazety "Flex"

2

Odp: Niewiedzialem gdzie to zamiescic...>>>

starsza mnie wyśmiała ze bedzie wywalać 6 zoltek dziennie ale zapamiętaj ze to żółto ma wiecej bialka od bialka)Jak komuś nie szkoda mamony to pewnie to jest smaczne kiedyś sobie to upiekę

3

Odp: Niewiedzialem gdzie to zamiescic...>>>

99221:date czw, 21 gru 2006 - 15:58:name cyprjaannn) ''(cyprjaannn @ czw, 21 gru 2006 - 15:58) snapback99221/snapback ''!starsza mnie wyśmiała ze bedzie wywalać 6 zoltek dziennie ale zapamiętaj ze to żółto ma wiecej bialka od bialka)Jak komuś nie szkoda mamony to pewnie to jest smaczne kiedyś sobie to upiekeTylko zapominasz o jednym ze w zoltku także są tluszcze i weglowodany,ktore w wiekszy ilosciach niejest dobre dla kulturystów mowa tu o tluszczu.

4

Odp: Niewiedzialem gdzie to zamiescic...>>>

A to nie wiedziałem widzisz człowiek sie uczy przez cale zycie

5

Odp: Niewiedzialem gdzie to zamiescic...>>>

99395:date sob, 23 gru 2006 - 09:34:name cyprjaannn) ''(cyprjaannn @ sob, 23 gru 2006 - 09:34) snapback99395/snapback ''!A to nie wiedziałem widzisz człowiek sie uczy przez cale zycieNo masz calkowita racje /

6

Odp: Niewiedzialem gdzie to zamiescic...>>>

w jajku jest mniej wiecej po równo bialka.
Jedna z gazet podaje, ze: bialko/zoltko energia 14,4/70,8 bialko 3,2/3,3 tluszcz 0,0/5,4 węglowodany 0,2/0,1Sam uważam ze ten przepis to jest dla wyczynowców bo 1 jajek na placek to troche zbyt duży koszt jak dla mnie no ale robiłem coś podobnego tylko ze dalem 4 cale jajka, make, platki owsiane, dolalem troche mleka i wrzuciłem troche rodzynek.
Musze przyznać ze całkiem smaczne //:-D :-D tylko szczerze mówiąc mialem klopoty z dokonczeniem tego placka bardzo sycacy, nie wiem co by było zebym dodał jeszcze 6 bialek do tego

7

Odp: Niewiedzialem gdzie to zamiescic...>>>

Ja też już kiedyś słyszałam tą opinię i jest to potwierdzony fakt. Nawet jak zajrzałam do jakieś starej diety od dietetyczki to miałam takie dane. Teraz też mam dietę do spalacza tłuszczu Trizer, ale nie mam akurat w żadnym posiłku samego jajka i rozpisanych samych podziałów na białka, tłuszcze i węglowodany. Ale wracając do pytania:
białko jajka 100 g - ww 0,5 b 11    t 0
żółtko jajka 100 g - ww 0   b 15,5  t 28
Ważne by jeść max 30-35g białka na raz, mieścił się w limicie i jadło białko też z innych źródeł.