Temat: Mortal Combat - Walka zuli

http://shell.sinuspl.net/~piter/file/walka_zuli.wmv http://shell.sinuspl.net/~piter/file/walka_zuli.wmv

2

Odp: Mortal Combat - Walka zuli

marna parodia swietnego filmu.....

wogole ktoś kto podłożył pod ten materiał filmowy muzyke z MK powinien dostać wpier....
No ja rozumiem ze coś jest smieszne, ale to nie ma nic wspólnego z mortal kombat, sorry ale takie bieganie za kimś z jakas deska, albo popychanie kogos..... poprostu zenada...
mnie ten filmik wogole nie śmieszy ze względu na muze... muzyka jest mozna powiedzieć kultowa dla sztuk walki (przede wszystkim kung-fu) a ktoś podlozy to pod popychających sie pijakow...

3

Odp: Mortal Combat - Walka zuli

zgodzę sie z przedmowca

4

Odp: Mortal Combat - Walka zuli

mógł bys założyć jeden temat, chyba kiedyś był taki ciekawe linki i umieszczać te swoje linki bo robisz moim zdaniem jedno wielki śmietnisko

5

Odp: Mortal Combat - Walka zuli

a mi sie podobało szczególnie jak chciał ten wlaz wyciągnąć ... )

6

Odp: Mortal Combat - Walka zuli

jak gosc wpadł do kanału to sie az zadławiłem kanapka

7

Odp: Mortal Combat - Walka zuli

hehe, a ja to widziałem juz wczesniej.
Troche lachowe, ale często widze takie coś na żywo ( no, moze bez tego wlazu) big_smile

8

Odp: Mortal Combat - Walka zuli

JanaLadn koleszko jak jesteś taki dobry to moze tez zapodasz jakiś śmieszny filmik czy link a nie pierdzielisz od rzeczy a śmietnisko to szukaj u siebie w domu. Saxexazz a to nie jest wcale parodia filmu Mortal Combat tylko walka zuli i podlozona piosenka z tegoż filmu (MK)

9

Odp: Mortal Combat - Walka zuli

PNphpBB2&file viewtopic&t 5806 5806 to jest link jaki ostatnio zapodałem , związany z tematem.

10

Odp: Mortal Combat - Walka zuli

zgadzam sie z JanaLadn' em. Garllic_Vny jeżeli chcesz nas rozweselać to nie mamy nic przeciwko. po to jest dzial rozrywka zeby sie posmiac. ale jakbys założył jeden temat to:

1) mielibysmy wszystkie linki pod nosem
2) nie byłoby bałaganu

Pozdro chłopaki

11

Odp: Mortal Combat - Walka zuli

a mi sie nawet podoba<LOL>

12

Odp: Mortal Combat - Walka zuli

Nawet fajne, zwłaszcza jak wpadł do kanału big_smile hehe

13

Odp: Mortal Combat - Walka zuli

Gdyby wiecej okładali sie tymi dechami czy cokolwiek to bylo, to nawet by muzyczka pasowala.
Bo takich rzeczy to ja w szkole sie kiedyś naoglądałem

14

Odp: Mortal Combat - Walka zuli

niezle ;

15

Odp: Mortal Combat - Walka zuli

no jak wpadł to bardzo mi sie podobało

16

Odp: Mortal Combat - Walka zuli

Hehe boski filmik widziałem go wczesniej big_smile

17

Odp: Mortal Combat - Walka zuli

linkow niemoge zapodać w jednym temacie wszystkich ponieważ niemam ich, co pare dni znajduje coś ciekawego.

18

Odp: Mortal Combat - Walka zuli

ale możesz dopisywać posty w tym temacie...

filmik dosyc slaby wg mnie...