1

Temat: Doskonała odżywka białkowa

Nawet jako laik na początku swojej przygody z siłownią zdawałem sobie sprawę z tego, że kluczową marką w tej branży jest firma Olimp, która zajmuje się przygotowywaniem odżywek. Jest to firma, której zakres produktów jak potem zobaczyłem jest naprawdę ogromny i ma ona dla wszystkich klientów coś interesującego. Również, gdy chodzi o olimp białko to jest wiele różnych produktów, na które może się decydować osoba, która rozpoczyna swoją przygodę z treningiem siłowym. Warto zdecydować się na koncentrat WPC, na który również ja się zdecydowałem.

Pewien okres treningu przy stosowaniu tego koncentratu pokazał mi dokładnie, że jest to świetny produkt, który rzeczywiście daje możliwość uzyskania na siłowni wyjątkowych efektów. olimp białko to idealna propozycja dla tych wszystkich osób, które chcą mieć czyste białko, które będzie wspierać budowę beztłuszczowej masy mięśniowej. Nie zawsze będzie się dało dostarczyć taką ilość biała z pożywieniem i dlatego właśnie okazuje się, że wsparcie odżywek może być tak bardzo ważne i w wielu sytuacjach tak dobrze się sprawdzi. W moim przypadku w ogóle nie było szans na to, by z pożywieniem dostarczyć do organizmu taką ilość białka, która mogłaby zagwarantować wypracowanie mięśni, na jakich mi zależało. Włączając do swojej codziennej treningowej diety olimp białko WPC bardzo szybko okazało się, że będzie można uzyskać wiele takich efektów, o których mogłem wyłącznie marzyć.

W tym momencie mogę już powiedzieć, że białko jest naprawdę bardzo ważne dla każdej osoby trenującej i na pewno warto je włączyć, ponieważ dzięki niemu dużo łatwiej będzie zbudować masę mięśniową. Suplement od firmy Olimp to jednak coś więcej, ponieważ dodatkowe składniki, które się w nim znalazły wpływają między innymi na lepsze przyswajanie białka co jak dla mnie ma szczególne znaczenie, dlatego również na tą kwestię starałem się zwrócić uwagę wybierając tą konkretną markę odżywki dla siebie. Po pewnym czasie w trakcie treningu z firmą Olimp mogę już powiedzieć, że to propozycja, która świetnie się sprawdza i wszystkim ją polecam.

2

Odp: Doskonała odżywka białkowa

Osobiście mam kilku znajomych, którzy z kolei chwalą sobie bardzo odżywki API smile Dzięki tym odżywkom mają odpowiednio zbilansowaną dietę wink

3

Odp: Doskonała odżywka białkowa

Ze swojej strony polecam poczytać sobie jeszcze o Argininie:
http://realife.pl/arginina-suplement-wzmacniajacy/

Powinien o niej wiedzieć praktycznie każdy sportowiec. Ma ona bardzo wiele plusów:
WPŁYW ARGININY NA ORGANIZM SPORTOWCA:

– Wzmocnienie wydolności tlenowej
– Wzrost siły mięśniowej
– Spalanie tłuszczu
– Równowaga ciśnienia tętniczego krwi
– Wspomaganie układu krążenia
– Ochrona przed chorobami serca

4

Odp: Doskonała odżywka białkowa

Jakieś opinie na temat devil mass? https://swiatsupli.pl/pl/zestawy-promoc … ocja-.html Zależy mi tutaj na odżywce uniwersalnej, mianowicie i do sportów siłowych i do sportów wytrzymałościowych ( w ostatnim czasie troche biegam i staram się sporo jeździć na rowerze - szczególnie, ze pogoda w listopadzie tego roku jest wyjątkowo zachęcająca do takich sportów). Musi być po pierwsze dobra w smaku, po drugie zależy mi na niezłej przyswajalnośći.