26

Odp: greg kovac

To takie wypasione bydle Hmmm ale ja mogłbym być takim bydłem Ciekawe kto by do niego wyskoczy3 :-)

27

Odp: greg kovac

mnie bardziej ciekawi ilu ich musiało by byc

28

Odp: greg kovac

hehe też prawda lol Ca3a armia 8)

29

Odp: greg kovac

Hmm eee tam Pudzian by dał rady

30

Odp: greg kovac

Ten caly czas o Pudzianie lol To chyba twój idol 8)

31

Odp: greg kovac

machinamann To takie wypasione bydle Hmmm ale ja mogłbym być takim bydłem Ciekawe kto by do niego wyskoczy3 :-)

Wy myslicie ze duży to wszyscy sie go boja>Nie powiem strasznie wyglada ale zapewne jest powolny i jeden lepszy zawodnik napewno by mu dał rade 8)

32

Odp: greg kovac

machinamannTen caly czas o Pudzianie lol To chyba twój idol 8)

mój napewno

33

Odp: greg kovac

JA to jakoś nie mam specjalnie idolów w kulturystach i strongmenach.
mogę tylko jednego lepiej 2 gorzej,lub morze mi sie podobać cia3o jednego bardziej 2 mniej yikes

34

Odp: greg kovac

No raczej bardziej sie go przestrasz1 niz takiego kolesia waż1cego 50kg

35

Odp: greg kovac

Jak by wyskoczy3 ten koleś ważący 5 kg z krzakow w lesie o po3nocy a Ty bys szed3 se spacerkiem to tez mysle ze bys sie przestraszy3 :-)

36

Odp: greg kovac

Widze że dyskusja sie przenios3a na Pudziana wiec zadam moje pytanie jeszcze raz bo nikt nie odpowiedział:
Czy ktoś z Was czyta3 WYWIAD z Kovacsem w którym on sam przyzna3 sie do takich wyników si3owych ??
A co do tego że mu sie nie chce nic udowadniaa to troche według mnie dziwne no bo : s3awe już ma
i jak potrenuje troche si3owo to na sete byłby mistrzem trójboju a chyba każdy by chciał dla siebie samego coś takiego osiągnąć wiec troche dziwne że nie bierze sie za to (no bo w kulturystyce nie ma szans - proporcje nie te)

37

Odp: greg kovac

No tak ale on chce zostać Misterem... I co mu zrobią :?

38

Odp: greg kovac

o wnikach zawodnika świadczy to co podniosą
a nie to o czym mowi1 w wywiadach
wniki kovacsa są na pewno potwierdzone...
takiego wa3a nie da sie zrobią
każdy by se mówić że po3 tony podnosi...
na pewno znalazły sie setki ludzi którzy chcieli i sprawdzili czy greg podnosi dane ciężary

39

Odp: greg kovac

Dzio rozmawia3em z kumplem.. Ma mi daa film gdzie jest pokazany on i jego wyczyny.
Podobno bieżę w tym filmie tone na nogi :motylanoga: A jego laska go mierzy w lapie klacie itd.
Widaa wszystko co ile czego ma lol

40

Odp: greg kovac

Taaaaaaaaaa na sete tone
może jeszcze 2 fiaty 126p na barki i idzie pospacerowaa
co do mierzenia to widziałem na stronce jakiejo zdjecia
ale tam był mierzony w calach
po przeliczeniu raczej sie zgadza3o
zresztą nie o wymiarach jest niedowie?anie
tylko o sile

41

Odp: greg kovac

on podnosi tone
na suwnicy wyciskanie na nogi
co do przeliczeń na cm to nie ejgo sprawa jak ludzie to przeliczają
ale w1tpie zeby ktoś miał probelmy z przeliczaniem cali na centymetry

42

Odp: greg kovac

No Ba, a co ty myola3eo :-) Nie no spoko , po prostu go lubie i cenieza to co robi

43

Odp: greg kovac

pudziana nie da sie nie lubia

44

Odp: greg kovac

Oto? to

45

Odp: greg kovac

Jak bede mieć ten filmik udostępnię wam go jakoś lol A co do Pudziana to ostatnio jak sie naogl1dałem filmów z Ronniem to mi sie jakiś Anke1970 wydawa3 :-)

46

Odp: greg kovac

co do grega to ja mam jedno zdanie jak go sprawdzali tu musiał mieć ciężary ze styropićnu a jeżeli rzeczywiście ma takie osiągi to niech tusza nie puszcza że bez koksow

jeżeli chodzi o pudziana to spoko gooa (lubie jak go zaczyna mroczya a goociu sobie jeszcze robi kolejne powtorzenia a rewal1 kopary opadają to jest cos)

47

Odp: greg kovac

No co? wiesz... Ronnie to Ronnie jest kulturystą najlepszym na owiecie dotego.
ale według mnie to Pudzian wygląda estetyczniej i ciekawiej, a pozatym si31 go przewy?sza o wiele...

48

Odp: greg kovac

pudzian jest good

49

Odp: greg kovac

Grec Kovac to jeden wielki koks.
Ciu... i tyle a Pudzian jest the best.

50

Odp: greg kovac

Grec Kovac to jeden wielki koks. Ciu... i tyle a Pudzian jest the best.
no z pewnośći1 Greg to wielki koleś (koks) a co do Pudziana bez urazy ale to poprostu mniejszy koleś (koks).
co do wyników Grega są prawdziwe już w 1999r. w takich ćwiczeniach jak:
uginanie w podporze o udo z sztangielką brał 45kg
wyciskanie na płaskiej 12powt. 265kg
wyciskanie zza karku z sztangą 200kg
wiosłowanie w opadzie tu3owia 6powt. z 265kg
wyciskanie w skosie na 3awie 12powt. z 99kg
są to oficjalne jego rekordy z 1999r. zarejestrowane i udokumentowane
jest bodajże najwiekszy worod kulturystów ale pamiętajmy że nie tylko wielkooa sie liczy, brał On bowiem udział z Mr. Olimpic bodajże w 2001r. nie pamiętam dokładnie i nie zmieoci3 sie w pierwszej 6.