1

Temat: Kulturystyka a Strongmani ?

Witam!Ciagle mnie zastanawia jaka jest roznica miedzy tymi dyscyplinami?

2

Odp: Kulturystyka a Strongmani ?

To chyba logiczne.
W jednym nosisz kule itp., a w drugim sie napinasz, eksponując swoje miesnie...

3

Odp: Kulturystyka a Strongmani ?

Roznica w treningu i w diecie, czyli wszystko jest inne.

4

Odp: Kulturystyka a Strongmani ?

Druga rzecz, ktora mnie zastanawia to treningi na sile w kulturystyce, pozniewaz jak sami pisaliście eksponuje sie cialem a w przypadku strongmanów to właśnie sila wchodzi w grę ;P

5

Odp: Kulturystyka a Strongmani ?

większość strongmenów nie dba o "linie". Poza tym czesc ich treningów odzwierciedla konkurencje na zawodach.
A sile robią zapewne podobnie jak inni cwiczacy.

6

Odp: Kulturystyka a Strongmani ?

100858:date pon, 01 sty 2007 - 16:33:name SiobhanPL) ''(SiobhanPL @ pon, 01 sty 2007 - 16:33) snapback100858/snapback ''!Druga rzecz, ktora mnie zastanawia to treningi na sile w kulturystyce, pozniewaz jak sami pisaliście eksponuje sie cialem a w przypadku strongmanów to właśnie sila wchodzi w grę ;PTypowe treningi siłowe i masowe na siłowniach i sprawnosciowo-silowe na sprzecie.
każdy kto chce sie liczyć w strongmanach musi byc nie tylko mega silny, ale musi ćwiczyć na sprzęcie takim, jak maja na zawodach, bo bez techniki nic sie nie wygra to nie jest poczatek lat 90, gdzie wygrywali ludzie po 8 latach na silowni.
Teraz to trzeba z 8 lat spędzić na sprzęcie i jeszcze wiecej na silce.

7

Odp: Kulturystyka a Strongmani ?

I jedni koksują i drudzy : roznica taka ze jeen zezbi , a drugi buduje /

8

Odp: Kulturystyka a Strongmani ?

'' ''!I jedni koksują i drudzy : roznica taka ze jeen zezbi , a drugi buduje - no to smialo postaw ich w jednym rzędzie z kolarzami /

9

Odp: Kulturystyka a Strongmani ?

to są zupełnie dwie rozne rzeczy

10

Odp: Kulturystyka a Strongmani ?

no kolarz to prawie jak kulturysta czy strongman, ale jeszcze gorsza szuja, bo w kolarstwie koksują jeszcze bardziej i zdecydowanie dluzej, a to pluskwy!! %)

11

Odp: Kulturystyka a Strongmani ?

strongmani jedza wszystko, kulturyści unikają tłustych potraw roll //:-D :-D <_< //laugh.gif lol laugh.gif /

12

Odp: Kulturystyka a Strongmani ?

Strong Mani ćwiczą na sile i technikę a kulturyści na masę i rzeźbę Ci pierwsi maja w dupie sylwetke, liczy sie sila