1

Temat: metababol

wiem ze napewno było nie raz o tym na forum ale chce tu pozbierać wszystko do kupy i mam takie pytanie:
1. Czego mozna sie spodziewać stosując to
2.jakie skutki uboczne
3. jak brac
4. ile brac
5. trzeba robić odblok
6. co jeszcze do tego czy wystarczy sama dieta

mowie z gory ja nie chce tego brac ale mój przyjaciel sie zastanawia ale chce byc pewny cz to coś da

2

Odp: metababol

mój przyjaciel sesesese
to zaproś go tutaj

3

Odp: metababol

1. przyrostów i masy i sily o ile bedzie dobrze zastosowany i bedzie dobra dieta i treing
2. tradzik, atrofia, dysfunkcja erekcji, zoltaczka... o ile brane bez przemyslenia i wiedzy.
3. jest kilka sposobow, byly omawiane
4. to jzu zalezy od wagi i stopnia zaawansowania. jako ciekawostka dawka powyżej 40mg dziennie jest wydalana z moczem
5. każdy SAA tłumi prace przysadki - nawet oxa i primka. tak, przyda sie odblok.
6. dieta to jakieś 70% sukcesu.

4

Odp: metababol

mój przyjaciel sesesese  to zaproś go tutaj
z gory przepraszam adminów
ty głupi baranie po co mialbym kłamać na forum przeciesz nikt mnie nie zna !! a po drugie przeczytaj sobie mój opis w poscie roqi o tytule jedziesz na zjayd przedstaw sie

a teraz z do Maricela1969
DZIEKOWA

5

Odp: metababol

Maricela1969 co to znaczy dysfunkcja erekcji

6

Odp: metababol

Ze ci nie staje

7

Odp: metababol

co to jest METABABOL ??

8

Odp: metababol

alternatywa dla tic-tacow big_smile

9

Odp: metababol

Maricela1969 jeżeli mogę zapytać jaki odblok jest po metce najlepszy? i ile wynosi kasy samo odblokowanie
no i jakie osłony najlepsze w czasie cyklu i mniejwiecej ceny
jeśli możesz to bardzo prosze odpowiedz na moje pytanie...

10

Odp: metababol

po samej metce w ilosci 100tab to mysle ze paczka clomidu po 1 tabl przez 10-12 dni
na cyklu syrimarol a po cyklu hepatil.

11

Odp: metababol

ceny znalesc nie problem, a co do odbloku to tak jak adolph napisał możesz do tego brac jeszcze tt albo zen-szen

12

Odp: metababol

co to jest METANABOL ??

mi kolega mowil, ze inaczej na to wołają METKA ... wiec chyba jakas inna nazwa takiego surowego, mielonego mięsa %-)

13

Odp: metababol

nie o to chodzi etyl poprostu temat jest metababol zamiast metanabol zacytowałeś powera ale blednie a tu właśnie chodziło o ten blad... pozdrawiam big_smile

14

Odp: metababol

yyy mega teraz chyba Ty nie zorzumiales tej aluzji to mnial byc żart ze strony ETYLA jak przypuszczam

15

Odp: metababol

oj ja wszystko zrozumialem, ale etyl blednie zacytował Neaco_Gaa nie zauważył ze tu chodzi o przejezyczenie, a to ze etyl zażartował to widze

16

Odp: metababol

to wiem ze nie ma blegu w cytowaniu ale ot chyba wpływ późnej gódź
ale ok koniec tego spamu pozdro

17

Odp: metababol

a ja myslalem, ze on sie walnął nieświadomie w literowaniu ... a żart z jego strony mial polegać na zadaniu samego pytania o metkę jako moderatora dobingu ... AAA qwa w temacie jest błąd - teraz zauważyłem <wstyd>

ach z reszta nieważne ... temat do usuniecia.

18

Odp: metababol

nie o to chodzi etyl poprostu temat jest metababol zamiast metanabol zacytowałeś powera ale blednie a tu właśnie chodziło o ten blad... pozdrawiam big_smile

no faktycznie zle napisałem sorsko

19

Odp: metababol

trądzik częściej wystepuje na ramionach nogach i plecach wiec jakby co to teraz sie nie martw(pora roku)

20

Odp: metababol

co ty sie tak tego uczepiłeś cioto
po1 napisałem ze debiuty 2007 wiec mam jeszcze dwa lata !! zobacz ile podciagnolem przez 18miechow teoretycznie zadnego treningu teraz stosuje dietę dobry trening mam zamiar suple mysle ze przez te 2 lata podciągnę i wystartuje a jak ci sie coś tępy pustaku niepodoba to pierdolnij se glowa o monitor i nie uważam sie za niewiadomo co po2 popatrz na mój wiek i obejrzyj starujacych na debiutach w moim wieku i mojej kategori wagowej a wtedy ocen moje szanse 16-letni PUSTAKU

21

Odp: metababol

spokojnie panowie...

22

Odp: metababol

moja propozycja taka zeby bezsensowne temety o mecie, które byly juz wałkowane wielokrotnie po prostu kasować bo jak widze takie cos:
wiem ze napewno było nie raz o tym na forum ale chce tu pozbierać wszystko do kupy i mam takie pytanie:  1. Czego mozna sie spodziewać stosując to  2.jakie skutki uboczne  3. jak brac  4. ile brac  5. trzeba robić odblok  6. co jeszcze do tego czy wystarczy sama dieta  
mowie z gory ja nie chce tego brac ale mój przyjaciel sie zastanawia ale chce byc pewny cz to coś da
to mi sie rzygać chce

23

Odp: metababol

a wiecktorys z modów dopingu niech to usunie.
wlakowany temat tysiace razy

24

Odp: metababol

zamknę to i tyle...

25

Odp: metababol

Zgadzam sie