1

Temat: rdzewiejace talerze

Pytanie do tych którzy maja domowa silownie.Obciazenie kupiłem ponad rok temu.
Farba zaczęła schodzić juz jakiś czas temu ale wczoraj zauważyłem ze na jednym talerzu pojawia sie rdzawy kolor.
Moze mial ktoś taki problem ? Czym najlepiej posmarować albo pomalować zeby talerze nie rdzewiały ? ':trening:'

2

Odp: rdzewiejace talerze

nie wiem czy to coś da ale moze WD4 ? ja takiego problemu nie mialem ;p obciazenie jeszcze swieze ;d

3

Odp: rdzewiejace talerze

Ja nie mam domowym siłowni ale pracuje jako slusarz i mam pojecie o rdzy big_smile Kup podkład do farb w sprayu albo srebrzankę czy jakiegoś hammeride i bedzie Ci sluzyc 

4

Odp: rdzewiejace talerze

i co Ty robisz w tej pracy? p.s tez bym gdzieś poszedł do roboty, ale nie mam gdzie, zostało tylko zbieranie złomu i puszek ! lol

5

Odp: rdzewiejace talerze

Tez myślałem o hammerite i chyba to kupie.
Tylko troche drogę to jest hmm.

6

Odp: rdzewiejace talerze

p.s tez bym gdzieś poszedł do roboty, ale nie mam gdzie, zostało tylko zbieranie złomu i puszek ! lolJak polacy w październiku znowu zagłosują na kaczynskich(z malej litery ze względu na kompletny brak szacunku) to bedzie mógł to powtarzać przez kolejne 5 lat.

7

Odp: rdzewiejace talerze

Tylko najpierw przetrzyj ta rdze papierem ściernym a później maluj

8

Odp: rdzewiejace talerze

Zwykla minie sobie kup, to jest taki brązowy podklad.
wyczyść i maluj.
Ja mój sprzęt regularnie konserwuje ':trening:' Nawet dziury w podłodze uzupełniam ':trening:'

9

Odp: rdzewiejace talerze

Barry__ na temat tych kaczek to ty nawet niezaczynaj

10

Odp: rdzewiejace talerze

kup sobie w sklepie chemicznym "cortanin f" za 6 zl i bagietka nałóż na odtłuszczony rdzawy nalot zostaw na dobę a potem papier ścierny odtłuszczenie i pomalowanietak konserwuje sie samochody :Dwd4 smierdzi i jest niepraktyczne w konserwacji.lepsza droga i porzadna farba jak np hammerite

11

Odp: rdzewiejace talerze

papier ścierny > jechanko, farba(byle jaka)>malowanko , poco komu ładne obciazenie heh bzdura

12

Odp: rdzewiejace talerze

Moje są ladne, nawet bialym markerem napisałem sobie ile każdy wazy ':trening:' A na sztandze zaznaczyłem sobie środek i dokładne odległości gdzie powinienem trzymać dlonie.
I powiem wam, ze to bardzo fajne.
Bo chociaż nie mialem problemu z tym, by równo chwycić sztange, to teraz nawet poprawiać uchwytu nie musze 'cosl'

13

Odp: rdzewiejace talerze

zta sztanga tez musze tak zrobić niekiedy trudno określić gdzie chwycic  ..dobra mysl creazy szeryf

14

Odp: rdzewiejace talerze

tez mam zaznaczony srodek...i co łyso Ci ':trening:'a co do rdzy to tak jak slipknot mowi.