1

Temat: Pozbycie sie tluszczu, ktos doradzi?

Witam.Wiem, ze regulaminy mówią zeby czytac, szukać itd.
ale fakt faktem dla każdego jest coś innego.. Moim problemem jest nadmiar tluszczu i jego zrzucenie, nie jestem w stanie zrzucić nawet nędznych 2kg!!Waga - 85 kg, Wzrost - 176 cm - chciałbym zrzucić te 5-7 kg, glownie z brzucha.Sprawa wyglada tak: ćwiczę na siłowni 3 razy w tygodniu, ale to jest trening silowy.
Staram sie biegać wieczorami jak mam tlyko czas i sily.
To tylko zwykle bieganie po 2 minut, planuje zacząć tzw.
HIIT czyli na przemian trucht/sprint.Do tego wszystkiego potrzebna dieta a z tym był zawsze problem, ciezko mi sie tego trzymac, zwłaszcza studiujac, gdzie każdego dnia roznie bywam w domu a w soboty pracuje.Chcialbym, zeby ktoś doradził mi cos, stwierdził co przy takim treningu jeść i keidy.
Chce wiedzieć co na sniadanie, 2 posilek, obiad, kolacja, przed/po silowni, przed/po bieganiu i z jakimiś przykladami.Jesli coś nie napisalem, prosze pytac, ale licze, ze ktoś mi naprawdę pomoże bo sam nic nie wymysle.Dzieki!

2

Odp: Pozbycie sie tluszczu, ktos doradzi?

Podaj wzrost, wage, wiek, ile razy w tygodniu trenujesz na silowni,z jaka intensywnością (mala, srednia, duza), ile trwa ten trening.To samo odnośnie treningu aerobowego (nawet pilka, basen...) ilerazy w tygodniu, po ie minut i z jaka intensywnoscia.
jaki masz typbudowy ?  chuderlak wyzylowany, budow atletyczna, grubasek ?

3

Odp: Pozbycie sie tluszczu, ktos doradzi?

większość podalem...wiek 21 lat, intensywność treningu srednia... jestem dobrze zbudowany ale mam nadmiar tluszczu... tylko jeżeli masz zamiar wstawiać te dane na tamta stronke gdzie liczysz moje zapotrzebowanie na kalorie i wyskakuje dieta, to dzieki za takie cos, ale chodziło mi o prawdziwa pomoc (bez urazy).

4

Odp: Pozbycie sie tluszczu, ktos doradzi?

LOL @ U- chudniesz kiedy masz ujemny bilans kaloryczny- te pytania pozwalają ustalić zapotzrebowanie.- kaloryczność diety dobierana jest poniżej zapotzrebowania co w efekcie spalanie tluszczu- nikt za darmo dobrej diety nie rozpisze- na moja juz nie możesz liczyc.P.S.
'tamta stronka' i diety na niej są rozpisane przez... Szukale - tak to ten z Olimpa.

5

Odp: Pozbycie sie tluszczu, ktos doradzi?

Wprowadź nawyki zdrowego odżywiania do codzienności. Nie jest to wcale takie trudne, a przyniesie skutki w postaci lepszego samopoczucia, zdrowia i smuklejszej sylwetki. Postaraj się po prostu opanować jedzenie. Musisz mieć ujemny bilans kaloryczny w ciągu dnia. Zacznij liczyć kalorie. Ja zawsze z tym miałam problem i sięgnęłam po www.trizer.pl. Jest to spalacz tłuszczu, który hamuje apetyt. Dostałam do niego dietę z posiłkami mającymi wyliczone kalorie. Nie muszę się bawić w żadne liczenie, bo mam wszystko gotowe.