1

Temat: Kick Boxing - chodzic czy nie ??

TAk jak w temacie czy oplaca sie chodzić na ta sztuke walki???

Do sali gdzie ćwiczą ta sztuke walki mmam 15 minut z buta czyli jest to blisko big_smile Jeden trening 3 zl (sa 2 w tyd) miesięcznie 24 zl

Drugie pytanko czy jak bede chodził na to to czy masa mi bedzie szla do gory przy odpowiedniej diecei i treningowi na masę i suplementacji??
Bo jestem chudy jak na razie 72 kg przy 182

Trzeci pytanko czy to jest przydatne na ulicy do obrony ????

Ponocz po jakimś czasie beda sparingi czyli kontuzje na bank beda np podbite oko

Co wy o tym myslicie prosze o rady :roll:

2

Odp: Kick Boxing - chodzic czy nie ??

zapisuj sie, nie ma co sie zastanawiać
zmasuj sie do 80-85kg i poxnije ćwicz tylko na sile
takei moje zdanie
a za 2-3 lata bedizesz wymiatal... )

3

Odp: Kick Boxing - chodzic czy nie ??

znam takich co chodziło po pare lat i tacy wymiatacze znich ze bym ich strzałem rozjebał i charakterem trzeba byc szybkim i charakternym jak sie nie boisz i jesteś zawziety to jesteś zawodnik a kik boxing moze tylko takim pomuc

4

Odp: Kick Boxing - chodzic czy nie ??

Ale czy masowanie idzie z kick boxingiem w pazę

5

Odp: Kick Boxing - chodzic czy nie ??

nie wiem ja tańczę breaka to dość duży wysiłek fizyczny traktuje go jako aeroby i powiem ci ze masa idzie wiec mysle ze ty przy kick boxingu powino byc tak samo

6

Odp: Kick Boxing - chodzic czy nie ??

TAk jak w temacie czy oplaca sie chodzić na ta sztuke walki???

Do sali gdzie ćwiczą ta sztuke walki mmam 15 minut z buta czyli jest to blisko  :D Jeden trening 3 zl (sa 2 w tyd) miesięcznie 24 zl    
Drugie pytanko czy jak bede chodził na to to czy masa mi bedzie szla do gory przy odpowiedniej diecei i treningowi na masę i suplementacji??
Bo jestem chudy jak na razie 72 kg przy 182    

Trzeci pytanko czy to jest przydatne na ulicy do obrony ????

Ponocz po jakimś czasie beda sparingi czyli kontuzje na bank beda np podbite oko  
Co wy o tym myslicie prosze o rady  :roll:No 24zl to niezla sumka!!!Powiem,ze tanio!
Masa bedzie Ci szla do gory napewno!Jak to powiedział kolega JUANITA dobrze by było przytyc,a wtedy przypakujesz sie napewno!KB jest przydatne napewno!Z racjii,ze w KB używa sie nogi jak i zarówno ręce do walki,wiec przyda Ci sie na ulicy!Sparingi bedea napewno!Recze za siebie!Kontuzje beda male gdy będziesz dobry...

7

Odp: Kick Boxing - chodzic czy nie ??

Ze oplaca sie chodzić na sztuki walki to nie ma 2 zdan a co do rodzaju to juz droga otwara i kwestia gustu.Co bys preferował obrone, atak, technike, sile??

8

Odp: Kick Boxing - chodzic czy nie ??

znam takich co chodziło po pare lat i tacy wymiatacze znich ze bym ich strzałem rozjebał i charakterem trzeba byc szybkim i charakternym jak sie nie boisz i jesteś zawziety to jesteś zawodnik a kik boxing moze tylko takim pomuc

100% racja jeden moze 1 lat sobie ćwiczyć i kmiot go zlinczuje a inny sam w sobie bobry na treningu staje sie lepszym.

9

Odp: Kick Boxing - chodzic czy nie ??

100% racja jeden moze 1 lat sobie ćwiczyć i kmiot go zlinczuje a inny sam w sobie bobry na treningu staje sie lepszym.
Popieram, tez mam kumpla co ze mna chodził na pare sztuk walki na co by nie chodził i tak jest piz__.Taka ma juz naturę :

10

Odp: Kick Boxing - chodzic czy nie ??

to zalezy jak wyglądają te treningi ale z tego co słyszałem to niezle sie tam dostaje w dupę i czym wieksza masa tym moze byc ciezej, ale ja bym sie zapisywał bez wąchania na twoim miejscu za taka kasę i tak blisko !

11

Odp: Kick Boxing - chodzic czy nie ??

nawet sie nie zastanawiaj tylko chodź !! ja place 6 zl za miesiąc mam raz w tygodniu po 2 godziny ; polecam

12

Odp: Kick Boxing - chodzic czy nie ??

Moi brachole chodza i kilku kumpli ogulnie mówią ze fajne bo parunastu treningach juz sie coś umie i czaji ;d

13

Odp: Kick Boxing - chodzic czy nie ??

Zajmuje sie kick boxingiem od dobrych 9 lat - ogólnie zajmuje sie sportami kopanymi i uderzenaymi - walka w stojce.
prócz tego chodze na silownie i ćwiczę typowo kulturystycznie.Uwazam ze sporty walki są bardzo przydatne a sama silownia jedyne zamula i ogranicza rozwoj.
To prawda ze jak ktoś jest pizda to nią zostanie ale trzeba tez przyznać ze sporty walki z niejedego goscia zrobiły kozaka.Duzo zalezy od trnenera , atmosfery planu treningowego . często ciezki trening jak i meska rywalizacja potrafia wykrzesać z nas dodatkowe pokłady energi i kształtować coraz silniejsze charaktery.
jeżeli ktoś jest facetem to uważam ze warto , naprawdę warto.

14

Odp: Kick Boxing - chodzic czy nie ??

power gdzie chodzisz na kb?? bo mieszkam niedaleko ale nic nie umiem znaleźć moze coś znasz na jakiś klubach z tarnowskich gor lub bytomiaż

15

Odp: Kick Boxing - chodzic czy nie ??

Sanforddd chciałeś napisać kluby w okolicach Rudy Slaskiej //:-D :-D //laugh.gif lol laugh.gif /

16

Odp: Kick Boxing - chodzic czy nie ??

Dam Ci jakieś namiary na kluby.
Ale fakt faktem Ruda jest w centrum Slaska skąd ty jesteś Sanforddd ?Wszystkim innym z okolic slaska polecam odwiedzenie sklepu Wojownik na katowickim dworcu PKP (na dole), lub ich strony, gdzie jest spis, moze nie wszystkich, ale dobrych szkol walki.

17

Odp: Kick Boxing - chodzic czy nie ??

no i bardzo dobrze //:-D :-D czekam na odpowiedz.

18

Odp: Kick Boxing - chodzic czy nie ??

kolo bytomia dobra z tym centrum slaska ruda to nie komentuj))thx szeryf

19

Odp: Kick Boxing - chodzic czy nie ??

59740:date nie, 04 wrz 2005 - 21:47:name M1nda) ''(M1nda @ nie, 04 wrz 2005 - 21:47) snapback59740/snapback ''!Do sali gdzie ćwiczą ta sztuke walki mmam 15 minut z buta czyli jest to blisko Jeden trening 3 zl (sa 2 w tyd) miesięcznie 24 zl //:-D :-D Drugie pytanko czy jak bede chodził na to to czy masa mi bedzie szla do gory przy odpowiedniej diecei i treningowi na masę i suplementacji??1 trening 3 zl? AHAHAHAHAH.. idź sobie raz na miesiąc to napewno i sie wielu rzeczy nauczysz i Ci masa przyjdzie :blink: 59787:date nie, 04 wrz 2005 - 23:05:name JUANITA) ''(JUANITA @ nie, 04 wrz 2005 - 23:05) snapback59787/snapback ''!zapisuj sie, nie ma co sie zastanawiaczmasuj sie do 80-85kg i poxnije ćwicz tylko na siletakei moje zdaniea za 2-3 lata bedizesz wymiatal... )co ty pier***!? jak mozna sie w ogole zmasować chodząc na takie cos..? to nie jest kurwa balet czy cos.. sam chodze juz na to ponad pol roku i zrobiłem juz takie postepy, gdzie niektórzy prawie 2 lata na to cwicza.. Na tym mozna jedynie wyrobić sobie rzezbe, nic wiecej.
59841:date pon, 05 wrz 2005 - 00:35:name M1nda) ''(M1nda @ pon, 05 wrz 2005 - 00:35) snapback59841/snapback ''!Ale czy masowanie idzie z kick boxingiem w pazę //:-( :-( /nom, ja na treningu średnio spalam po 1,5-2 kg.
68059:date sro, 26 paz 2005 - 00:39:name DanielCatle) ''(DanielCatle @ sro, 26 paz 2005 - 00:39) snapback68059/snapback ''!100% racja jeden moze 1 lat sobie ćwiczyć i kmiot go zlinczuje a inny sam w sobie bobry na treningu staje sie lepszym.no prawda, tylko ten ktoś musial by byc naprawdę WIEEELKA pizda.
86421:date pić, 27 sty 2006 - 10:51:name Rick_Bu) ''(Rick_Bu @ pić, 27 sty 2006 - 10:51) snapback86421/snapback ''!nawet sie nie zastanawiaj tylko chodź !! ja place 6 zl za miesiąc mam raz w tygodniu po 2 godziny ; polecam //:-D :-D /ja place 5 zl i mam 4 razy w tyg.
i mamy zajebistego trenera 86575:date sob, 28 sty 2006 - 10:31:name Sal_BBX) ''(Sal_BBX @ sob, 28 sty 2006 - 10:31) snapback86575/snapback ''!Moi brachole chodza i kilku kumpli ogulnie mówią ze fajne bo parunastu treningach juz sie coś umie i czaji ;dAHAHHHAHAAH.. "po parunastu treningach juz coś umie czaji" AHAHAHAHAH.. Po ilu po 2 ?

20

Odp: Kick Boxing - chodzic czy nie ??

to ty moze jakieś cudowne dziecko jestes? a co do masowania to chodziło ze na siłowni zeby masował anie podczas treningu Kick Boxingu

21

Odp: Kick Boxing - chodzic czy nie ??

pewnie ze chodzić kick-boxing jest to wspaniały sport i trzeba chodzić sama wiem po sobie ja chodze od 2 miesięcy i juz daje rade poczatki są trudne ale później idzie z gorki jak wspomniałam chodze 2 miesieace a juz zaczynamy sie bic po budzi ale to nie bolo!!!!!sama wiem po sobie i jeśli masz taki problem to zapisz sie i zobaczysz ze miałam racje!!!!!

22

Odp: Kick Boxing - chodzic czy nie ??

biurachgg ale po buzi bija Cie tak z pasja czy delikatnie?bo to duza roznica!

23

Odp: Kick Boxing - chodzic czy nie ??

Jakbys tak dostala normalnie od kogoś to by bolało /