1

Temat: ckd prosze o pomoc

A wiec postanowiłem wskoczyć na CKD, zrobiłem sobie wstepna rozpiske. Waze 87 kg, masę beztluszczowa przyjąłem na 75 kg.

posiłek 1 - 7: :

3 g jaj ( jajecznica )

36/3/33 (b/ww/t)

posiłek 2 - 10:3 :

1 g sera pełnotłustego

27/0/26

posiłek 3 - 13:3 - 14:2 :

1 g sera pełnotłustego

27/0/26

posiłek 4 - 16:3 - 17: :

2 g serka wiejskiego Piatnica + 5 g słonecznika

33/10/34

Trening o 18:30/19: - 20: posiłek 5 - 20:3 :

Sledz w oleju 1 g + 5 g twarogu

30/2/31

posiłek 6 - 22: 3 g odzywki Protein 82 VitalMax'a

24/2 całość : 177/15/15 Treningi na siłowni : Pon/Sr/Pt
Treningi Judo : Wt/Czw

Prosze o ocene, podpowiedzi, porady. Wszystko sie przyda. Komentarze mile widziane :-)

2

Odp: ckd prosze o pomoc

jak ty to BTW opisales?nie zgadza sie moim zdaniem: wychodzi ze 15g to węglowodany po pierwsze to o wiele za malo! a po drugie to zle to rozpisales, BTW sie nie zgadza

http://www.optymalni-centrum.com/tabele_btw.htm http://www.optymalni-centrum.com/tabele_btw.htm

3

Odp: ckd prosze o pomoc

za dużo wegli

4

Odp: ckd prosze o pomoc

Jeff-76, wiesz na czym polega CKD? darekm1994, dopuszczalna ilość wegla to chyba 30-40~ g?

5

Odp: ckd prosze o pomoc

ckd eliminuje całkowicie wegle! jak by mozna było to by było 0g wegli w każdym posiłku

6

Odp: ckd prosze o pomoc

Zawsze możesz iść do dietetyka sportowego jak masz takie problemy z ułożeniem diety. Wizyty nie są drogie, a przynajmniej będziesz miał ułożoną dietę przez fachowca i sam się nie będziesz męczył z wyliczaniem. Ja mam dietę, którą dostałam przy zakupie spalacza tłuszczu www.trizer.pl. Jest ona nastawiona na odchudzanie i powiem Ci, że o wiele lepiej mi się odchudzać jak mam dietę od specjalistów, a nie taką, co układałam sama. Bez porównania. Przynajmniej mam spokojną głowę i nie muszę liczyć każdego dnia kalorii jakie mi zostały do spożycia.

7

Odp: ckd prosze o pomoc

STAWOWY oj chyba nie ale nie bede sie klucil

8

Odp: ckd prosze o pomoc

a no tak ckd : wiem co to jest
sor za pomylke:D
dopuszcza sie do 3 g wegli

9

Odp: ckd prosze o pomoc

Moze mi to ktoś ocenic? Jakie popełniłem bledy? które posilki powinienem zmienic? Prosze o komentarze.