Temat: Klikamy Panowie, klikamy!

http://www.clickclickclick.com/default.asp - włączać i pomoc polsce w walce!!! Pokaacie Ań co was stac, a nielugo zobaczymy komu najlepiej idzie!

2

Odp: Klikamy Panowie, klikamy!

400ide spać /

3

Odp: Klikamy Panowie, klikamy!

bez sensu, mógłbym nabić tu i 2 miliony tylko mi sie nie chce kompa zostawiać załączonego /

4

Odp: Klikamy Panowie, klikamy!

i jak bys J0yce cwaniaczku nabił te 1 mln, co? skoro musisz klikac? Pochwalcie sie jaka macie nazwe - tzn ranking /

5

Odp: Klikamy Panowie, klikamy!

mój poranny wynik to 2 172.

6

Odp: Klikamy Panowie, klikamy!

116734:date sro, 02 maj 2007 - 07:52:name Qubus) ''(Qubus @ sro, 02 maj 2007 - 07:52) snapback116734/snapback ''!i jak bys J0yce cwaniaczku nabił te 1 mln, co? skoro musisz klikac? Znasz tak program tasker ? Rejestruje ruchy myszki i klika, zostawiasz kompa na noc i jest /

7

Odp: Klikamy Panowie, klikamy!

555

8

Odp: Klikamy Panowie, klikamy!

max da sie nabić 999:D właśnie to zroiblem i mam coś amateru klikedit35 crafty clickertylko polaki to takie jelopy zeby w to sie bawily...

9

Odp: Klikamy Panowie, klikamy!

Wypraszam sobie! Izrael i skandynawia nas gonia!!!

10

Odp: Klikamy Panowie, klikamy!

10K nabiłem 2 dni temu z topicu z innego forum //:-D :-D nabiłem to w tak 3 min wiec jak ktoś chce programik 4klikniecia x 1s to pisać

11

Odp: Klikamy Panowie, klikamy!

Jedna z najgłupszych rzeczy jakie w zyciu widzialem... brak slow.

12

Odp: Klikamy Panowie, klikamy!

nie pi.er.d.oli.c mi tutaj tylko klikać - musimy wygrać /ss ty zamiast grzebac sobe palcem w dupie, szukaj tej małpy w butach %-)

13

Odp: Klikamy Panowie, klikamy!

SS zgadzam sie w 1 %... a pomysłodawcy dalbym dozywotni zakaz dotykania klawiatury ..

14

Odp: Klikamy Panowie, klikamy!

Sorry - the server is temporarily unavailable.Please try again later.... a tez sobie chciałem poklikać neutral

15

Odp: Klikamy Panowie, klikamy!

666 klyk klyk klyk xD

16

Odp: Klikamy Panowie, klikamy!

hm.....dobre cwiczenie na palce //laugh.gif lol laugh.gif /

17

Odp: Klikamy Panowie, klikamy!

3 i nie chce mi sie

18

Odp: Klikamy Panowie, klikamy!

Walczcie by Polska umocniła sie na pozycji lidera! Ja mam status: maniąc Clicker /

19

Odp: Klikamy Panowie, klikamy!

idiot clicker B) /

20

Odp: Klikamy Panowie, klikamy!

Ja mam tip top Clicker, ale J0yce to ile Ty w takim razie masz klikniec, co?? Kurde Chile nas wyprzedziło i to dość porzadnie...

21

Odp: Klikamy Panowie, klikamy!

niby duza przewagę miało chile ale w ciągu godziny odrobiliśmy 2 mln straty /

22

Odp: Klikamy Panowie, klikamy!

właśnie odzyskaliśmy fotel lidera! Trzeba im uciec jak najdalej!!!!!!

23

Odp: Klikamy Panowie, klikamy!

hehe od 12 caly czas wciskam //laugh.gif lol laugh.gif /

24

Odp: Klikamy Panowie, klikamy!

od pol godziny do serwera nie chce mi sie połączyć - chyba chcą sie pozbyć polakow - jesteśmy za dobrzy!

25

Odp: Klikamy Panowie, klikamy!

jak spaliśmy chile nas przegoniło o 4.5mln dawać chłopaki wciskamy /