Temat: ciezki wybor

co byscie wybrali kick boxing, sambo czy Taekwondo mam możliwość trenowania jedenj z tych 3 sztuk walki.
Ktora mi radzicvie wybrac.

2

Odp: ciezki wybor

To jest raczej indywidualna sprawa.
idź tam, gdzie poziom nauczania, warunki, dojazd, jest najlepszy w stosunku do ceny.
Albo na to co Ci sie najbardziej podoba.

3

Odp: ciezki wybor

wg mnie to sambo było by najlepsze gdyby był równy poziom wszystkich 3 ale mi osobiście bardzo sie podoba kickboxing to chyba prze to ze za malego naoglądałem sie za dużo kickboksera;-)

4

Odp: ciezki wybor

no ale jak według was ktora sztuka mi sie najbardziej przyda i nie zaszkodzi (chodzi o wiek)

5

Odp: ciezki wybor

Tu nie moze byc jednoznacznej odpowiedzi.
jeśli nie masz psychiki do bicia, lub nie jesteś jeszcze odpowiednio wytrenowany (niezaleznie od sportu walki na jaki sie zdecydujesz) to byle dres Ci spuści wpier***. Najlepiej przejdź sie na trening każdej z opcji i zobaczysz gdzie Ci sie najbardziej podoba.I jak juz mowilem, nie ma najlepszego stylu, są tylko odpowiedni do walki ludzie.

6

Odp: ciezki wybor

są musisz wiedzieć co dla Ciebie najlepsze a jak mówi SS nie ma najlepszego stylu walki wiec to w sumie obojętne

7

Odp: ciezki wybor

trenowałem kickboxing, teraz inne sztuki...widze, ze dawno nikt tu nie zagladal, jeśli cie jeszcze interesuje ten temat,daj znac to ci sie postaram troche podpowiedzieć Pozdrawiam