Temat: decaject,omka,meta,wino

witam zamierzam niedługo troche sie wykurować mam dfo tego 10ml decaject 10ml omki 5 mety i 1 stanzolu jeżeli ktoś moze mi pomoc w rozpisaniu cyklu tak około 3 miesięcznego to byłbym wdzięczny aha mam 24 clomidu ale wydaje mi sie ze to jest za mało wiec napiszcie co jeszcze potrzebne bedzie do odbl.
aha jest to moja 3 kuracja waze 77kg 182 wzrostu dzieki i pozdro

2

Odp: decaject,omka,meta,wino

rozpisać to tzreba dietę a nie SAA.

3

Odp: decaject,omka,meta,wino

dietkę juz mam rozpisana został tylko cykl myślałem nad takim-- deca i omka przez 1 tyg w 8 tyg zacząć metkę po zakonczeniu metki zacząć wino czyli tak gdzieś w 1 tyg i tak samo jak metkę przez 2 tyg jechać na winie a później oczywiście odbl.
ale moze ma ktoś inne propozycje na taka kuracje wiec prosze o podpowiedzi z gory dzieki i pozdro

4

Odp: decaject,omka,meta,wino

miales juz 3 kuracje i ważysz 77kg przy 182cm ?!?! jadłeś coś na tych cyklach ?

5

Odp: decaject,omka,meta,wino

mialem 2 kuracje teraz zaczynam 3 ta 2 skończyłem w czerwcu a na wakacjach dużo melanżowałem i spadło mi z 6 kg a co do jedzenia to jadlem kolo 7 czasem jak dobrze poszło to 8 posilkow dziennie i w wakacje zacząłem palic szlugi i od tego tez mi spadło

6

Odp: decaject,omka,meta,wino

ah te wakacje, teraz tez musze odrabiac;

p.s twoja dziarkaż

7

Odp: decaject,omka,meta,wino

no dziarka należy domnie ale tak do zeczy czy moze ktoś ze starych wyjadaczy napisać jak najlepiej ułożyć cykl z tych koksow co wypisałem

8

Odp: decaject,omka,meta,wino

schowadz do szafy, az dojdziesz normalnie do 90-95kg.

9

Odp: decaject,omka,meta,wino

taka odpowiedz mnie niesatysfakcjonuje to moze coś odłożyć z tego moze sama dece i winko no poradźcie coś bo jestem troche zdesperowany

10

Odp: decaject,omka,meta,wino

jak Karateczka1986 ci nierozpisze to wątpię czy ktoś inny bedzie chcial...

11

Odp: decaject,omka,meta,wino

no to sie dowiedziałem i w końcu sam to przemyslalem i zrobie tak 1 tyg deci i 4 tyg wina a metę i omke odłożę na inna okazje niechce sie tak katować znaczy winko zacznę w 6 tyg cyklu.
dzieki za dobre checi