1

Temat: Final polskich siatkarzy!

jak obstawiacie - polska czy brazyliaż3:2 i polska wygrywa:>

2

Odp: Final polskich siatkarzy!

brazyla wygra 3-1

3

Odp: Final polskich siatkarzy!

no ja niestety mysle ze 3:1 dla brazyli ale chętnie bym sie pomylił

Odp: Final polskich siatkarzy!

3-2 do brazyli

5

Odp: Final polskich siatkarzy!

Bedzie 5 setow i wygrają Polacy

6

Odp: Final polskich siatkarzy!

3:1 dla Polskibez negocjacji

7

Odp: Final polskich siatkarzy!

jak wygrają to raczej pewnie ale jak bedzie dogrywka to poleca do domu w smutku

8

Odp: Final polskich siatkarzy!

narazie 0-1 w pałe :ps: juz 0-2 w pałe //:-( :-( /

9

Odp: Final polskich siatkarzy!

NO ja obstawiam 3: dla Brazoli ; //:-( :-( niestety ale nie idzie nam gra.
serwy pieprzymy, ataków nie potrafimy wybronic, blok do dupy, no poprostu przejebane //:-( :-( /

10

Odp: Final polskich siatkarzy!

No i 3: dla Brazyli!! Ale Polakom gratulujemy srebrnego medalu na MS 2006 !!

11

Odp: Final polskich siatkarzy!

polska wygrała srebrny medal sukcess!!

Odp: Final polskich siatkarzy!

spierdolili.... było blisko

13

Odp: Final polskich siatkarzy!

Ale nas pojechali...pogrom poprostu //:-( :-( //:-( :-( ale nie ma sie co martwic za bardzo- jesteśmy w końcu wicemistrzami świata //:-D :-D /PS: po tym meczu po raz kolejny potwierdza sie, ze ojcem 90% Brazylijczyków jest chuck norris //:-D :-D /

14

Odp: Final polskich siatkarzy!

Dali dupy : trener powinien zrobić zmianę juz w 1 secie

15

Odp: Final polskich siatkarzy!

'' ''!Dali dupy : trener powinien zrobić zmianę juz w 1 seciepatrzac na ten mecz to fakt- brazylia nas dojechała rowno.
To był pogrom //:-( :-( mysle, ze w tym finale wszystkich zjadly nerwy- lozano tez //:-( :-( gacek nie powinien wogole dziś grac, i glownie ten pierwszy set i pogrom w nim nas zniszczyl.
No ale spójrzmy na caly turniej //:-D :-D mamy wicemistrza //:-D :-D to jest ogramny sukces naszych siatkarzy //:-D :-D /

16

Odp: Final polskich siatkarzy!

dokładnie !! mamy wice mistrzostwo Swiata, masakra, od 32 lat nie walczylismy o medale hehe, wkoncu mamy ten medalik No ale coś mi sie wydaje, ze jak dobrze pójdzie i nasi sie postarają jeszcze bardziej to na nastepnych mistrzostwach bedzie złoto hehe, a co do tego meczu to był ich najgorszy ze wszystkich 11 zagranych....poprostu katastrofa ;P Tak jak wczesniej wspominalem, chujowe servy, ataki do dupy i obrona tez lipa //:-( :-( No ale trudno, jeszcze bedizemy mieli okazje o złoto zagrac /

17

Odp: Final polskich siatkarzy!

troche sie przeliczyłem moimi zakladami no ale coz:> wierzyłem ze wygrają

18

Odp: Final polskich siatkarzy!

Ludzie tu sie cieszyć trzeba graliśmy w finale i jesteś wicemistrzami świata mamy najlepszego rozgrywającego na swiecie i drugiego zawodnika świata to jest coś popatrzcie na to np.
w porownaniu do piłkarzy tam jak sie dostaniemy na mistrzostwa to juz jest wielkie osagniecie a wyjscie z grupy to juz by było nie wiadomo co a siatkarze druga druzyna świata i teraz trzeba sie z nami liczyć i miec do nas respekt

19

Odp: Final polskich siatkarzy!

Szczerze to na poczatku mistrzostw to nawet w zdobycie srebra bym nie uwierzył Trzeba przyznać Brazylii ze graja ladnie, ściny takie ze szok

20

Odp: Final polskich siatkarzy!

Ja gratuluje polakom srebrnego medalu i niesamowitego gestu w kierunku Golasia...

21

Odp: Final polskich siatkarzy!

to jest i tak wielki sukces dla naszego sportu!!

22

Odp: Final polskich siatkarzy!

tak jak napisał leicikivi84... chłopaki z kadry pieknie sie zachowali dedykując swoja walke Golasiowi, a potem zakładając koszulki z jego nazwiskiem

23

Odp: Final polskich siatkarzy!

tylko szkoda ze tego nie widzi...

24

Odp: Final polskich siatkarzy!

tez gratukuje nawet nie sadzilem ze tak daleko dojdą B) /