1

Temat: Deser kulturystyczny

Czesc jestem nowy na forum
ćwiczę od jakiegoś roku
wymyśliłem super deser kultursytyczny
Biezemy jakas litrowa salaterkę , wrzucamy do niego jakieś 4 - 5 gram jogurtu. następnie biezemy jakieś 1 - 15 gram twarogu rozdrabniamy go
( najlepiej jak najdrobniej ) wrzucamy do salaterki . następnie bierzemy dwa banany kroimy w kostke i wrzucamy do salaterki . Wszystko dobrze wymieszać i zajadać
big_smile
życzę smacznego

2

Odp: Deser kulturystyczny

400-500g jogurtu... 100-150g twarogu... hehe spory ten deser ale moze byc dobry se kiedy sproboje big_smile

3

Odp: Deser kulturystyczny

TOMASZ... bravo! Dodam tylko, by jogurt był niskotluszczowy i mamy super posiłek na dietę redukcyjna

4

Odp: Deser kulturystyczny

Jest szybko trawiony przez organizm big_smile

5

Odp: Deser kulturystyczny

trzeba bedzie przetestowac:D

6

Odp: Deser kulturystyczny

Smakuje jeszcze lepiej jak do tego dodamy inne owoce.

7

Odp: Deser kulturystyczny

To moze byc nawet smaczne, a do tego jest pozywne.

8

Odp: Deser kulturystyczny

Jak dlamnie 1 l salatwki + składniki i twarug, niezjadl bym bo nie lubie jeść długo tego samego ze 2 dni na to bym potrzebował lol

9

Odp: Deser kulturystyczny

AvaGr napisał/a:

Jak dlamnie 1 l salatwki + składniki i twarug, niezjadl bym bo nie lubie jeść długo tego samego ze 2 dni na to bym potrzebował lol


Mam tak samo. Nie przepadam za spożywaniem dwa dni pod rząd tego samego posiłku. Najczęściej staram się gotować tak małe porcje, aby zjeść je jednego dnia na obiad i by nic nie zostało. Ewentualnie jak się da i zrobię czegoś dużo to staram się to zamrozić. Jednak takie odmrożone nie smakuje już tak dobrze. Od kiedy się odchudzam i zaczęłam brać suplement www.trizer.pl to mam mniejszy apetyt. Wystarcza mi połowa tego, co kiedyś bym czuła się w pełni najedzona. Mimo to mam energię do działania w ciągu dnia.