Temat: Dieta na mase, ekto

witam, co sadzicie o tej dietce? 17lat, 70kg, ekto, staż 7 miechow.7 00Platki owsiane 1 gramMleko spożywcze 2% tluszczu 250whey protein80(bialko serwatkowe) 20Rodzynki suszone 20Oliwa z oliwek 101 00Chleb zytni razowy 120Szynka wiejska 60Pomidor 100Jablko 150Orzechy włoskie 2013 00Ryz brązowy 100Mieso z piersi kurczaka bez skory 150Papryka czerwona 50Cebula 5014-15 treningzaraz po gainer 70Mleko spożywcze 2% tluszczu 25016 00Kasza gryczana 100Tunczyk w wodzie 90Pomidor 10019 00Tunczyk w wodzie 90Makaron dwujajeczny 100Oliwa z oliwek 1022 00Ser twarogowy półtłusty 150BTW 208/85/447 b.zwierzece-126, kalorie 3342Robie na czczo 6weidera.
Mam pytanie czy to cwiczenie na brzuch nie bedzie przeszkadzało w budowaniu masy? i czy nie za dużo tego bialka w diecie? bo gdzieś czytałem ze liczy sie tylko bialko zwierzece do bilansu a nie calosciowe.
Wiem ze troche dużo mam kalorii ale bardzo trudno jest mi zwiększyć wage dlatego postanowiłem dac o wiele wiecej tych kalorii niz powinienem jesc.

2

Odp: Dieta na mase, ekto

dietka dobra, tylko do posiłku nr 2 zamien szynkę na jakeis np na twaróg czy jakieś mieso, a6w nie rob na czczo

3

Odp: Dieta na mase, ekto

Dlaczego nie mozna robić na czczo a6w? Jak nie na czczo to w jakich godzinach, tak zeby nie spalić tluszczu tylko powiększyć mięśnie brzuchaż

4

Odp: Dieta na mase, ekto

najlepiej robić trening po 1h od posiłku przedtreningowego aby go najlepiej wykozystac

5

Odp: Dieta na mase, ekto

jak robisz na cczo to wtedy palisz tluszczja bym robił po treningu odrazu

6

Odp: Dieta na mase, ekto

albo np 4 min po sniadaniu

7

Odp: Dieta na mase, ekto

Ok, zrobie brzuszek o 7 4 bo po treningu nie mam zbytnio czasu, aha jeszcze jedno pytanie, czy nie uważacie ze 208 gramow bialka na dzien to za duzo? Nie zamieni sie to w tkankę tluszczowa bo wolalbym budować czysta masę miesnioważ

8

Odp: Dieta na mase, ekto

nie licz bialka z chleba ryżu owoców itp

9

Odp: Dieta na mase, ekto

na tluszcz sie i tak przygotuj bo bez fetu nie ma porządnej masy ale nie ma co sie przejmować bo na nastepne lato zrobisz wycinkę i spalisz tluszcz