Temat: Pytanie o platki owsiane

Witam, czy jeśli bede jadł platki owsiane takie surowe zalane mlekiem to bedzie tak samo jak bym je gotował albo zalał wrzatkiem? Ostatnio robie tak ze zalewam je pierw wrzatkiem, zostawiam na pare minut i potem wylewam wode i zalewam te platki zimnym mlekiem ale mi to w ogole nie smakuje, o wiele lepiej mi sie je takie surowe z zimnym mlekiem.

2

Odp: Pytanie o platki owsiane

możesz z mlekiem albo wrzatkiem, ja zalewam wrzątkiem odstawiam na pare min i jem

3

Odp: Pytanie o platki owsiane

Chodzi mi o to czy jeśli bede jadł je surowe z zimnym mlekiem (bo takie najlepsze), to czy nie straca swoich wartości odżywczych i beda trawione normalnie przez organizm

4

Odp: Pytanie o platki owsiane

nic sie nie stanie, spokojnie możesz jeść

5

Odp: Pytanie o platki owsiane

Ok.
Dzieki 'kwadr'

6

Odp: Pytanie o platki owsiane

ja jem zwykle jakie wyciągnie z pudelka mieszam z kukurydzianymi troszke cukru i zalewam mlekiem ale ciepłym nie wrzątkiem nie zimnym, po prostu ciepłym

7

Odp: Pytanie o platki owsiane

lol stary inteligetny to ty nie jestes.Pytasz czy surowe plati straca wartość odzywcza.To predzej gotwane straca.. jak surowemoga stracic pomysl czasem zanim bzdury piszesza tak po za tym dużo lepsze od platkw owsianych jest musli owocowe.Podona ilość wegli , wiecej błonnika witamin no i podobne IG aaa i smaczniejsze

8

Odp: Pytanie o platki owsiane

PAULINA wytykasz komuś brak wiedzy smiejac sie z niego a twoja wiedza także nie jest na wysokim poziomie.
Wiesz naprzyklad o tym, ze obróbki termiczne podnoszą IG produktu? - zapewne nie lol to oszczędź sobie takich komentarzy... A zeby udowodnić Twoja niewiedze powiem Ci, ze musli owocowe plasuje sie z IG na poziomie 50-60...

9

Odp: Pytanie o platki owsiane

PAULINA wytykasz komuś brak wiedzy smiejac sie z niego a twoja wiedza także nie jest na wysokim poziomie.
Wiesz naprzyklad o tym, ze obróbki termiczne podnoszą IG produktu? - zapewne nie lol to oszczędź sobie takich komentarzy... A zeby udowodnić Twoja niewiedze powiem Ci, ze musli owocowe plasuje sie z IG na poziomie 50-60...W musli owocowym wystepuje duza ilość playkow owsianych.. przynajmniej w moich wiec .... wiem ze wyczytałeś gdzieś ze termiczna obrobka ingeruje ma wpływ na IG ale koleś pyta czy surowa żywność pdana na surowo traci wartsci odzyzwcze...Tu nie chodzi o rak wiedzy w zakresie odzywiania i technologi żywności ale o rozum.
Jak coś surowego podane na surowo ma stracic wartości odzywcze.
To pytanie nie ma logicznego sensu 

10

Odp: Pytanie o platki owsiane

Dobra, dobra nie rob sie juz taki inteligentny.
Forum jest od tego, zeby pytać jak sie czegoś nie wie

11

Odp: Pytanie o platki owsiane

jak surowemoga stracic pomysl czasem zanim bzdury piszeszLekcje j.
polskiego opuszczałeś nie?janek89 jedz jak ci smakuje, ja zawsze zalewam goracym mlekiem.

12

Odp: Pytanie o platki owsiane

Ty za to masz IQ jak Doda- A ty jak zul z pod sklepuLekcje j.
polskiego opuszczałeś nie?- nie

13

Odp: Pytanie o platki owsiane

bu:-D:-D:-D:-Dhaa:-Dhahpodobno uzycie funkcji "odpowiedz cytujac" wymaga tylko 79 IQ...

14

Odp: Pytanie o platki owsiane

prawda w oczy kole nie PAULINA? big_smile

15

Odp: Pytanie o platki owsiane

bu:-D:-D:-D:-Dhaa:-Dhahpodobno uzycie funkcji "odpowiedz cytujac" wymaga tylko 79 IQ... I co jesteś dumny z siebie ze sie nauczyłeś używać opcji cytuj? ja tez jak widzisz umiemAle skoro trwa licytacja kto ma wieksze IQ to moze powiesz mi do jakiej zmiennej zapisywane są tresci posta po wybraniu opcji quoteż

16

Odp: Pytanie o platki owsiane

panowie, zluzujcie poslady, robicie niepotrzebny syf na forum, jak chcecie sie wyzywac to w osobnym dziale bez cenzruy, zamykam

17

Odp: Pytanie o platki owsiane

Mi nie smakują z dodatkiem cukru i płatków kukurydzianych. W ogóle nie jem teraz kukurydzianych. Dużo zdrowsze i według mnie smaczniejsze są owsiane. Do tego mleko z najmniejszą zawartością tłuszczu oraz ewentualnie jakiś owoc wkrojony. Starcza mi to bez problemu do drugiego śniadania i nie odczuwam głodu. W ogóle od kiedy stosuję spalacz tłuszczu www.trizer.pl to mam mniejszy apetyt. Jest to jedna z zalet tego produktu. Na słodycze też nie mam ochoty. Słodkości dostarczam do swojego organizmu teraz wyłącznie w postaci owoców.