1

Temat: Dyska

Jak idziecie na dyskę to zazwyczaj jak sie na niej bawicie :> na sucharka czy z jakimiś używkami jak tak to z jakimi i czy macie jakieś uprzedzenia do pixow big_smile:D:>

2

Odp: Dyska

Ja sie bawię bez niczeg ale z browarkami i wodeczka idzie znacznie lepiej big_smile big_smile Ale chemi nie biorę i nie bee brał nigdy!!!!!!!!!!!!!!!

3

Odp: Dyska

Wszystko jest do ludzie ale tych myslacych. Moim zdaniem pixy są dla dzieci jak masz brac 1 to nie ma sensu, chodź na poczatku jeden starczy ale przed tem trzeba sie troche podjebać i fazie dobawiac piwami, ogólnie na poczatki pixy są wporzadku lecz potem aby miec dobra fazę tzreba jeść coraz wiecej i wiecej i ostro mozdza. haaa mógł bym byc fachowcem w tych dziedzinach dopingu.

A i co do pica, najebani są tylko dzieci w klubach i jak jesteś napity to tylko możesz w Piz** dostac.Mlodziez wspolczesna bawi sie inaczej.

4

Odp: Dyska

taaa młodzież wspolczesna to cpuniole

5

Odp: Dyska

dokładnie tak jest zacytuje fragmen informacji dość ciekawych moim zdaniem: 48% młodzieży jest szczesliwa, reszta nie ma na narkotyki

6

Odp: Dyska

Drew78 jak masz za cel jeszcze urosnąć a będziesz pixowal to sie rozczarujesz to guwno dla mnie ja jadlem to 4 lata temu i od tamtej pory sram na to

7

Odp: Dyska

to juz wiecej tegoi nie mam zamiaru brac bo wyglądam po tym jak by mnie kto woda oblał tak sie pocę ale w zyciu trzeba wsyztskiego sporobowac big_smile taka ma zasatda ale sprobowalem i odstawiam big_smile

8

Odp: Dyska

Od czasu do czasu mozna po 1 ale lepiej wylojic browara i spalić pare tub ^^: ja tak wole no a po pixah jak w sunie