1

Temat: pytanie o diete

Witam szukam pomocy odnośnie diety od jakiś dwóch miesięcy ćwiczę brzuch dosyc systematycznie brzuch owszem stal sie mocniejszy ale wczesniej nazbieralosie troche tłuszczyku i lekka oponka nadal jest odnowego roku postanowiłem wziasc sie za trening "6 Weidera" tylko domyślam sie ze bezodpowiedniej diety wyników oczekiwanych raczej nigdy nie uzyskam wiec wzracam sie o pomoc do fachowców mam 180cm wzrostu waga wachasie 75/77 lat 23 . Dziekuje z gory za jakielkolwiek zainteresowanie .. //:-D :-D

2

Odp: pytanie o diete

odpowiednio zbilasnowana dieta na ujemny lub równy bilans i do tego jakieś aereoby i waga pójdzie

3

Odp: pytanie o diete

Ważne w tym przypadku będzie utrzymanie diety. Oczywiście wiem z własnego doświadczenia, że jest to trudne bo tyle pyszności nas kusi. Sama potrzebuję zrzucić trochę tłuszczyku. Wykorzystuję do tego spalacz tłuszczu www.trizer.pl. Z tym suplementem idzie mi łatwiej ponieważ hamuje on apetyt. Nie mam napadów głodu, nie muszę podjadać między posiłkami i co najważniejsze to nie mam ochoty na słodycze. Dzięki zawartości chromu w organizmie jest utrzymany stały poziom cukru. Początki przyniosły dobry rezultat w wyniku dwóch kilogramów mniej.