Temat: Absorbio??

Siema.
Zastanawiam sie czy to co posiada danone w jogurtach czyli kultury bakterii (dokladnej nazwy nie pamietam) które teoretycznie pomagają we wchlanianiu subst odżywczych do organizmu.
Wiem ze te same bakterie zawarł megabol bodajże w mass gainie lub jakimś bialku.
Co wy sadzicie na temat absorbio??

2

Odp: Absorbio??

tez widziałem te reklamę ale Media nie należy ufać starają sie przyciągnąć potencjalnego klienta, nawet za cenę niewielkiego klamstwa! zresztą w tym jogurcie ile moze sie znajdować takich kultur bakteri - śladowe ilosci, ale jako podwieczorek z twarożkiem i kefirkiem moze byc big_smile hehe.

3

Odp: Absorbio??

Prawdopodobnie to wspomaganie polega na tym ze bakterie nadtrawiają czesc pokarmu, przez co np.
sacharozy mamy juz gotowa do wchłonięcia glukoze, albo coś takiego.
IMO lepszy zwykly kefir

4

Odp: Absorbio??

Dokladnie.
Bakterie takie maja na celu wzbogacić i urozmaicić flore bakteryjna przewodu pokarmowego.

5

Odp: Absorbio??

nie ma to jak ogroki kiszone i kapusta tam jest dopiero flora bakteryjna no i oczywiście jogurt naturalny i zsiadłe mleko

6

Odp: Absorbio??

Dokladnie.

7

Odp: Absorbio??

Hehe.
Nawet jak tam są bakterie dobropczynne dla organizmu, to jak sobie policzysz ile cie wyjdzie kuracja danonem to se darujesz.
Ja przy tym pracuje i juz mi sie to wszystko przejadlo, teraz od czasu do czasu kupuje sobie belriso (ze względu na ryz) jako dodatek do szejka bialkowego.
Jak juz bym mial kupować bakterie to wybrałbym te z bialka MEGABOL.
byłyby 2 pieczenie przy jednym ogniu!!