1

Temat: M1T + Omnadren250

siema.co myslicie o m1t+omka.

przez miesiąc 2 tabsy m1t i po 1 strzale omy.

brac nolve bo clomen to wiadomo.

ile cloma i ile i czy nolve??

pomozcie.

prosze zeby poprostu ktoś konkretnie napisal.

2

Odp: M1T + Omnadren250

albo przez missiac po srzale omy i 2 tyg m1t po 2 tabsy i 2 przerwy czyli-2on -2off + omka co tydzien-tak przez miesiąc .ale chodzi glownie ile nolvy i cloma.dalej dam sobie rade

3

Odp: M1T + Omnadren250

m1t + test.
prop

4

Odp: M1T + Omnadren250

nic nie mysle big_smile nie uznaje oszukiwania sie prohormonami, albo jesteś czysty i jedziesz na serwatce z kreatyna albo jesteś koksiarzem i wtedy sięgnij po sterydy a nie po podrobki sterydów lol w dodatku wydajac wiecej $$$

5

Odp: M1T + Omnadren250

m1t ja też rozważam mo?liwosa czy tego nie przetestowaa.
co do oszukiwania sie mam takie zdanie Kristy63: jak coś jest dobre to czemu nie? to nie steryd ale też środek wspomagajacy.
jeszcze sie zastanowie.
po?yjemy zobaczymy lol

6

Odp: M1T + Omnadren250

a wogole to gadałem z oaroma osobami i m1t to coś jak meta ze stanow.u nich meta jest droga a to tanie.tak slyszalem.

7

Odp: M1T + Omnadren250

do mety to akurat m1t nie porównuj bo porownania nie ma!! niektórzy tak pierdziela ze to to samo ale h... prawda m1t to m1t a stwierdzenie ze jak brac to koks a nie ph to jakas pomylka. M1T mialem i jestem zadowolony na tyle ze znowu zamiezam wziasc tylko ze + m dion bede to testował z moim dostawca i zobaczymy co wujdzie!! po 2 tyg m1t sila poszła niesamowicie a i miesien ładny suchy nie jakiś badziew z wody jak po mecie mialem zlamana nogę 5 tyg nie ćwiczyłem a z sila zbyt dużych spadków nie było przyrosty po m1t są stabilne nie robią sie syy (bralem 2 tabsy dziennie)!! Wiec polecam Ci samo m1t + jakiś gainer i kreatyna a sie nie zawiedziesz...

pozdro

8

Odp: M1T + Omnadren250

dzieki ale co z clomenem i nolva.kiedy sie bierze nolve-jakie są objawy gyno?? dzieki za rade mastaKilla-jak narazie jedyna konkretna

9

Odp: M1T + Omnadren250

ha a mówią ze m1t pompuje wode i inne rzeczy.ale wkoncu każdy ma inny organizm