1

Temat: Boks Taiski

Trenuje boks Taiski od poczatku wrzesnia.
big_smile Wie ktoś jak mogę wzmocnia piszczele

2

Odp: Boks Taiski

uderzając ? ;-)

3

Odp: Boks Taiski

no inaczej sie nie da, to bedzie cie?ka droga

4

Odp: Boks Taiski

no i może jeszcze ogólnie wzmacniając caly układ kostny (poprzez Ca)

5

Odp: Boks Taiski

zapytaj sie najlepiej trenera

6

Odp: Boks Taiski

Van Damme w filmie Kickboxer kopa3 w palme aż sie złama3a :-)

7

Odp: Boks Taiski

możesz ćwiczyć na mięśnie piszczelowe po przez podnoszenie krążka lub inny ciężar stopami (palcami) a jako podstawowe cwiczenie to właśnie uderzanie nie inaczej tylko przez silne bodźce zewnętrzne organizm sie uodparnia, ale nie mowie ci zebys walił nogami po scianach.........

8

Odp: Boks Taiski

Jeżeli kogoo to zaciekawiło to mam sposob podobno skuteczny.
Trzeba uderzaa piszczelel szklan1 butelk1 (najlepiej jak wyrosn1 lekkie guzy), po?niej trzeba 'walkowaa' piszczele tą butelk1.
Po miesiącu piszczele powinny być cztery razy mocniejsze.
Zależy jeszcze od tego ile czasu sie na to poowieci.

9

Odp: Boks Taiski

No to jest dobry sposob z tą butelk1, mój kumpel w13kowa3 piszczele drewnianym wa3keim do ciasta i też mu stwardnia3y :-)

10

Odp: Boks Taiski

kop od spodu w twardy worek z pićskiem

11

Odp: Boks Taiski

No to jest dobry sposob z tą butelk1, mój kumpel w13kowa3 piszczele  drewnianym wa3keim do ciasta i też mu stwardnia3y :-)

Hehehe niezłe .... !! czego to ludzie nie wymysla .... big_smile big_smile

12

Odp: Boks Taiski

albo poprostu kop sie nazmiane z kolega z treningu i oczywiście nie z całej siły:D

13

Odp: Boks Taiski

nie wiem po co chcesz utwardzaa piszczele ?
chyba używacie na treningach ochraniaczy ?
jeśli po okresie walenia w coś noga bol w piszczeli zaniknie to nie dlatego że jest twardsza ale dlatego że niszczysz sobie nerwy na nodze a nie czuc bólu nie jest dobrze
słyszałem też że od utwardzania mogą powstać na kosci zgrobienia albo kosa może ca3kiem obumrzea
wiec zdecydowanie odradzam utwardzanie
chyba że jako 4 latek chcesz chodzia o kulach jak stary dziad

14

Odp: Boks Taiski

xXxSantoxXx nie wydaje mi sie że bedzie chodzia o kulach :? Jak nie pomoże to nie zaszkodzi.
Powiam tak MELVINA (powtorze to co np.Trina_Cyryla570) wa3kuj sobie piszczele wa3kiem do ciasta (moj kumpel tak robi) a potem dodatkowo do3u? kopnięcia w np. framugę drzwi ale coś takiego (symulacja walki).
A za pare lat jak jakiś kozak bedzie chciał cie kopnaa a Ty zblokujesz jego cios piszczelem to gwarantuje (jeżeli udzerzy z całej sie3y i nie bedzie miał mocnych piszczeli) że złamie sobie nogę :roll: big_smile itd.
Jak nie zapomne to sie jutro spytam kumpla co chodzi na tajski co on robi lol

15

Odp: Boks Taiski

No to jest dobry sposob z tą butelk1, mój kumpel w13kowa3 piszczele  drewnianym wa3keim do ciasta i też mu stwardnia3y :-)

po rozwa3kowaniu mozna tez dodać maki, jajek, cukru i mas3a, rozgniesa, wstawia do piekarnika i po chwili mamy pyszne piszczelowe ciasteczka big_smile

16

Odp: Boks Taiski

17

Odp: Boks Taiski

Jak ja to czytam to mi sie p3akaa chce :trening: utwardzać to wy sobie możecie ale głowę bijac nią o sciane.

A teraz na poważnie takei coś to jest tylko kaleczenie w3asnego ciała. Takei coś to wymyślają tylko pseudo trenezy. Tak jak na karate czy na czymś wala piszczelami po bambusach. Dajcie spokoj jak wy to chcecie utwardzic?? Hehe zniszczycie wszystkie nerwy i tyle z tego bedzie i nic wam to nie da. a pozatym na treningu macie ochraniacze, a w realne walce nie biezesz często udziału a pozatym masz tam taka adrenalinę ze i tak cie nie beda bolec. Brak mi slow.

18

Odp: Boks Taiski

Widze że sie chyba nie orientujesz za bardzo!!!
To co jest ww to wszystko szczera prawda oparta na faktach (no może prawie wszystko).A Ty niby co ćwiczysz skoro tak sie oburzasz :!:

19

Odp: Boks Taiski

@ xXxchyrszylxXx

to walcz i niech najdzie twój nietrenowany piszczel na piszczel zawodnika, zobaczymy kto wygra, a kto bedzie sie wil z bolu.

5 min na kazda nogę nwalac o futrynę raz dziennie

20

Odp: Boks Taiski

poczytajcie co sadza o tym ludzie którzy maja pojecie. jak chcecie to sobie utwardzajcie. ja nie mam zamiaru.
Aras1979 ty sie o mój nie trenowany nie boj bo jako tako mam umiesniony od wspiec na piety. a pozatym zeby w walce sie kopnąć piszczelami to juz trzeba byc zdolnym.

21

Odp: Boks Taiski

poczytajcie co sadza o tym ludzie którzy maja pojecie. w walce sie kopnąć piszczelami to juz trzeba byc zdolnym.
To Ty kolego poczytaj a pozatym nie trzeba mys wcale dobrym(można też sie bronia piszczelem i to skutecznie)

22

Odp: Boks Taiski

chyab bys nie chciał dostać pare mocnych low-kickow w ten twój umiesniony

23

Odp: Boks Taiski

Macie poczytajcie troche:
Linki skasowane
poczytajcie wypowiedczi ludzi mądrzejszych odemnie co oni o tym sadza.
To jest moje zdanie jak chcecie to utwardzajcie ja nie bede.
Z mojej strony EOT

Od Admin:
Jeżeli jeszcze raz podasz w swoim poscie linki do obojętnie jakiej strony dostaniesz bana !!!

24

Odp: Boks Taiski

Ja i tak opiewam przy swoim.DLa mnie że ktoś ma po 3 tys.
coś tam postów nie zalezy od jego wiedzy!!!Wiem swoje i tego nie amienie chosby nie wiem co, ogladałes kiedyś tajski albo tajlandzki (dokładnie nie pamietam) boks??CHyba NIE!!!

25

Odp: Boks Taiski

a kto tam ma po kilka tysiecy postow.
na sfd nawet nie ma licznika.