1

Temat: Jak wode pic podczas trenigu

Gazowana czy niegazowana bo mam juz mentlik w glowie jedni mówią ze gazowana bo ma dużo minerałów a ini ze tylko niegazowana

2

Odp: Jak wode pic podczas trenigu

niegazowana

3

Odp: Jak wode pic podczas trenigu

Gazowana od niegazowanej rozni sie tylko CO2- dwutlenkiem wegla- to ten gaz.
Woda wysokozmineralizowana ma lekki gazik i ma dużo mineralow, ale nie mozna pic dużo takiej wody, bo to tez jest niedobre.
Jak zawsze: wszystko z umiarem, a na treninach zwykla woda niegazowana.

4

Odp: Jak wode pic podczas trenigu

Ja pije zawsze gazowana.Tylko zawsze ja mocno wytrzęsę kilka razy zeby pozbyć sie troche gazu.Pomyslicie IDIOTA po co kupuje gazowana skoro pozbywa sie z niej gazu! Mi niegazowana nie smakuje, wypije pare łyków i jest mi niedobrze, dlatego wole gazowana ma inny smak(jezeli w ogole mozna powiedzieć ze woda ma jakiś smak). także twój wybor... jeżeli Tobie tez niegazowana nie smakuje to rob tak jak ja.
Od zawsze tak robie i jakoś zyje.
choć osobiście doradzam niegazowana /

5

Odp: Jak wode pic podczas trenigu

Picie wody gazowanej podczas treningow, to wielki blad.
Dlaczego? łatwo sie domyslec.
Pijemy tylko i wyłącznie mineralna wode niegazowana.

6

Odp: Jak wode pic podczas trenigu

Najlepiej pić niegazowaną wodę. Nie przepadałam wcześniej za wodą. Dopiero jak zaczęłam brać suplement diety Trizer to przyzwyczaiłam się do picia codziennie wody. Wcześniej wolałam napić się herbaty, a teraz już się przyzwyczaiłam. Woda oczyszcza organizm z toksyn. Pomaga utrzymać odpowiednie uwodnienie komórek. Przyspiesza metabolizm organizmu. Wszelkie reakcje biochemiczne przebiegają sprawnie i szybko. Warto wiedzieć, że małe odpowiednie powoduje, że metabolizm zwalnia o 3%.